Canon EOS 250D + 18-55 mm f/4-5,6 IS STM + 50 mm f/1,8 IS STM

Cashback až do 400 € na vybrané produkty Canon po registrácii

Cena:
759,00 €

Cena s Cashback
699,00 €
Len do 31. 08. 2021
Ako získate Cashback

Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 15,18 €

Nedá sa rezervovať

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Canon EOS 250D sa radí k najkompaktnejším zrkadlovkám na svete. Aj napriek kompaktnému prevedeniu ponúka dostatok výkonu pre tvorbu kvalitné fotografie a 4k videa. Vybavená je CMOS APS-C snímačom s rozmermi 22,3 mm x 14,9 mm a s rozlíšením 24,1 Mpx. O spracovanie obrazu sa postará rýchly procesor DIGIC 8. Fotoaparát je vybavený optickým hľadáčikom a výklopným dotykovým LCD displejom. Systém Dual Pixel CMOS AF sa postará o perfektné zaostrenie. Výhodou je tiež detekcia a automatické zaostrenie očí. Canon EOS 250D je možné spárovať s chytrými zariadeniami prostredníctvom WiFi a Bluetooth. V balení s fotoaparátom nájdete aj objektívy Canon 18-55 mm f/4-5,6 IS STM a Canon EF 50 mm f/1,8 IS STM.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
  • cashback 60,00 €
Popis produktu

Kompaktná a výkonná digitálna zrkadlovka

Canon EOS 250D vyniká svojím kompaktným prevedením, skvelým spracovaním a tiež vysokým výkonom, ktorý vám umožní vytvárať krásne a kvalitné fotografie. Canon EOS 250D je vhodný pre všetkých začínajúcich a mierne pokročilých fotografov. Vďaka automatickému režimu vám ku krásnej fotografii bude stačiť namieriť fotoaparát a stlačiť spúšť. O všetko potrebné sa postará sám fotoaparát. Samozrejmosťou je tiež možnosť prejsť do plne manuálneho režimu, kde vám fotoaparát dovolí nastaviť si všetky parametre podľa seba.

Rýchle spracovanie obrazu

Vo vnútri sa nachádzajú výkonné a kvalitné komponenty, ktoré vytvoria perfektný obraz. Nechýba kvalitný optický snímač CMOS vo formáte APS-C, ktorý ponúkne efektívne rozlíšenie 24,1 Mpx. K tomuto snímaču je doplnený obrazový procesor DIGIC 8, ktorý rýchlo a kvalitne spracuje každú vašú fotografiu. Procesor má aj dostatok výkonu pre nahrávanie videa vo 4k rozlíšení a tiež umožní sekvenčné snímanie 5 snímok za sekundu.

Optický hľadáčik a výklopný displej

Canon EOS 250D dostal do výbavy výklopný LCD displej. Tento displej je tiež dotykový a umožní vám ešte pohodlnejšie ovládanie. Samozrejmosťou je aj živý náhľad a možnosť voľby miesta zaostrenia dotykom. Výhodou je možnosť nastavenia uhlu vyklopení displeja tak, aby ste mohli tvoriť snímky aj z netradičných pohledov s plnou kontrolou nad kompozíciou fotografie. Ak preferujete fotografovanie prostredníctvom hľadáčika, tak i pre vás je tento fotoaparát vhodný. Je totiž vybavený optickým hľadáčikom, ktorý vám poskytne realistický obraz a základné informácie o aktuálnom nastavení. Hľadáčik tiež umožňuje dioptrickú korekciu.

Systém automatického zaostrovania

Aby boli vaše zábery vždy perfektne ostré, je tento fotoaparát vybavený sofistikovaným systémom zaostrovania Dual Pixel CMOS AF. Pokiaľ k fotoaparátu pripojíte objektívy podporujúci automatické zaostrovanie, môžete sa tešiť na krásne fotografie a veľa režimov zaostrovania, ktoré vám v ceste za dokonalú fotografií pomôžu. Jedným z režimov je sledovanie tváre a očí, na ktoré môžete mať stále zaostrené a vytvárať perfektné a netradičné momentky vašich detí, alebo krásne portrétové fotografie.

Bezdrôtové technológie

Bezdrôtové pripojenia sú v dnešnej dobe už samozrejmosťou aj u fotoaparátov. U digitálnej zrkadlovky Canon EOS 250D tomu nie je inak. Podporuje pripojenie prostredníctvom Bluetooth a WiFi. Fotoaparát tak môžete spárovať s smartfónom alebo tabletom a prostredníctvom Bluetooth fotoaparát ovládať na diaľku. Cez WiFi pripojenie možno pohodlne prenášať snímky a videá priamo do počítača alebo chytrých zariadení. K správnemu fungovaniu diaľkového ovládania a prenosu dát je potrebné do svojho zariadenia nainštalovať aplikácii Camera Connect, ktorá je dostupná zadarmo pre platformy Android a iOS.

Objektív Canon EF-S 18-55mm f/4-5,6 IS STM

S fotoaparátom dostanete aj objektív Canon EF-S 18-55mm f/4-5,6 IS STM. Tento objektív sa vyznačuje premennou ohniskovou vzdialenosťou 18-55 mm a svetelnosťou f/4-5,6. Zachytí širokú radu objektov od portrétov až po snímky krajín. Veľkou výhodou je optická stabilizácia obrazu a tiež automatické zaostrovanie, ktoré poháňa krokový STM motor. Motor je veľmi tichý, takže sa objektív hodí aj nahrávanie videí.

Objektív Canon EF 50 mm f/1,8 IS STM

Súčasťou je aj objektív Canon EF 50 mm f/1,8 IS STM, ktorý sa vyznačuje premennou ohniskovou vzdialenosťou 50 mm a svetelnosťou f/1,8. Pre zachytenie fotografií je najmenšia možná vzdialenosť 35 cm. Vhodný je aj na natáčanie videí, pretože disponuje STM motorom. Vďaka nemu bude natáčanie videí plynulé a tiché.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iUhlopriečka: 3 "
iWi-Fi: Áno
iGPS: Nie
Dotyková obrazovka: Áno
i3D kompatibilita: Nie
iMax.rozlíš.videa: 3840x2160
Počet objektívov: 1
Rozlíšenie: 24,1 mpx
Výklopný displej: Áno
iHľadáčik: optický
Formát snímača: APS-C

Ďalšie vlastnosti

Značka: Canon
iSmart: Áno

Display/Grafika

iUhlopriečka: 3 "
Dotyková obrazovka: Áno
Výklopný displej: Áno

Konektivita

iWi-Fi: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 122,4 mm
Výška: 92,6 mm
Dĺžka: 69,8 mm
Hmotnosť: 449 g

Multimedia

Podporované video formáty: MP4, MOV
Podporované obraz.formáty: jpg, Raw

Funkcie

iGPS: Nie
i3D kompatibilita: Nie

Obsah balenia

Obsah balenia: Súprava používateľských príručiek

Pamäť

Kompat.pamäť.karty: SDXC, SDHC, SD

Batérie

Kapacita batérie: 1040 mAh
Typ batérie: Li-Ion

Video

iMax.rozlíš.videa: 3840x2160
Sním.frekvencia pri videu: 25 sn/s

Objektív

Počet objektívov: 1

Blesk

Vstavaný blesk: Áno
Sánky na blesk a prísluš.: Áno

Obrazový senzor

Rozlíšenie: 24,1 mpx
Typ obrazového senzora: CMOS
Formát snímača: APS-C

Hľadáčik

iHľadáčik: optický

Fotoaparát

Rýchlosť sériov.snímania: 5 sn/s

Zaostrovanie

Manuálne ostrenie: Áno

Ostatné

Kód produktu: 3454C013

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore