Canon EOS R8 telo čierne

Techbox roka 2023 Fotoaparát

Techbox roka 2023 Fotoaparát

Nominácia


Bezzrkadlovka, Typ obrazového senzora: CMOS, Formát snímača: Full Frame, Rozlíšenie: 24,2 Mpx, Max. rozlíšenie videa: 3840x2160 px, Rýchlosť sériového snímania: 40 sn/s, Elektronický hľadáčik, Dotyková obrazovka, Typ bajonetu: Canon RF, Podporované videoformáty: MP4, Obrazové formáty: jpeg, Wi-Fi. Viac info


Cena 1 799,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 35,98 € Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 6 × 299,84 €

Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

0,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

0 + nakupů

Zobraziť 0 recenzií a jedno ocenenie

Popis produktu

Bezzrkadlovka Canon EOS R8 ponúka 24,2Mpx snímač CMOS, obrazový procesor DIGIC X, automatické zaostrovanie s 1 053 bodmi, záznam 4K UHD videa, 0,39" OLED hľadáčik, 3,0" LCD obrazovku, Wi-Fi, Bluetooth, slot pre SD kartu a batériu s výdržou až 370 snímok.

Canon EOS R8

Plnoformátová bezzrkadlovka Canon EOS R8 kombinuje ľahké a kompaktné telo, 24,2Mpx CMOS snímač a obrazový procesor DIGIC X, vďaka ktorému zachytíte úžasné, detailné snímky aj pri slabom osvetlení. Keďže má hmotnosť len 461 gramov, je ideálnym spoločníkom na cesty, turistiku alebo každodenné fotografovanie. Tento fotoaparát je vhodný pre začínajúcich fotografov, ale aj pre pokročilých fotografov ako záloha. Pri fotografovaní môžete sledovať náhľad cez 0,39" OLED hľadáčik s 2,36 milióna bodov alebo na 3" dotykovom LCD displeji.

Spoľahlivé automatické zaostrovanie

Fotoaparát využíva výkonný systém automatického zaostrovania Dual Pixel CMOS AF II a dokáže sledovať a rozpoznávať objekty dokonca aj pri slabom osvetlení. Tento systém automatického zaostrovanie dokáže vďaka algoritmu strojového učenia zaostriť na rôzne objekty, ako sú ľudia (oči, tvár, hlava), zvieratá a vozidlá (autá, motorky, vlaky, lietadlá, vrtuľníky). Pomocou funkcie dotyku a ťahania môžete intuitívne presúvať bod AF na dotykovej LCD obrazovke. Po prepnutí do režimu Auto fotoaparát automaticky vyberie typ objektu, pričom ho nepretržite sleduje a zaostruje naň.

Bohaté možnosti videa

Zariadenie dokáže vytvárať 6K prevzorkované video v rozlíšení 4K pri 60 snímkach za sekundu. Pri nahrávaní dramatických scén môžete nahrávať Full HD video pri 180 snímkach za sekundu. Prekvapivo dobrá je aj výdrž batérie pri natáčaní, ktorá dosahuje 2 hodiny pri natáčaní videa v rozlíšení 4K alebo Full HD pri 29,97 snímkach za sekundu. Fotoaparát môžete navyše použiť ako webovú kameru na streamovanie živého videa.

HDR PQ

Pri nahrávaní v režime HDR PQ sa zaznamená 10-bitové video, ktoré nevyžaduje ďalšie žiadne úpravy. Displeje kompatibilné s HDR dokážu toto video zobraziť ešte s väčšou presnosťou farieb a dynamickým rozsahom.

Canon Log 3

Tvorcovia videí, ktorí si radi upravujú svoje videos úbory môžu použiť funkciu Canon Log 3 na vytvorenie 10-bitového log súboru, ktorý umožňuje obnovu svetiel a tieňov ako aj kreatívnu gradáciu farieb.

Konektivita

Súčasťou balenia je aj lítium-iónová batéria LP-E17 s maximálnou výdržou 370 snímok cez LCD a 220 snímok cez hľadáčik. Na pripojenie mikrofónu a slúchadiel je k dispozícii 3,5mm konektor a pomocou vstupu diaľkového ovládania môžete pripojiť diaľkovú spúšť. Všetky vaše fotografie a videá uložíte na pamäťovú kartu SD (UHS-II). Nechýba však ani port micro HDMI typu D, USB-C, pripojenie Wi-Fi a technológia Bluetooth na jednoduché zdieľanie fotografií a videí a diaľkové ovládanie fotoaparátu.

Sériové snímanie

  • Elektronická 1. lamela: 6 sn./s
  • Elektronická uzávierka: 40 sn./s
  • Vyrovnávacia pamäť: 56 záberov RAW, 100 záberov CRAW, 120 záberov vo formáte JPEG
  • Zaznamenanie až 158 snímok 0,5s pred okamihom stlačenia spúšte

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka 3 "
GPS Nie
3D kompatibilita Nie
Max.rozlíš.videa 3840x2160
Rozlíšenie 24.2 mpx
Hľadáčik Elektronický
Formát snímača Full Frame

Ocenenie a hodnotenia produktov

Techbox roka 2023 Fotoaparát

Techbox roka 2023 Fotoaparát

Nominácia

0,0 / 5

0 recenzií Canon EOS R8 telo čierne

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami