Candy ROW 4854DXH/1-S

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Cena:
359,00 €

Pôvodná cena 439,00 €
Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 7,18 €

Doprava zadarmo

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Smart práčka so sušičkou Candy ROW 4854DXH/1-S RapidÓ má až 8 rýchlych cyklov ideálnych pre každodenné využitie. Kapacita bubna pre pranie dosahuje 8 kg a pre sušenie 5 kg. Maximálne otáčky odstreďovania sú 1400 ot./min. Jej ovládanie je dokonale komfortné, bez potreby zohýbania sa. Horiznontálny dotykový ovládací panel je umiestnený na hrane dvierok, nechýba ergonomický otočný volič. Textový displej je v českom jazyku. Naviac je možné ju ovládať aj nadiaľku prostredníctvom smartfónu pripojeného k Wi-Fi alebo bluetooth s aplikáciou Simply Fi. Inteligentná práčka so sušičkou Candy ROW 4854DXH/1-S je kompatibilná s hlasovými asistentmi Amazon Alexa a Google Home (len v anglickom jazyku). Funkcia Snap&Wash umožňuje odfotiť bielizeň, aplikácia následne sama rozozná jej množstvo a farbu vďaka čomu ponúkne najvodnejší rýchly cyklus s možnosťou ďalších nastavíní. Spotrebič ponúka 14 základných programov + Wifi programy a mnoho užitočných funkcií vrátane odloženého štartu a parnch funkcií. Disponuje ochranou proti prepeneniu aj ochranou proti úniku vody AntioverFlow.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zadarmo
 • Zľava 18 %

Zvážte aj tento produkt

LG F70J7HG0W LG F70J7HG0W

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky
10-ročná záruka na vybrané časti spotrebiča

5 (1)

Smart parná práčka so sušičkou LG F70J7HG0W zaradená do energetickej triedy B, v slim prevedení. Je ideálna pre menšie kúpelne. Má kapacitu bubna pre pranie 7 kg a sušenie 4 kg. Dosahuje maximálnu hlučnosť 57 dB pri praní a 73 dB pri odstreďovaní. Ponúka 14 programov a 13 prídavných možností pre pranie. Na sušenie prádla poskytuje 7 programov. Ovládanie práčky LG F70J7HG0W je jednoduché prostrednícvom veľkého dotykového displeja. Využíva modernú techológiu Fuzzy Logic. Práčka poskytuje aj funkcie Auto Restart , Add Item, Stream parné pranie pre alergikov a deti, SmartThinQ a WiFi. Práčka je v bielej farbe s čiernymi dvierkami so strieborným lemom. Maximálne otáčky odstreďovanie: 1000 ot./min.

Základné parametre

 • Hĺbka: 45 cm
 • Kapacita bubna: 7 Kg
 • Max.otáčky odstreďovania: 1000 ot./min.

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

 

 

Smart práčka so sušičkou RapidÓ

Inteligentná práčka so sušičkou Candy ROW 4854DXH/1-S s predným plnením v bielej farbe s digitálnym otočným voličom a dvierkami s vyšším umiestnením pre maximálny komfort vkladania bielizne ponúka pohodlné pranie a sušenie s veľkou kapacitou bubna pre aj pre rodiny. Práčka so sušičkou RapidÓ ponúka 8 rýchlych a efektívnych cyklov pre každodenné využitie. Všetky pracie programy sú navrhnuté tak, aby spotrebovali minimálne množstvo energie a zachovali vysokú účinnosť prania a sušenia. Zaradená je do energetickej triedy A. Na jeden prací cyklus môžete vyprať 8 kg a vysušiť 5 kg bielizne. Odstreďovanie dosahuje maximálne 1400 otáčok za minútu. Medzi 14 štandardnými programami (z toho 8 rýchlych do 1 hodiny) s možnosťou odloženého štartu až na 24 hodín si iste vyberiete vždy ten najvhodnejší pre vaše oblečenie. K štandardným programom je možné stiahnuť prostredníctvom aplikácie aj ďalšie WiFi programy. Práčka so sušičkou je okrem Technológie Smart Touch kompatibilná aj s hlasovými aplikáciami Amazon Alexa alebo Google Assistant, ktoré ponúkajú možnosť ovládania inteligentnej práčky hlasom. Stačí si rozkázať. (podpora v anglickom jazyku). Navyše vďaka Snap&Wash máte jedinečnú možnosť odfotiť bielizeň, ktorú ste vložili. Následne aplikácia sama rozpozná farbu a množstvo vloženej bielizne a vyberie ten najvhodnejší rýchly cyklus ďalšími nastaveniami.

Candy RapidÓ

Inteligentná práčka so sušičkou s dizajnom Candy RapidÓ bola vyvynutá pre čo najjednodnoduchší spôsob starostlivosti o bielizeň. Ponúka najväčší otvor dvierok na trhu s dostatočnou kapacitou bubna a jednoduchým a pohodlným dotykovým ovládaním, ktoré je umiestnené na hrane dvierok. Všetky detaily vytvárajú maximálny komfort používania práčky so sušičkou RapidÓ. Textový displej zobrazuje informácie v českom jazyku. Ak potrebujete rýchlo vyprať vaše oblečenie môžete si vybrať jednen z rýchlych programov 14, 30 a 44 min. alebo Perfect Rapid 59 minút. K dispozícii je aj 8 rýchlych programov do 1 hodiny. Ďalšou možnosťou je osvieženie bielizne pomocou pary, ktorá zároveň odstraňuje nepríjemné pachy, dezinfikuje a umožňuje následné ľahké žehlenie.

Zjednoduší každodenné pranie

Práčka so sušičkou ponúka unikátnu funkciu Snap&Wash. Za pomoci aplikácie Simply-Fi si zvolíte program pomocou smartfónu. Jednoducho odfoťte kôpku špinavej bielizne, ktorú chcete vyprať a následne aplikácia sama rozpozná farbu a množstvo vloženej bielizne a vyberie ten najvhodnejší program pre dokonalý výsledok. Automaticky zvolí aj správnu teplotu a počet otáčok. Zvolte si novú cestu ako úspory času.

Práčka so sušičkou, ktorá s vami komunikuje

Modelový rad práčok so sušičkou Candy RapidÓ disponuje systémom Wi-Fi konektivity. Zadávanie príkazov je vďaka nej jednoduchšie ako doteraz. K dispozícii sú vďaka aplikácii tipy na pranie aj podpora v anglickom jazyku. Aplikácia Simply-Fi umožňuje komunikáciu s vašim spotrebičom. Stačí sa len opýtať a práčka zodpovie všetky vaše otázky počnúc ideálnym programom pre pranie až po odstraňovanie rôznych druhov škvŕn. Inovatívny dizajn RapidÓ bol vyvinutý pre pranie bielizne bez stresu. Práčky sú vybavené vyšším a väčším plniacim otvorom, vďaka ktorému je vkladanie a vykladanie bielizne jednoduchšie a pohodlnejšie. Naviac nový ergonomický spôsob ovládania a kontroly pracích cyklov ušetrí nielen váš čas ale aj chrbticu. Ovládanie je umiestnené pohodlne v hornej časti dvierok, aby nebolo potrebné sa pre ich nastavenie zohýbať. Praktický abecedný displej zobrazuje názov programu aj v českom jazyku. Kontrola nastavení bude tak omnoho jednoduchšia.

Programy a funkcie

 • 14 programov základných + Wifi programy: Rýchly denný 39 min, Rýchle farebné 59 min, Rýchla bavlna 59 min, Rýchly denný hygienický 59 min, Rýchly jemný 59 min, Rýchly úsporný eco 14, 30, 44 min, Odčerpávanie + Odstreďovanie, Ručné pranie, Syntetika, Bavlna, Sušenie Vlna – Woolmark Apparel Care, Sušenie syntetika, Sušenie bavlna, Wifi programy
 • Funkcie: Odložený štart až 24 hod, Predpieranie, Extra plákanie(3), Parná funkcia, Rýchly/Nastavenie míiey znečištenia (3), Nastavenie sušenia (3), Nastavenie teploty prania, Nastavenie otáčok odstreďovania, Zablokovánie tlačítok
 • 3 úrovne sušenia: Extra suché, Na žehlenie, Na vešiak

Technológia Smart Touch

Umožňuje bezdotykové prepojenie smart práčky so sušičkou pomocou technológie Wi-Fi alebo bluetooth so smart telefónom. Poskytuje možnosť komunikácie prostredníctvom aplikácie Candy simply-Fi so smartfónom alebo tabletom, či PC. Praktická aplikácia do telefónu vám aj poradí vhodný program pre vašu bielizeň, ak si nebudete vedieť rady. Umožňuje tiež stiahnuť 40 ďalších pracích programov.

Hlavné funkcie, ktoré môžete využiť sú:

 • Inteligentná kontrola: ponúka jednoduchšie riadenie pre lepší výkon. Prostredníctvom pravidelného monitoringu vás bude informovať o stave vašej práčky so sušičkou. V prípade chyby alebo poruchy vám sprievodca pomôže vybrať najvhodnejšie riešenie.
 • Moje štatistiky: inteligentná práčka so sušičkou má všetko pod kontrolou. Môžete si kontrolovať najviac používané programy a naučiť sa ako zlepšiť vaše pracie návyky.
 • Hlasový asistent : stiahnite si pomocou neho ten najlepší a najvhodnejší cyklus. Pomôže vám krok za krokom pri výbere ideálneho cyklu pre vás. Stačí sa opýtať a nasledovať inštrukcie. V 3 krokoch môžete nájsť najlepší cyklus na základe komuníkácie s vašou práčkou so sušičkou. Aplikácia vám navrhne ten navhodnejší, ktorý spĺňa vaše potreby.
 • Smart pracie cykly: aplikácia ponúka viac ako 40 ďalších programov prania. Učite si spomedzi nich vyberiete ten najvhodnejší.
 • Smart odložený štart: táto funkcia umožňuje naplánovať a rozhodnúť kedy pranie alebo sušenie začne alebo skončí.
 • Typy & rady: v ponuke je kompletný rad návrhov a rád ako ušetriť čas a peniaze a pritom dosiahnuť dokonalé výsledky prania.

Materiál bubna

Materiál použitý pre vaňu je Silitech a bubon je vyhotovený z nerezu. Použitím týchto materiálov máte istotu dlhotrvajúcej kvality a nízkej poruchovosti spotrebiča. Bubon Shiatsu má navyše na povrchu masážne body pre šetrné zaobchádzanie s vašou bielizňou.

Ďalšie vlastnosti

Inteligentná práčka so sušičkou má horizontálny dotykový displej umiestnený na hrane dvierok pre ergonomické ovládanie. Textový displej je v českom jazyku. Smart práčku so sušičkou môžete taktiež ovládať pomocou hlasových pokynov. Disponuje aj

 • Invertorovým motorom Speed Drive s tichým chodom (pranie 51 dB, sušenie 56 dB a odstreďovanie 77 dB).
 • Bubnnom Silitech z nerezového materiálu
 • Shiatsu bubnom s masážnymi bodmi na povrchu pre šetrnú starostlivosť o bielizeň
 • Bezpečnostným zámkom
 • Ochranou proti úniku vody Antiowerflow
 • Ochranou proti prepeneniu

Pripojené súbory

Candy ROW 4854DXH1-S [*.pdf, 8.42 MB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Hĺbka: 52 cm
iKapacita bubna: 8 Kg
iMax.otáčky odstreďovania: 1400 ot./min.
iTrieda energ.účinnosti: A
Počet programov: 14
Trieda účin.odstreď.: A
Dizajn skrine: voľnestojací
Systém vkladania: predným plnením
Kapacita prania: 8 Kg
Kapacita sušenia: 5 Kg
Objem bubna: 8 L
Mn.programov pre sušenie: 3
Maximálna hĺbka: 52 cm

Ďalšie vlastnosti

Značka: Candy
iSmart: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 60 cm
Výška: 85 cm
Hĺbka: 52 cm
Hmotnosť: 66 Kg
Maximálna hĺbka: 52 cm

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Funkcie

iKapacita bubna: 8 Kg
iMax.otáčky odstreďovania: 1400 ot./min.
iDetská poistka: Áno
Počet programov: 14
iOdložený štart: Áno
Programy sušenia: Bavlna, Vlna, Syntetika

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A
Trieda účin.odstreď.: A
Spotreba vody na cyklus: 115 L
Celková spotreba: 5,44 kWh
Trieda účin.sušenia: A

Hlučnosť

Hluk pri odstreďovaní: 77 dB
Hlučnosť (sušenie): 56 dB
Hlučnosť (pranie): 51 dB

Dizajn

Dizajn skrine: voľnestojací
Systém vkladania: predným plnením
Objem bubna: 8 L

Ďalšie parametre

Kapacita prania: 8 Kg
Nastavit.otáčky odstreďovania: Áno
Funkcia dodatoč.pláchania: Áno
Kapacita sušenia: 5 Kg
Spotr.energ.pre pranie/suš.: 5,44 kWh
Spotr.vody pranie/sušenie: 115 L
Mn.programov pre sušenie: 3
Technológia: Bluetooth, Wifi
iSmart (ovládanie mobilom): Áno

Ostatné

Kód produktu: 31008895

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore