Canon EOS 6D Mark II + EF 24-105 mm

Cena:
1 929,00 €

Pôvodná cena 2 499,00 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 38,58 €

Doprava zadarmo

Odporúčame tieto služby

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Digitálny zrkadlový fotoaparát Canon EOS 6D MII vás zaujme svojím kompaktným dizajnom s množstvom funkcií a kvalitnou výbavou. Pre vytvorenie fotografií a videí využíva obrazový snímač CMOS s nízkopásmovým filtrom a integrovaným systémom čistenia. Obrazový procesor DIGIC 7 sa postará o verné zachytenie snímaného objektu. Jeho najvyšší štandard citlivosti ISO je 40 000. Dokáže nahrávať videá vo Full HD kvalite so snímkovou frekvenciou 60 fps. Výklopný LCD displej je možné ovládať dotykom. Fotoaparát poskytuje pripojenie Wi-Fi s podporou NFC a Bluetooth a GPS. V balení sa nachádza aj objektív Canon EF 24-105 mm

Zobraziť celý popis

 • Doprava zadarmo
 • Zľava 23 %

Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Komfortná doprava do 30 kg Komfortná doprava do 30 kg

  Objednávku vám doručíme cez víkend alebo v pracovných dňoch vo večerných hodinách. Zabezpečíme aj odvoz starého spotrebiča.

 • Paušál na istotu na fotoaparáty Paušál na istotu na fotoaparáty

  Nákupom na paušál získate s fotoaparátom aj balík služieb. Bezplatnú opravu, náhradný počas opravy, 150 fotografií zadarmo.

 • Fotozberňa Online Fotozberňa Online

  Fotografie vám vytlačíme na kvalitný fotopapier alebo ako elegantnú fotoknihu. Vieme ich vytlačiť aj na plátno, pohľadnice a rôzne darčeky.

Hore

Popis produktu

Malý fotoaparát s veľkým srdcom

Klasická konštrukcia digitálnej zrkadlovky Canon EOS 6D Mark II disponuje ochrannými tesneniami proti prachu a vlhkosti. Pocit pri jej držaní je okamžite známy. Dokonale zapadne medzi vaše terajšie vybavenie EOS. Fotoaparát Canon EOS 6D Mark II vám poskytne všetko, čo potrebujete na ďalšej vzrušujúcej ceste. Je na vás či sa rozhodnete kariéru profesionálneho fotografa alebo fotografovanie projektov.

Vnútorná výbava

26,2 plnoformátový snímač CMOS sa postará o verné zachytenie snímaného obrazu. K dispozícii ponúka 45 bodov automatického zaostrenia so systémom Dual Pixel CMOS AF. Podporuje nastavenie citlivosti ISO v rozsahu 100 – 40 000  a optickú stabilizáciu obrazu s kompatibilnými objektívmi. Obrazový procesor DIGIC 7 zaistí plynulé nahrávanie videa a rýchle snímanie fotografií. Integrovaný system čistenia EOS sa postará o váš snímač, aby bol stále čistý.

Presné zaostrovanie

Pokročilé automatické zaostrovanie fotoaparátu Canon EOS 6D Mark II využíva 45 bodov krížového typu na dokonale presné zaostrenie, dokonca aj v tmavých podmienkach, akými je mesačný svit. Snímajte s istotou pri použití plytkej hĺbky ostrosti a sledujte dynamické objekty, ktoré sa pohybujú v zábere. Presné zaostrovanie sa postará o dokonalé ostré výsledky vášho portfólia.

Otvára dvere do sveta

Veľký hľadáčik s optickým hranolom fotoaparátu Canon EOS 6D Mark II sa postará o jasný pohľad na svet, aby ste mohli so snímanými ľuďmi zostať v prirodzenom kontakte a fotografovanie si užiť na plno. Snímanie zdola alebo ponad veľký dav ľudí je jednoduché vďaka výklopnej obrazovke, ktorá sa dá otáčať a vyklápať v každom smere. Displej je možné ovládať veľmi pohodlne a to dotykom.

Videozáznamy s filmovým obrazom

Snímajte špičkové videozáznamy s rozlíšením Full HD s nízkou hĺbkou ostrosti typickou pre profesionálne filmy. Funkcia Dual Pixel CMOS AF sa plynule upravuje, aby udržiavala pohybujúce sa objekty ostré bez rušivých náhlych zmien zaostrenia a integrovaný 5-osový digitálny stabilizátor vyhladzuje nežiadúce pohyby fotoaparátu. Video sníma pri obrazovej  frekvencii 60 snímkov za sekundu.

Spolupráca zariadení

Fotoaparát Canon EOS 6D Mark II v sebe skrýva sieťovú kartu, ktorá poskytuje Wi-Fi pripojenie s podporou NFC a Bluetooth. Pomocou týchto technológií a aplikácie vo vašom telefóne môžete jednoducho a rýchlo zdieľať snímky a videá do celého sveta. Prezerajte a vyberajte zábery na obrazovke, či využite telefón ako diaľkový ovládač s funkciou živého náhľadu Live View

Objektív Canon EF 24-105mm

Fotoaparát Canon EOS 6D Mark II disponuje objektívom Canon EF 24-105mm, ktorý k dispozícii ponúka premenné ohnisko 24 – 105 mm a svetelnosť f/3,5-5,6. Dokáže nasnímať fotografiu zo vzdialenosti 40cm. Vďaka 4-krokovej optickej stabilizácii obrazu zabraňuje vplyvu nežiadúcich otrasov a integrovaný STM motor sa postará o plynulé a tiché ostrenie pri tvorení video záznamu. 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iUhlopriečka: 3 "
iWi-Fi: Áno
iGPS: Áno
Dotyková obrazovka: Áno
i3D kompatibilita: Nie
iMax.rozlíš.videa: 3840x2160
Počet objektívov: 1
Rozlíšenie: 27,1 mpx
Výklopný displej: Nie
iHľadáčik: optický
Formát snímača: Full Frame / FX

Ďalšie vlastnosti

Značka: Canon
iSmart: Áno
Odolné prevedenie: Áno

Display/Grafika

iUhlopriečka: 3 "
Dotyková obrazovka: Áno
Výklopný displej: Nie

Konektivita

iWi-Fi: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 144 mm
Výška: 110,5 mm
Dĺžka: 74,8 mm
Hmotnosť: 765 g

Multimedia

Podporované video formáty: H.264, MOV
Podporované obraz.formáty: jpg, Raw

Funkcie

iGPS: Áno
i3D kompatibilita: Nie

Obsah balenia

Obsah balenia: bateria, nabijacka, prirucka, objektiv, napajaci k

Pamäť

Kompat.pamäť.karty: SDXC, SDHC, SD

Batérie

Kapacita batérie: 1865 mAh
Typ batérie: Li-Ion

Video

iMax.rozlíš.videa: 3840x2160
Sním.frekvencia pri videu: 59,94 sn/s

Objektív

Počet objektívov: 1

Blesk

Vstavaný blesk: Nie
Sánky na blesk a prísluš.: Áno

Obrazový senzor

Rozlíšenie: 27,1 mpx
Typ obrazového senzora: CMOS
Formát snímača: Full Frame / FX

Hľadáčik

iHľadáčik: optický

Fotoaparát

Rýchlosť sériov.snímania: 6,5 sn/s

Zaostrovanie

Manuálne ostrenie: Áno

Ostatné

Kód produktu: 1897C022

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore