Canon Selphy CP1300 biela

  • Výpredaj

Fototlačiareň, Tlačová technológia: termosublimačná, Tlač: farebná, Rýchlosť tlače čierna: 1 str/min., Maximálne rozlíšenie (DPI): 300, Wi-Fi: Áno, Bluetooth: Nie, Počet USB 2.0 portov: 1, AirPrint: Áno. Viac info

Farba


Cena 99,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 2,00 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajúca

80% Hodnota za peniaze
Výborná

5 + nakupů

Zobraziť 5 recenzií

Popis produktu

Tlačiareň Canon Selphy CP1300 vás zaujme svojim prenosným dizajnom v kompaktnej veľkosti a bielej farbe. Je ideálna pre vytvorenie originálnych výtlačkov prostredníctvom kompatibilných inteligentných zariadení, fotoaparátov a ďalších. Jednoduchú tlač vám umožní bezdrôtové pripojenie Wi-Fi. Pre ovládanie slúži 8,1 cm výklopný displej a integrované tlačidla. Výtlačky sú vo formáte ako z fotokabínky 2x6 palcov (10 x 15 cm). K dispozícii má aj Apple AirPrint a 4 povrchové úpravy. Je vybavená čítačkou pamäťových kariet a USB portom.

Intuitívne ovládanie

Inteligentná tlačiareň Canon Selphy CP1300  má k dispozícii bezdrôtové pripojenie Wi-Fi, ktoré vám umožní tlačiť snímky z rozličných zariadení ako sú mobilné telefóny, tablety, fotoaparáty a ďalšie. Rýchla bezdrôtová tlač je možné prostredníctvom aplikácie Canon Print alebo služby Mopria či Apple Air Print. Pre jednoduché ovládanie je vybavená 8,1 cm výklopným displejom a tlačidlami. Pre pripojenie ďalších zariadení slúži port USB a integrovaná čítačka pamäťových kariet.

 

Dlhotrvajúca kvalita

Trváce fotografie v pestrých farbách a vo vynikajúcej kvalite sú hotové za menej než jednu minútu a to vďaka technológii sublimácie farbiva. Automatická optimalizácia obrazu je zárukou najlepších fotografií. K dispozícii má aj 4 povrchové úpravy fotografií pre vytvorenie jedinečnej snímky.

Originálne výtlačky

Vďaka tlačiarni Canon Selphy CP1300  môžete vytvárať originálne výtlačky, s ktorými sa môžete podeliť s ostatnými za mimoriadne krátky čas. Využite široké možnosti rozloženia obsahu náhodne alebo vyhotovte prúžka fotografií ako z fotokabínky či fotografie na preukazy. Jej formát tlače je 10 x 15 cm. Je ideálna pre tlač fotografií či pohľadníc.

 

Prenosný dizajn

Malá a šikovná tlačiareň Canon Selphy CP1300 sa ľahko prenáša, aby ste mohli využiť rýchlu a spoľahlivú tlač fotografií v kvalite fotoštúdia všade, kde potrebujete. Vytlačte až 57 fotografií kdekoľvek budete. V bielej farbe pôsobí elegantne a zároveň štýlovo. Jej kompaktné rozmery umožnia jednoduché a pohodlné prenášanie. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Wi-Fi Áno
Bluetooth Nie
Integr.čítačka kariet Áno
Ethernet / LAN pripojenie Áno
Tlačová technológia termosublimačná
Tlač farebná
Rýchlosť tlače 1 str/min
Max.tlač.veľkosť A6
Air print Áno

Hodnotenie

5,0 / 5

5 recenzií Canon Selphy CP1300 biela

100% Kvalita
Vynikajúca

80% Hodnota za peniaze
Výborná

Ako pracujeme s recenziami

Tomas

27. 12. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze DobráStanislav

27. 9. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze VynikajúcaPeter

27. 12. 2019

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • funkcie / výbava
  • dizajn
  • výkon
  • jednoduchosť ovládania
  • pomer cena / výkon

Pavol

16. 1. 2019

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • pomer cena / výkon
  • maximálna spokojnosť s vytlačenými fotkami, výborné rozlíšenie
  • žiadne

jednoduché vytlačenie a kvalita fotografie