CANON EF 100-400mm f/4.5-5.6 L IS II USM


Max.ohnisková vzdialenosť: 400 mm, Typ bajonetu: Canon EF, Typ objektívu: zoomový, teleobjektív, Stabilizácia obrazu: Áno, Vhod.pre formát snímača: APS-C, Full Frame,


Cena 2 399,00 €

47,98 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Zoomový objektív CANON EF 100-400 f/4.5-5.6L IS II USM v štýlovom bielom prevedení s maximálnou ohniskovou vzdialenosťou 400 mm je vybavený motorom AF. Telefotografický objektív sa pýši 4-krokovým stabilizátorom obrazu, ktorý zabráni otrasom. Je doplnený o ovládací prstenec Zoom Touch a fluórovú vrstvou na prednom prvku objektívu, ktorý uľahčuje čistenie. Pýši sa odolnosťou voči prachu a vlhkosti, vďaka čomu umožňuje používanie aj v zhoršených poveternostných podmienkach. Dokáže zaostriť objekty už zo vzdialenosti 0,98 m. Inovatívna technológia Air Sphere Coating (ASC) s využitím viacerých vrstiev zaručí potlačenie odrazov.

Vždy ostré zábery

Vďaka super ultra nízkemu rozptylu (Super UD) a fluoritovým prvkom, ktoré potlačia akékoľvek skreslenie či artefakty sa môžete tešiť na ostré snímky za každých okolností s vysokým kontrastom. Maximálnu ochranu pred rozmazaním, ktoré môžu spôsobiť otrasy vám zaručí stabilizátor obrazu s tromi režimami. Vy tak môžete snímať z ruky pri rýchlostiach uzávierky o 4 kroky nižších ako je obvyklé.

 

Manipulácia

CANON EF 100-400 f/4.5-5.6L IS II USM disponuje ovládacím prstencom Zoom Touch, ktorý vám umožňuje nastaviť mieru odporu počas zoomovania objektívu. Zvýšiť odpor mechanizmu zoomu alebo jeho celkové uzamknutie môžete zvoliť v prípade, že nechcete, aby sa jeho ohnisková vzdialenosť náhodne menila.

 

Nezameniteľný výkon

Vďaka svojej všestrannosti je teleobjektív s rozsahom zoomu 100 - 400 mm tou správnou voľbou pre všetkých, ktorí uprednostňujú fotografovanie prírody, športu a potrebujú reagovať na situáciu reagovať rýchlo. V prípade, že sa rozhodnete CANON EF 100-400 f/4.5-5.6L IS II USM využívať na fotoaparátoch s formátom snímača APS-C môžete sa tešíť na zorný uhol s ohniskovou vzdialenosťou 160 -640 mm plnoformátového fotoaprátu.

 

Stále k dispozícií

Telefotografický objektív sa pýši ochranou pred prachom a vlhkosťou, ktorá vám umožňuje je neobmedzené používanie aj v zhoršených poveternostných podmienkach. Predný prvok objektívu je vybavený fluórovou vrstvou, ktorá vás zaručí odpudzovanie nečistôt, čo je zárukou rýchleho a ľahkého čistenia.

 

S istotou aj v protisvetle

Inovatívna technológia Air Sphere Coating (ASC) vám bez problémov umožňuje fotografovať aj v prostisvetle. Vďaka  nej sa môžete spoľahnúť na ochranu vašich záberov pred možným zdvojením obrazu, poklesom kontrastu či oslnením. O ochranu pred vznikom vnútorných odrazov, ktoré by mohli znehodnotiť kvalitu záznamov sa postarajú vrstvy miniatúrnych častíc vzduchu zapustených do povrchu objektívu.

 

Rýchle zaostrovanie

CANON EF 100-400 f/4.5-5.6L IS II USM je doplnený o technológiu USM, ktorá vám umožňuje takmer nehlučné, rýchle a predovšetkým presné zaostrovanie. Dokáže zaostriť na objekty už zo vzdialenosti na 0,98 m, čo je zárukou toho, ýe vám už nič neunikne

Obsah balenia: objektív, kryt objektívu, zadný kryt objektívu, clona, puzdro

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Max.ohnisková vzdialenosť 400 mm
Typ bajonetu Canon EF
Typ objektívu zoomový, teleobjektív
Stabilizácia obrazu Áno
Vhod.pre formát snímača APS-C, Full Frame

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií CANON EF 100-400mm f/4.5-5.6 L IS II USM

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené