Canon EOS 90D telo

Zľava 16 %
Doprava zadarmo

Techbox roka 2019

Techbox roka 2019

1. miesto

Wi-Fi: Áno, GPS: Nie, Dotyková obrazovka: Nie, Max.rozlíš.videa: 3840x2160, Rozlíšenie: 32.5 mpx, Výklopný displej: Áno, Hľadáčik: optický,

  • Sledovať zmeny
  • Do obľúbených
  • Vytlačiť

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

0,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

0 + nakupů

Zobraziť 0 recenzií a jedno ocenenie

Popis produktu

Digitálny zrkadlový fotoaparát Canon EOS 90D Body s 32,2 Mpx obrazovým snímačom CMOS APS-C s duálnymi pixelmi má vo výbave obrazový procesor DIGIC 8, ktorý využíva rýchle a presné AF sledovanie a vytvára skvelé video záznamy vo vysokej kvalite 4K. Súvislé fotografovanie zachytí rýchlosťou 10 snímkov za jednu sekundu. Disponuje intelignentým optickým hľadáčikom a dotykovým otočným 3" TFT displejom, ktorý sa dokáže otočiť o 170°. Rýchly prenos dát umožnia technológie Bluetooth a Wi-Fi. Má vstavaný blesk, micro USB a mini HDMI rozhranie, konektor pre externý mikrofón, výstup videosignálu a podporuje SD, SDHC alebo SDXC pamäťové karty. Energiu zabezpečuje dobíjateľná Lithium-iontová batéria LP-E6N. Konštrukcia zrkadlovky je odolná voči vode a prachu. Kompatibilita s objektívmi s bajonetom EF a EF-S.

4K video

S touto zrkadlovku nebudete len fotiť, ale aj natáčať skvelé videá. Dokáže zhotoviť 4K záznam v kvalite až 3840 x 2160 pixelov a formáte MP4. Dĺžka natáčaného videa dosahuje až 30 minút. Zábery sú kvalitné aj vďaka využívanému systému Dual Pixel CMOS AF, ktorý dokáže presne sledovať snímaný objekt a vie sa prispôsobiť snímanej situácii. Pre zaznamenanie zvuku je možné pripojiť externý mikrofón alebo slúchadlá. 

Otočná obrazovka

Dotykový 3" (7,7 cm) TFT Clear View II displej s pomerom strán 3:2 umožňuje variabilný uhol natočenia a vyklopenie v rozsahu až 170 stupňov. Umožní takto perfektné fotenie aj z nedostupných uhlov alebo z blízkosti zeme. Pri prezeraní fotiek alebo pri fotení si môžete vybrať až zo siedmich úrovní jasu.  Fotografie a videá môžete priamo z fotoaparátu posielať cez Bluetooth 4.1 na váš smartfón alebo tablet. Okrem toho využijete aj vstavanú Wi-Fi či ďalšie konektory ako miniHDMI či USB port. 

Zaznamená detaily

Canon EOS 90D dokáže z každého pixelu získať mnohom viac svetla, a to vďaka obrazovému procesoru DIGIC 8. Výsledný obraz tak disponuje nižším šumom a vynikajúcim dynamickým obsahom. Krásne zábery tak vzniknú aj pri pohybe či pri slabšom svetle. Táto zrkadlovka je priam stvorená na fotografovanie pohybujúcich sa objektov, kedy je potrebná rýchla reakcia. Je vybavený kvalitným snímačom CMOS APS-C s rozlíšením 32,5 miliónov pixelov a až 1,6 násobným priblížením. Pri kontinuálnom snímaní sa snímky zaznamenávajú rýchlosťou 10 snímok za sekundu. Aj pri fotení v pohybe budú zábery dokonale ostré kvôli technológií Dual Pixel CMOS AF a zaostreniu so 45 krížovými bodmi AF a s inteligentným sledovaním a rozpoznávaním objektov (iTR). 

Odolná konštrukcia

Digitálna zrkadlovka je zhotovená z kvalitných a odolných materiálov, čo znamená, že odolá aj vode a prachu. Telo fotoaparátu má ergonomické prevedenie a veľký grip pre lepší úchop v ruke a manipuláciu po nasadení objektívov. Okrem toho je vybavený dvomi multifunkčnými kruhovými voličmi a tlačidlami pre jednoduchú obsluhu. Na fotoaparát je možné nasadiť objektívy s bajonetmi EF a EF-S.
 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Wi-Fi Áno
GPS Nie
Dotyková obrazovka Nie
Max.rozlíš.videa 3840x2160
Rozlíšenie 32.5 mpx
Výklopný displej Áno
Hľadáčik optický

Ocenenie a hodnotenia produktov

Techbox roka 2019

Techbox roka 2019

1. miesto

0,0 / 5

0 recenzií Canon EOS 90D telo

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené