Služby k produktu

 • Doprava s vynáškou zadarmo Doprava s vynáškou zadarmo

  Objednávku nad 40€ vám bezplatne dovezieme domov a vynesieme až do bytu.

 • Komfortná doprava do 30 kg Komfortná doprava do 30 kg

  Objednávku vám doručíme cez víkend alebo v pracovných dňoch vo večerných hodinách. Zabezpečíme aj odvoz starého spotrebiča.

 • Paušál na istotu na fotoaparáty Paušál na istotu na fotoaparáty

  Nákupom na paušál získate s fotoaparátom aj balík služieb. Bezplatnú opravu, náhradný počas opravy, 150 fotografií zadarmo.

 • Fotozberňa Online Fotozberňa Online

  Fotografie vám vytlačíme na kvalitný fotopapier alebo ako elegantnú fotoknihu. Vieme ich vytlačiť aj na plátno, pohľadnice a rôzne darčeky.

Hore

Popis produktu

Ideálna kombinácia, ktorú oceníte

Digitálna zrkadlovka Canon EOS 4000D vám ponúka LCD displej s 2,7" uhlopriečkou a samozrejmosťou je tiež centrálny optický hľadáčik. 9-bodové automatické zaostrovanie v kombinácií s kontinuálnym snímaním rýchlosťou až 3 sn/s vám pomôže jednoduchšie zachtytiť momenty, ktoré považujete za tie najdôležitejšie. 

 

Dominantným prvkom je obrazový procesor DIGIC 4+

Srdcom zrkladlovky je nepochybne jeho obrazový procesor DIGIC 4+, ktorý má výkon aj na automatický inteligentný scénický režim poskytujúci maximálnu kvalitu výstupu pri najjednoduchšom ovládaní. Prítomnosť procesora má tiež blahodárny účinok pri nahrávaní videí vo vysokom Full HD rozlíšení. O neprekonateľnú výdrž digitálnej zrkadlovky sa postará batéria, ktorá vám na jedno nabitie umožní zachytiť  500 fotografií alebo vám naopak poskytne až 90 minút nahrávania videí vo vysokom HD rozlíšení. 

 

Prejavte vašu kreativitu

Canon EOS 4000D vám poskytne rozlíšenie 18 Mpx, čo vám v spojení s kvalitou výmnenných objektívov zaručí jedinečnú prácu s hĺbkou ostrosti. Vďaka vysokej citlivosti ISO 6400 - ISO 12 800 je pre vás digitálna zrkadlovkou tou správnou voľbou aj pri zhoršených svetelných podmienkach. Vďaka možnosti využitia výmenných objektívov môžete dosiahnúť ostré a detailné zábery vo Full HD rozlíšení a posúvať tak vašu tvorivosť na stále vyššiu a vyššiu úroveň. Canon EOS 4000D je kompatibilný s viac ako 80 objektívmi systémov Canon EF-S a EF a širokou škálou ďalšieho príslušenstva.

 

Konektivita pre rýchle a bezproblémové pripojenie

To, čo jej bez pochýb nesmie chýbať je Wi-fi konektivita, ktorú môžete prostredníctvom aplikácie Canon Camera Connect (Android a iOS) kedykoľvek využiť na rýchle prepojenie s vašim smart zariadením. Podporu tejto inovatívnej technológie môžete rovnako využiť na zálovanie vašich fotografií alebo videí a to pomocou cloudovej služby Canon Irista, ktorá je zdarma.

 

Správna voľba pre všetkých začiatočníkov

V prípade, že patríte k začiatočníkom určite oceníte integrovaného sprievodcu funkciami a nastaveniami, ktorým disponuje. Aby ste zistili, čo všetko od nej môžete očakávať je tu pre vás prospešná aplikácia Canon Photo Companion, v ktorej nájdete užitočné rady a typy. Vašu kreativitu vám pomôže prejaviť rada kreatívnych filtrovzákladné automatické režimy či 6 špeciálnych nastavení záberov.

 

Objektív Canon 18-55mm DC III

Súčasťou balenia je univerzálny objektív Canon vhodný na bežné fotografovanie. Disponuje 3x optickým zoomom a ohniskovou vzdialenosťou 18-55 mm. Pýši sa špeciálnou povrchovou úpravou Super Spectra, ktorá minimalizuje záblesky svetla a tieňov. Môžete sa spoľahnúť na ostré fotografie s vysokým kontrastom a reálne vyváženými farbami.

 

Zoomový objektív Canon EF 75-300mm f/4-5.6 III USM

Telefotografický zoomový objektív EF 75-300 mm v elegantnom čiernom prevedení disponuje ultrazvukovým motorom, ktorý vám umožní rýchle a zároveň tiché automatické zaostrenie. Objektív s veľkosťou filtra 58 mm umožňuje zaostrovať už zo vzdialenosti 1,5 m. Je pokrytý špeciálnou vrstvou Super Spectra, ktorá zdôrazní kontrast a zabezpečí presné vyváženie farieb. Precíznu kontrolu nastavenia polohy clony poskytne elektromagnetická membrána objektívu

Obsah balenia: telo, očná mušľa EF, remeň fotoaparátu EW-400D, batérií LP-E10, nabíjačka batérií LC-E10E, napájací kábel nabíjačky batérií, príručka Začíname, EF-S 18-55mm 1: 3.5-5.6 DC III, EF 75-300mm f/4.0-5.6 III

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iUhlopriečka: 2,7 "
iWi-Fi: Áno
iGPS: Nie
Dotyková obrazovka: Nie
i3D kompatibilita: Nie
iMax.rozlíš.videa: 1920x1080
Počet objektívov: 2
Rozlíšenie: 18 mpx
Výklopný displej: Nie
iHľadáčik: optický
Formát snímača: APS-C

Ďalšie vlastnosti

Značka: Canon
Odolné prevedenie: Nie

Display/Grafika

iUhlopriečka: 2,7 "
Dotyková obrazovka: Nie
Výklopný displej: Nie

Konektivita

iWi-Fi: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 101,6 mm
Výška: 129 mm
Dĺžka: 77,1 mm
Hmotnosť: 436 g

Multimedia

Podporované video formáty: MOV
Podporované obraz.formáty: jpeg, Raw

Funkcie

iGPS: Nie
i3D kompatibilita: Nie

Pamäť

Kompat.pamäť.karty: SD, SDXC, SDHC

Batérie

Kapacita batérie: 860 mAh
Typ batérie: Li-Ion

Video

iMax.rozlíš.videa: 1920x1080
Sním.frekvencia pri videu: 24 sn/s

Objektív

Počet objektívov: 2

Blesk

Vstavaný blesk: Áno
Sánky na blesk a prísluš.: Áno

Obrazový senzor

Rozlíšenie: 18 mpx
Typ obrazového senzora: CMOS
Formát snímača: APS-C

Hľadáčik

iHľadáčik: optický

Fotoaparát

Rýchlosť sériov.snímania: 3 sn/s

Zaostrovanie

Manuálne ostrenie: Áno

Ostatné

Kód produktu: 3011C010

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore