Canon GX7040 (4471C009)

  • Doprava zadarmo

Wi-Fi: Áno, Bluetooth: Nie, Integr.čítačka kariet: Nie, Ethernet / LAN pripojenie: Áno, Tlač: farebná, Rýchlosť tlače: 24 str/min, Max.tlač.veľkosť: A4, Obojstranné funkcie: Automatické, Air print: Áno,


Cena 669,00 €

13,38 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Farebná multifunkčná atramentová tlačiareň Canon Maxify GX7040 s možnosťou tlače, kopírovania, skenovania a faxovania s automatickým obojstranným podávačom dokumentov v bielej farbe je určená na kancelárske využitie. Tlač nastavíte na dotykovom LCD displeji s uhlopriečkou 6,9cm. Pri čiernobielom dokumente vytlačíte 24 strán za minútu, pri farebnom 15,5str./min. Tlačiareň je vybavená automatickým podávačom s kapacitou 50 listov na prednej strane. Zadná strana poskytuje podávač na 100 listov a 2 kazety, každú s kapacitou 250 listov. Tlačiť môžete aj bezdrôtovo z USB, cez WiFi a Ethernet. Maximálne pracovné využitie je 45000 strán za mesiac.

Multifunkčná tlačiareň Canon Maxify GX7040

Atramentová tlačiareň s možnosťou skenovania, kopírovania a faxovania pokryje všetky požiadavky, ktoré si vyžaduje chod kancelárie. Efektívne zariadenie vytlačí farebne 15,5 strany za minútu. Pri čiernobielej tlači sa dostanete na hranicu 24 listov za minútu. Hravo si poradí aj s farebnými bannermi, a to vďaka hustote tlače 1 200 DPI.

Technológia tlače

Odteraz bude tlač úsporná, no produktívna. Tlačiareň Canon s doplniteľnými zásobníkmi MegaTank bežne vytlačí 6 000 čiernobielych a 14 000 farebných A4 strán. S využitím úsporného režimu dokážete čiernobielo vytlačiť 9 tisíc strán, pričom farebná potlač dosiahne hodnoty na úrovni 21 tisíc strán. Vyberte si tlačiareň, ktorá zohľadní vaše požiadavky, aj náklady.

Bezdrôtová tlač

Zariadenie podporuje Google Cloud Print, Apple AirPrint a Mopria. Na úložisko Cloud si môžete dokumenty buď naskenovať, alebo ich priamo vytlačiť. Ak sa ponáhľate stačí pripojiť mobilné zariadenie bezdrôtovo - prostredníctvom WiFi, alebo si dokumenty vytlačte z USB kľúča. Tlačiareň disponuje aj rozhraním RJ-45.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Wi-Fi Áno
Bluetooth Nie
Integr.čítačka kariet Nie
Ethernet / LAN pripojenie Áno
Tlač farebná
Rýchlosť tlače 24 str/min
Max.tlač.veľkosť A4
Obojstranné funkcie Automatické
Air print Áno

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Canon GX7040 (4471C009)

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené