Popis produktu

Elegantný, kompaktný a všestranný

Canon Zoemini C v štýlovom žltom prevedení vyniká svojim všestranným použitím. Umožní vám zhotovovanie digitálnych 5 Mpx fotografií. Tieto je možné ihneď po nasnímaní vytlačiť pomocou integrovanej tlačiarne. Digitálne fotografie môžete ukladať na pamäťovú kartu MicroSD s maximálnou kapacitou do 256 GB. Canon Zoemini C je vďaka svojim kompaktným rozmerom a nízkej hmotnosti iba 170 gramov tou správnou voľbou na výlety aj prechádzky s priateľmi.

 

Kvalitné selfie fotografie

Instantný fotoaparát Canon Zoemini C je vybavený predným zrkadielkom pre kontrolu správneho zamerania. Okolo objektívu sa tiež nachádza LED blesk. Zásluhou toho budú vaše selfie zábery vždy pekne osvietené. Každý obrázok bude vynikať ostrosťou a prirodzeným farebným podaním.

 

Technológia tlače Zink

Fotoaparát využíva na tlač fotografií papier, ktorý je opatrený špeciálnymi kryštálmi, ktoré reagujú na teplo. Na tlač tak nie je potrebný atrament. Tento špeciálny fotografický papier sa nerozmočí, neroztrhne a nerozmaže. Výhodou je tiež špeciálna úprava zadnej strany, ktorá je lepiaca. Svoje snímky si tak môžete nalepiť takmer kamkoľvek a ozdobiť si svoje veci spomienkami a momentky s vašimi priateľmi. Fotoaparát má zásobník na 10 kusov týchto papierov. Integrovaná nabíjateľná lítium-polymerová batéria s kapacitou 700 mAh poskytne dostatok energie na vytlačenie až 25 snímok.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Odolné prevedenie: Nie

Ďalšie vlastnosti

Značka: Canon
Odolné prevedenie: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: žltá
Šírka: 78,3 mm
Výška: 23,7 mm
Dĺžka: 121 mm
Hmotnosť: 170 g

Batérie

Typ batérie: Li-Pol

Ostatné

Kód produktu: 3884C006

Všetky parametre

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore