Canon Selphy CP1300 čierna


Fototlačiareň, Tlačová technológia: termosublimačná, Tlač: farebná, Rýchlosť tlače čierna: 1 str/min., Wi-Fi: Áno, Bluetooth: Nie, Počet USB 2.0 portov: 1, AirPrint: Áno. Viac info

Farba


Cena 99,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 2,00 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,9 / 5

96.7% Kvalita
Výborná

93.3% Hodnota za peniaze
Výborná

8 + nakupů

Zobraziť 8 recenzií

Popis produktu

Tlačiareň Canon Selphy CP1300 vás zaujme svojim prenosným dizajnom v kompaktnej veľkosti a čiernej farbe. Je ideálna pre vytvorenie originálnych výtlačkov prostredníctvom kompatibilných inteligentných zariadení, fotoaparátov a ďalších. Jednoduchú tlač vám umožní bezdrôtové pripojenie Wi-Fi. Pre ovládanie slúži 8,1 cm výklopný displej a integrované tlačidla. Výtlačky sú vo formáte ako z fotokabínky 2x6 palcov (10 x 15 cm). K dispozícii má aj Apple AirPrint a 4 povrchové úpravy. Je vybavená čítačkou pamäťových kariet a USB portom.

Intuitívne ovládanie

Inteligentná tlačiareň Canon Selphy CP1300  má k dispozícii bezdrôtové pripojenie Wi-Fi, ktoré vám umožní tlačiť snímky z rozličných zariadení ako sú mobilné telefóny, tablety, fotoaparáty a ďalšie. Rýchla bezdrôtová tlač je možné prostredníctvom aplikácie Canon Print alebo služby Mopria či Apple Air Print. Pre jednoduché ovládanie je vybavená 8,1 cm výklopným displejom a tlačidlami. Pre pripojenie ďalších zariadení slúži port USB a integrovaná čítačka pamäťových kariet.

 

Dlhotrvajúca kvalita

Trváce fotografie v pestrých farbách a vo vynikajúcej kvalite sú hotové za menej než jednu minútu a to vďaka technológii sublimácie farbiva. Automatická optimalizácia obrazu je zárukou najlepších fotografií. K dispozícii má aj 4 povrchové úpravy fotografií pre vytvorenie jedinečnej snímky.

Originálne výtlačky

Vďaka tlačiarni Canon Selphy CP1300  môžete vytvárať originálne výtlačky, s ktorými sa môžete podeliť s ostatnými za mimoriadne krátky čas. Využite široké možnosti rozloženia obsahu náhodne alebo vyhotovte prúžka fotografií ako z fotokabínky či fotografie na preukazy. Jej formát tlače je 10 x 15 cm. Je ideálna pre tlač fotografií či pohľadníc.

 

Prenosný dizajn

Malá a šikovná tlačiareň Canon Selphy CP1300 sa ľahko prenáša, aby ste mohli využiť rýchlu a spoľahlivú tlač fotografií v kvalite fotoštúdia všade, kde potrebujete. Vytlačte až 57 fotografií kdekoľvek budete. V čiernej farbe pôsobí elegantne a zároveň štýlovo. Jej kompaktné rozmery umožnia jednoduché a pohodlné prenášanie. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Wi-Fi Áno
Bluetooth Nie
Integr.čítačka kariet Áno
Ethernet / LAN pripojenie Áno
Tlačová technológia termosublimačná
Tlač farebná
Rýchlosť tlače 1 str/min
Max.tlač.veľkosť A6
Air print Áno

Hodnotenie

4,9 / 5

8 recenzií Canon Selphy CP1300 čierna

96.7% Kvalita
Výborná

93.3% Hodnota za peniaze
Výborná

Ako pracujeme s recenziami

Diana

9. 1. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Výborná


  • Kvalitné fotky
  • Cena
  • Žiadne

Marian

26. 12. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Výborná


  • Kvalita tlace

Odporucam


Tomáš

12. 12. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


  • Kompaktné a šikovné. Vrelo odporúčam

Mária

6. 12. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


  • .
  • .
  • .

.