Canon EOS RP tělo černé

  • Doprava zadarmo

Uhlopriečka: 3 ", GPS: Áno (voliteľné), 3D kompatibilita: Nie, Max.rozlíš.videa: 1920x1080, Rozlíšenie: 26.2 mpx, Hľadáčik: elektronický, Formát snímača: Full Frame Viac info


Cena 974,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 19,48 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Bezzrkadlovka Canon EOS RP v čiernej farbe /telo fotoaparátu; v balení nie je objektív/. Disponuje dotykovou obrazovkou s uhlopriečkou 3". Elektronický hľadáčik. Výklopný displej. Obrazový formát Raw. Podpora Wi-Fi, GPS /voliteľné/. Typ obrazového senzora CMOS. Typ bajonetu Canon RF. Formát snímača Full Frame. Manuálne ostrenie. Rýchlosť sériového snímania 5 sn./s. Frekvencia snímania pri videu 59,94 sn./s. Podpora video formátu MPEG4. Maximálne rozlíšenie videa 1920 × 1080 px. Kompatibilná pamäťová karta SDXC. Li-Ion batéria s kapacitou 1040 mAh.

Ľahká konštrukcia s bajonetom RF

Bezzrkadlovka Canon EOS RP je ideálnym fotoaparátom pre krajinársku a portrétnu fotografiu ale aj pre filmovú tvorbu. Praktická ľahká konštrukcia je vhodná na cestovanie. Disponuje inovatívnym bajonetom RF s priemerom 54 mm, s 12-pinovým vysokorýchlostným komunikačným systémom. V kombinácii s objektívnymi RF ponúka možnosť vysoký optický výkon. 

3" dotykový displej

Výklopný dotykový LCD displej s uhlopriečkou 7,5 cm je veľmi praktickým prvkom. Je ho možné otáčať a nakláňať podľa potrieb. Pri tvorbe kompozícií pomôže elektronický OLED hľadáčik typu 0,39 s prispôsobiteľným informačným displejom.

Full-Frame snímač CMOS

Fotoaparát je vybavený snímačom CMOS s rozlíšením 26,2 Mpx, ktorý dopĺňa obrazový procesor DIGIC 8 a integrovaný digitálny optimalizátor objektívu pre čo najvyššiu kvalitu záberov aj pri zhoršených svetelných podmienkach. Maximálna hodnota ISO 40000 ponúka fotenie detailných záberov plných farieb aj bez použitia blesku. 5-osová stabilizácia a technológia Dual Sensing IS zabezpečujú výbornú stabilizáciu záberov bez zvýšeného trasenia. Zábery vo formáte RAW je možné spracovať vo fotoaparáte alebo prostredníctvom softvéru od spoločnosti Canon /napr. Digital Photo Professional pre počítač alebo DPP Express pre mobilné/smart zariadenia/. 

Rýchle automatické zaostrovanie a fotografovanie plné detailov 

Rýchlosť automatického zaostrovania je extra rýchla, a to len 0,05 sekundy. Fotoaparát disponuje aj vstavaným automatickým zaostrovaním očí, vďaka ktorému  môžete zachytiť jedinečné portrétne fotografie. AF očí je možné použiť v režime "Jednosnímkové AF", "AF-Servo" a "AF-Servo pri videozázname". Stupňovanie zaostrovania vám zaručí dokonale ostré makro zábery.  

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka 3 "
GPS Áno (voliteľné)
3D kompatibilita Nie
Max.rozlíš.videa 1920x1080
Rozlíšenie 26.2 mpx
Hľadáčik elektronický
Formát snímača Full Frame

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Canon EOS RP tělo černé

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené