Candy RO41276DWMCRE-S


Práčka plnená spredu, Energetická trieda A, Kapacita 7 kg bielizne, 1200 otáčok odstreďovania, Spotreba energie: 45 kWh na 100 cyklov, 16 pracích progamov, Smart ovládanie mobilom, Odložený štart, Detská poistka. Viac info


Cena 419,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 8,38 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Spredu plnená práčka z rady RapidÓ Candy RO41276DWMCRE-S v antracitovej farbe. Disponuje kapacitou pre 7 kg bielizne a na výber budete mať z 16 + Wifi programov. Maximálne otáčky pri odstreďovaní 1200 ot./min. Maximálna hlučnosť pri praní nepresahuje 51 dB a pri odstreďoaní 74 dB. Nechýba vstavaný displej, detská poistka či smart ovládanie prostredníctvom Wifi a Bluetooth.

Smart práčka 

Inteligentná práčka Candy RO41276DWMCRE-S s predným plnením s digitálnym otočným voličom a dvierkami s vyšším umiestnením pre maximálny komfort vkladania bielizne ponúka pohodlné pranie s veľkou kapacitou bubna pre veľké rodiny. Všetky pracie programy sú navrhnuté tak, aby spotrebovali minimálne množstvo energie a zachovali vysokú účinnosť prania. Na jeden prací cyklus môžete vyprať 7 kg bielizne. Odstreďovanie dosahuje maximálne 1200 otáčok za minútu. Medzi 16 štandardnými programami s možnosťou odloženého štartu až na 24 hodín si iste vyberiete vždy ten najvhodnejší pre vaše oblečenie. K štandardným programom je možné stiahnuť prostredníctvom aplikácie aj ďalšie WiFi programy.

Programy a funkcie

  • Programy: Rýchly špeciálny 39 min, Rýchly farebný 59 min, Rýchla perfektná bavlna 59 min, Rýchly hygienický plus 59 min, Rýchly sport plus 39 min, Rýchly jemný 59 min, Rýchly pre malé náplne 14 min, Rýchly pre malé náplne 30 min, Rýchly pre malé náplne 44 min, Plákanie, Odčerpanie + Odstreďovanie, Vlna/Ručné pranie, Syntetika, 20°C, Eco 40–60°C, Bavlna
  • Funkcie: Predpierka, Extra plákanie, Nastavenie úrovne znečistenia (3), Nastavenie teploty prania, Nastavenie otáčok odstreďovania, Parná funkcia, Zablokovanie tlačidiel, Bezpečnostný zámok dverí

Práčka, ktorá s vami komunikuje

Modelový rad práčok Candy RapidÓ disponuje systémom Wi-Fi konektivity. Zadávanie príkazov je vďaka nej jednoduchšie ako doteraz. K dispozícii sú vďaka aplikácii tipy na pranie aj podpora v anglickom jazyku. Aplikácia Siply-Fi umožňuje komunikáciu s vašim spotrebičom. Stačí sa len opýtať a práčka zodpovie všetky vaše otázky počnúc ideálnym programom pre pranie až po odstraňovanie rôznych druhov škvŕn. Inovatívny dizajn RapidÓ bol vyvinutý pre pranie bielizne bez stresu. Práčky sú vybavené vyšším a väčším plniacim otvorom, vďaka ktorému je vkladanie a vykladanie bielizne jednoduchšie a pohodlnejšie. Naviac nový ergonomický spôsob ovládania a kontroly pracích cyklov ušetrí nielen váš čas ale aj chrbticu. Ovládanie je umiestnené pohodlne v hornej časti dvierok, aby nebolo potrebné sa pre ich nastavenie zohýbať. 

Rýchle programy do hodiny

Ak potrebujete rýchlo vyprať vaše oblečenie môžete si vybrať jednen z rýchlych programov 14, 30 a 44 min. alebo Perfect Rapid 59 minút. K dispozícii je aj 9 rýchlych programov do 1 hodiny. Ďalšou možnosťou je osvieženie bielizne pomocou pary, ktorá zároveň odstraňuje nepríjemné pachy, dezinfikuje a umožňuje následné ľahké žehlenie.

Čistota a hygiena na prvom mieste

Smart práčka je vybavená programom "Daily Hygiene", ktorý určite oceníte pri každodennom praní. Čistí prádlo do hĺbky jeho vlákien a garantuje tak maximálnu čistotu a hygienu vášho oblečenia a to za menej ako 59 minút. 

Hlasový asistent a Snap & Wash 

Práčka je okrem Technológie Smart Touch kompatibilná aj s hlasovými aplikáciami Amazon Alexa alebo Google Assistant, ktoré ponúkajú možnosť ovládania inteligentnej práčky hlasom. Stačí si rozkázať. (podpora v anglickom jazyku). Navyše vďaka Snap & Wash máte jedinečnú možnosť odfotiť bielizeň. Následne aplikácia sama rozpozná farbu a množstvo vloženej bielizne a vyberie ten najvhodnejší rýchly cyklus ďalšími nastaveniami.

 

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Kapacita bubna 7 Kg
Max.otáčky odstreďovania 1200 ot./min.
Počet programov 16
Trieda energetickej účinnosti 2021 A

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Candy RO41276DWMCRE-S

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami