Canon PIXMA TS8350a čierna

Tlačiareň, Tlačová technológia: Atramentová, Tlač: farebná, Rýchlosť tlače čierna: 15 str/min., Maximálne rozlíšenie (DPI): 4800x1200, Wi-Fi, Bluetooth, AirPrint. Viac info

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Multifunkčná atramentová tlačiareň pre pracovné prostredie tlačí dokumenty v rozlíšení až 4800x1200 dpi. Má 10,8" dotykový displej a podporuje mobilnú tlač.

Pre produktívne prostredie

Atramentová tlačiareň Canon PIXMA TS8350a v čiernom prevedení je ideálnym riešením pre náročnejšieho používateľa, ktorého poteší funkcia skenovania a kopírovania. Kombinuje vysoký pracovný výkon a energetickú úspornosť. Ponúka kvalitnú čiernobielu aj farebnú tlač s rozlíšením až 4800x1200 dpi. Rýchlosť pri spracovaní dokumentov laserovou technológiou je:

  • Čiernobiela ISO: 15 str./min
  • Farebná ISO: 10 obr./min

Jednoduchý prístup k funkciám a nastaveniam umožní farebný dotykový displej s veľkosťou 10,8". Na spracovanie dokumentov môžete využiť možnosť mobilnej tlače prostredníctvom podpory Canon PRINT, Google Cloud Print, Mopria a AirPrint.

Podporované typy médií

Pokiaľ ide o formáty dokumentov, ktoré tlačiareň umožní spracovať, maximálny podporovaný je A4. Avšak prostredníctvom Canon PIXMA TS8350a môžete tlačiť obsahy priamo z fotoaparátu a na CD/DVD/BluRay. Tlačiareň disponuje 2 podávačmi papiera - zásobník na 100 listov + zadný podávač na 100 listov alebo 20 listov. 

Rozhranie a podpora

Ponuka rozhrania USB-B, slotu na pamäťové karty SD, SDHC, SDXC je doplnená o podporu bezdrôtovej technológie Bluetooth a Wi-Fi

Podpora operačného systému

  • Windows 7 a novší
  • OS X 10.11.6 a novší
  • iOS a Android pre mobilnú tlač

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Bluetooth Áno
Wi-Fi Áno
Integr.čítačka kariet Áno
Ethernet / LAN pripojenie Nie
Tlač farebná
Rýchlosť tlače 15 str/min
Maximálne rozlíšenie (DPI) 4800x1200 dpi
Max.tlač.veľkosť A4
Obojstranné funkcie Automatické
Air print Áno

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Canon PIXMA TS8350a čierna

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami