Candy ROW4856DWMCE/1-S

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky
11-ročná záruka na motor po registrácii
Získajte po registrácii darček: 3 luxusné parfumy do práčky

Cena:
489,00 €

Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 9,78 €

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Smart práčka so sušičkou RapidÓ Candy ROW4856DWMCE/1-S v bielej farbe. Kapacita bubna pre pranie je 8 kg bielizne a 5 kg pre sušenie, s maximálnymi otáčkami odstreďovania 1400 ot./min. Ponúka 17 základných programov (z toho 7 rýchlych do 1 hodiny) + Wifi programy, 3 úrovne sušenia: extra suché, na žehlenie a do skrine. Možné je ju ovládať na diaľku s pripojením Wi-Fi alebo Bluetooth prostredníctvom mobilného zariadenia s príslušnou aplikáciou SimplyFi. Kompatibilná je aj s hlasovými aplikáciami Alexa (Amazon) a Google Home - v anglickom jazyku. Funkcia Snap&Wash umožňuje odfoťiť bielizeň, aplikácia následne sama rozozná množstvo a farbu a vyberie ten najvhodnejší a najrýchlejší cyklus. Hlučnosť pri praní dosahuje 51 dB, pri sušení 56 dB a pri odstreďovaní 77 dB. Pre bezpečnosť je práčka so sušičkou vybavená aj ochranou proti úniku vody Antioverflow a ochranou proti prepeneniu. Horizontálny dotykový displej na hrane dvierok umožňuje ergonomické ovládanie, ktoré je doplnené o textový displej v češtine.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
  • Odporúčame

Trieda energ. účinnosti 2021: D

Zvážte aj tento produkt

LG F4DV709H0 LG F4DV709H0

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky
10-ročná záruka na vybrané časti spotrebiča

5 (11)

Smart parná práčka so sušičkou LG F4DV709H0 v bielej farbe s predným plnením je zaradená do energetickej skupiny A. Je ideálna pre veľké rodiny. Kapacita bubna pre pranie dosahuje 9 kg a pre sušenie 6 kg s maximálnou hlučnosťou pri praní 52 dB a pri odstreďovaní 71 dB. Rýchlosť odstreďovania dosahuje 1400 ot./min. Ponúka 14 programov s 10 prídavnými možnosťami a 5 programov pre sušenie. Ovládanie pračky je jednoduché prostredníctvom veľkého dotykového LED displeja a otočného voliča. Inteligentnú práčku so sušičkou je možné ovládať aj na diaľku pomocou mobilného zariadenia pripojeného k Wi-Fi. Navyše je kompatibilná aj s hlasovým asistenom Amazon Alexa a Google Assistant v anglickom jazyku. Disponuje tiež AI DD inteligentným systémom prania. TurboWash vyperie už za 59 minút - aktívne sprchuje čistou vodou a ušetrí čas, vodu aj elektrinu. Technológia LG Steam odstráni až 99,9% alergénov a roztočov, a zároveň znižuje pokrčenosť bielizne až o 30 %. Smart práčka s technológiou TwinWash je kompatibilná aj s mini práčkou. Umožňuje tak vyprať samostatné 2 dávky bielizne naraz.

Základné parametre

  • Hĺbka: 56 cm
  • Kapacita bubna: 9 Kg
  • Max.otáčky odstreďovania: 1400 ot./min.

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

 

 

Inteligentná práčka so sušičkou v jednom

Smart práčka so sušičkou Candy ROW4856DWMCE/1-S s predným plnením v bielej farbe s digitálnym otočným voličom ponúka pohodlné pranie a sušenie s veľkou kapacitou bubna pre veľké rodiny. Všetky pracie programy sú navrhnuté tak, aby spotrebovali minimálne množstvo energie a zachovali vysokú účinnosť prania. Zaradená je do energetickej triedy A. Na jeden prací cyklus vyperie 8 kg bielizne a vysuší 5 kg bielizne. Odstreďovanie dosahuje maximálne 1400 otáčok za minútu. Medzi 17 štandardnými programami si iste vyberiete vždy ten najvhodnejší pre vaše oblečenie. K štandardným programom je možné stiahnuť prostredníctvom aplikácie SimlyFi aj ďalšie WiFi programy.

Programy a funkcie

  • Programy- 17 programov základných + Wifi programy: Rýchly špeciálny 39 min, Rýchla perfektné bavlna 59 min, Rýchle zmiešané a farebné 20°C 59 min, Rýchle jemné 59 min, Rýchly 14, 30, 44 min, Vlna/Ručné pranie, Syntetika a farebné, Plákanie, Odčerpanie + Odstreďovanie, Bavlna, Eco 40 - 60°C, Pranie a sušenie (bavlna, Eco 40 - 60°C + funkcia Suché Do skrine), sušenie Vlna - Woolmark Apparel Care, sušenie syntetika, sušenie bavlna, Wifi programy
  • Senzorové sušení- 3 úrovne: Extra suché, K žehlenie, Do skrine
  • Funkcia: Odložený štart až 24 hod, Predpieranie, Extra plákanie, Parné funkcie, Rýchly/Nastavenie miery znečistenia (3), Nastavenie sušenie (senzorové alebo časovanej), Nastavenie teploty prania, Nastavenie otáčok odstreďovania, Zablokovanie tlačidiel

Čistota a hygiena na prvom mieste

Smart práčka so sušičkou je vybavená programom "Daily Hygiene", ktorý určite oceníte pri každodennom praní. Čistí prádlo do hĺbky jeho vlákien a garantuje tak maximálnu čistotu a hygienu vášho oblečenia a to za menej ako 59 minút. Spotrebič je navyše vybavený 9 rýchlymi a hlavne efektívnymi programami Rapid, ktoré vyperú vaše prádlo za menej ako 1 hodinu (14',29',30',39',44',59')

Ešte väčší komfort s Candy RapidÓ

Inteligentná práčka so sušičkou s dizajnom Candy RapidÓ bola vyvynutá pre čo najjednodnoduchší spôsob starostlivosti o bielizeň. Ponúka najväčší otvor dvierok na trhu s dostatočnou kapacitou bubna a jednoduchým a pohodlným dotykovým ovládaním, ktoré je umiestnené na hrane dvierok. Všetky detaily vytvárajú maximálny komfort používania práčky RapidÓ. Textový displej zobrazuje informácie v českom jazyku.

Práčka, ktorá s vami komunikuje

Modelový rad práčok Candy RapidÓ disponuje systémom Wi-Fi konektivity. Zadávanie príkazov je vďaka nej jednoduchšie ako doteraz. K dispozícii sú vďaka aplikácii tipy na pranie aj podpora v anglickom jazyku. Aplikácia Siply-Fi umožňuje komunikáciu s vašim spotrebičom. Stačí sa len opýtať a práčka zodpovie všetky vaše otázky počnúc ideálnym programom pre pranie až po odstraňovanie rôznych druhov škvŕn.

Funkcia Snap&Wash

Vďaka funkcií Snap&Wash máte jedinečnú možnosť odfotiť bielizeň. Následne aplikácia sama rozpozná farbu a množstvo vloženej bielizne a vyberie ten najvhodnejší rýchly cyklus ďalšími nastaveniami. Kompatibilná je s hlasovými asistentmi Amazon Alexa alebo Google Home, ktoré ponúkajú možnosť ovládania inteligentnej práčky hlasom. Stačí si rozkázať. (podpora v anglickom jazyku).

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Hĺbka: 53 cm
iKapacita bubna: 13 Kg
iMax.otáčky odstreďovania: 1400 ot./min.
iTrieda energ.účinnosti: A
Počet programov: 17
Trieda účin.odstreď.: A
Dizajn skrine: voľnestojací
Systém vkladania: predným plnením
Kapacita prania: 8 Kg
Kapacita sušenia: 5 Kg

Ďalšie vlastnosti

Značka: Candy
iSmart: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 60 cm
Výška: 85 cm
Hĺbka: 53 cm
Hmotnosť: 64 Kg

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Funkcie

iKapacita bubna: 13 Kg
iMax.otáčky odstreďovania: 1400 ot./min.
iDetská poistka: Áno
Počet programov: 17
iOdložený štart: Áno
Programy sušenia: Vlna

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A
Trieda účin.odstreď.: A
Spotreba vody na cyklus: 44 L
Trieda energ. účinnosti 2021: D

Hlučnosť

Hluk pri odstreďovaní: 77 dB
Hlučnosť (sušenie): 56 dB
Hlučnosť (pranie): 51 dB

Dizajn

Dizajn skrine: voľnestojací
Systém vkladania: predným plnením

Ďalšie parametre

Kapacita prania: 8 Kg
Nastavit.otáčky odstreďovania: Áno
Kapacita sušenia: 5 Kg
Spotr.energ.pre pranie/suš.: 5,44 kWh
Spotr.vody pranie/sušenie: 75 L
Technológia: Bluetooth
iSmart (ovládanie mobilom): Áno
Sp.el.energ. 100 cyklov celý: 266 kWh
Sp.el.energ. 100 cyklov pranie: 47 kWh

Ostatné

Kód produktu: 31010385

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore