Candy ROW41494DWMCE-S

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 24 %

Kapacita bubna: 14 Kg, Max.otáčky odstreďovania: 1400 ot./min., Trieda energetickej účinnosti 2021: F, Elektronický informačný list


Cena 559,00 €

Zľava 24 % z pôvodnej ceny: 739,00 € Zobraziť nápoveď

11,18 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Smart práčka so sušičkou Candy ROW41494DWMCE-S v bielej farbe s bielymi dvierkami s chrómovanou hranou jmá kapacitu bubna pre pranie 14 kg a pre sušenie 9 kg bielizne. Maximálne otáčky odstreďovania sú 1400 ot./min. Ponúka 17 základný programov (z toho 7 rýchlych do 1 hodiny) + Wifi programy. Inovatívna funkcia Snap&Wash umožňuje odfoťiť bielizeň, aplikácia následne sama rozozná množstvo a farbu a vyberie ten najvhodnejší a najrýchlejší cyklus a ďalšie nastavenia. Je možné ju ovládať na diaľku s pripojením Wi-Fi alebo Bluetooth prostredníctvom mobilného zariadenia s príslušnou aplikáciou Simply Fi a je kompatibilná aj s hlasovými aplikáciami Alexa (Amazon) a Google Home - v anglickom jazyku. Vybavená tichým invertorovým motorom Speed Drive. Hlučnosť pri praní dosahuje 53 dB, pri sušení 57 dB a pri odstreďovaní 80 dB.

Smart spotrebič

Inteligentná práčka so sušičkou Candy ROW41494DWMCE-S s predným plnením v bielej farbe s digitálnym otočným voličom. Všetky pracie programy sú navrhnuté tak, aby spotrebovali minimálne množstvo energie a zachovali vysokú účinnosť prania. Na jeden prací cyklus môžete vyprať až 14 kg a vysušiť 9 kg bielizne. Odstreďovanie dosahuje maximálne 1400 otáčok za minútu. Medzi 17 štandardnými a 40 Smart Touch programami si iste vyberiete vždy ten najvhodnejší pre vaše oblečenie. Ovláda sa pomocou dotykového 4-ciferného displeja, na ktorom si môžete nastaviť aj český jazyk. 

Programy a funkcie

K dispozícii je aj 7 rýchlych programov do 1 hodiny. Tie sú ideálne v prípade, že potrebujete rýchlo preprať menšie množstvo bielizne. Ide o krátke cykly, ktoré účinne vyperú bielizeň v krátkom čase. Ďalšou možnosťou je osvieženie bielizne pomocou pary, ktorá zároveň odstraňuje nepríjemné pachy, dezinfikuje a umožňuje následné ľahké žehlenie.

  • 17 programov základných + Wi-Fi programy: Rýchly špeciálny (39 minút), Rýchla perfektná bavlna (59 minút), Rýchle zmiešané a farebné 20° (59 minút), Rýchly jemný (59 minút), Rýchly (14/30/44 minút), Vlna/Ručné pranie, Syntetika a farebné, Plákanie, Odčerpanie + odstreďovanie, Bavlna, Eco 40-60°, Pranie a sušenie (Bavlna, Eco 40–60 ° + funkcia Suché Do skrine), Sušenie vlna - Woolmark Apperel Care, Sušenie a syntetika, Sušenie bavlna 

  • 3 úrovne sušenia: Extra suché, Na žehlenie, Do skrine 

Jednoduchšie žehlenie

Uľahčite si žehlenie vašej bielizne a zvoľte si pri praní parnú funkciu. Pri praní para prechádza jednoducho cez vlákna čím ich uvoľní. Po vybratí z práčky je vaša bielizeň minimálne pokrčená. Oceníte aj špeciálny program pre vlnené kusy oblečenia. Woolmark Apparel Care je veľmi šetrný k vláknam bavlny a pri sušení nedochádza k ich poškodeniu a tvorbe žmolkov. 

Technológia Smart Touch

Umožňuje bezdotykové prepojenie smart práčky so sušičkou pomocou technológie Wi-Fi alebo Bluetooth so smartfónom. Poskytuje možnosť komunikácie prostredníctvom aplikácie Candy simply-Fi so smartfónom alebo tabletom, či PC. Praktická aplikácia do telefónu vám aj poradí vhodný program pre vašu bielizeň, ak si nebudete vedieť rady. 

  • hlasoví asistenti (Alexa alebo Google) 

  • Snap&Wasch- stačí len odfotiť bielizeň a aplikácia zhodnotí a vyberie najvhodnejší cyklus

Tichý chod

Inteligentná práčka so sušičkou v sebe skrýva výkonný a pritom veľmi tichý invertorový motor Speed Drive. Pri najvyšších otáčkach počas odstreďovania je hladina hluku na úrovni 80 dB. Pri štandardnom praní je hluk len 53 dB a pri sušení je to 57 dB. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Kapacita bubna 14 Kg
Max.otáčky odstreďovania 1400 ot./min.
Trieda energetickej účinnosti 2021 F

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Candy ROW41494DWMCE-S

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené