Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

2 dva nákupy

Zobraziť 2 recenzie

Popis produktu

Smart práčka so sušičkou Candy ROW 4854DWME/1-S v bielej farbe. Kapacita bubna pre pranie je 8 kg a pre sušenie 5 kg bielizne a maximálne otáčky odstreďovania sú 1400 ot./min. Ponúka 16 základný programov (z toho 9 rýchlych do 1 hodiny) + Wifi programy. Inovatívna funkcia Snap&Wash umožňuje odfoťiť bielizeň, aplikácia následne sama rozozná množstvo a farbu a vyberie ten najvhodnejší a najrýchlejší cyklus a ďalšie nastavenia. Je možné ju ovládať na diaľku s pripojením Wi-Fi alebo Bluetooth prostredníctvom mobilného zariadenia s príslušnou aplikáciou Simply Fi a je kompatibilná aj s hlasovými aplikáciami Alexa (Amazon) a Google Home - v anglickom jazyku. Hlučnosť dosahuje odstreďovaní 77 dB.

Smart práčka so sušičkou

Inteligentná práčka so sušičkou Candy ROW 4854DWME/1-S v bielej farbe s digitálnym otočným voličom a dvierkami s vyšším umiestnením pre maximálny komfort vkladania bielizne ponúka pohodlné pranie s veľkou kapacitou bubna pre veľké rodiny. Na jeden prací cyklus môžete vyprať 8 kg a vysušiť 5 kg bielizne. Odstreďovanie dosahuje maximálne 1400 otáčok za minútu

Ešte väčší komfort s Candy RapidÓ

Inteligentná práčka so sušičkou s dizajnom Candy RapidÓ bola vyvynutá pre čo najjednodnoduchší spôsob starostlivosti o bielizeň. Ponúka najväčší otvor dvierok na trhu s dostatočnou kapacitou bubna a jednoduchým a pohodlným dotykovým ovládaním, ktoré je umiestnené na hrane dvierok. Všetky detaily vytvárajú maximálny komfort používania práčky RapidÓ. Textový displej zobrazuje informácie v českom jazyku.

Programy 

  • 16 programov základných + Wifi programy: Rýchly špeciálny 39 min, Rýchla perfektné bavlna 59 min, Rýchle zmiešané a farebné 20 ° 59 min, Rýchle jemné 59 min, Rýchly 14 min, Rýchly 30 min, Rýchly 44 min, Vlna/Ručné pranie, Syntetika a farebné, Plákanie, Odčerpanie + Odstreďovanie, Bavlna, Eco 40-60°, Pranie a sušenie (Bavlna, Eco 40-60° + funkcia Suché Do skrine), Sušenie Vlna - Woolmark Apparel Care, Sušenie syntetika, Sušenie bavlna
  • 3 úrovne sušenia: Extra suché, Na žehlenie, Na vešiak

Čistota a hygiena na prvom mieste

Smart práčka so sušičkou je vybavená programom "Daily Hygiene", ktorý určite oceníte pri každodennom praní. Čistí prádlo do hĺbky jeho vlákien a garantuje tak maximálnu čistotu a hygienu vášho oblečenia a to za menej ako 59 minút. Spotrebič je navyše vybavený 9 rýchlymi a hlavne efektívnymi programami Rapid, ktoré vyperú vaše prádlo za menej ako 1 hodinu (14',29',30',39',44',59')

Funkcia Snap&Wash

Vďaka funkcií Snap&Wash máte jedinečnú možnosť odfotiť bielizeň. Následne aplikácia sama rozpozná farbu a množstvo vloženej bielizne a vyberie ten najvhodnejší rýchly cyklus ďalšími nastaveniami. Kompatibilná je s hlasovými asistentmi Amazon Alexa alebo Google Home, ktoré ponúkajú možnosť ovládania inteligentnej práčky hlasom. Stačí si rozkázať. (podpora v anglickom jazyku).

Práčka, ktorá s vami komunikuje

Modelový rad práčok Candy RapidÓ disponuje systémom Wi-Fi konektivity. Zadávanie príkazov je vďaka nej jednoduchšie ako doteraz. K dispozícii sú vďaka aplikácii tipy na pranie aj podpora v anglickom jazyku. Aplikácia Siply-Fi umožňuje komunikáciu s vašim spotrebičom. Stačí sa len opýtať a práčka zodpovie všetky vaše otázky počnúc ideálnym programom pre pranie až po odstraňovanie rôznych druhov škvŕn.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Kapacita bubna 8 Kg
Max.otáčky odstreďovania 1400 ot./min.
Trieda energetickej účinnosti 2021 D

Návody a manuály

Hodnotenie

5,0 / 5

2 recenzie Candy ROW 4854DWME/1-S

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

Marek

22. 7. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


  • cena
  • dizajn
  • funkčnosť

Peter

29. 4. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • funkcie / výbava
  • dizajn
  • výkon
  • jednoduchosť ovládania
  • pomer cena / výkon

Veľmi dobrá práčka so sušičkou za veľmi dobrú cenu. Množstvo základných programov aj rýchlych s možnosťou prispôsobenia podľa vlastnej potreby. Pripojenie cez Wi-Fi a aplikáciu Simply-Fi, kde je množstvo programov prednastavených na rôzne druhy prania.<br /> Maximálna spokojnosť.