Canon Zoemini (Premium Kit) biela

  • Výpredaj - 22 %
  • Doprava zadarmo

Wi-Fi: Nie, Bluetooth: Áno, Integr.čítačka kariet: Nie, Ethernet / LAN pripojenie: Nie, Tlač: farebná, Air print: Nie,


Cena 97,00 €

Zľava 22 % z pôvodnej ceny: 124,00 € Zobraziť nápoveď

1,94 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Vrecková tlačiareň Canon Zoemini v kompaktnom bielom prevedení predstavuje ľahko prenosné zariadenie pre okamžitú tlač s technológiou ZINK. Je schopná tlačiť výstup s rozmerom 5 × 7,6 cm a rozlíšením 314 x 400 dpi a to už za 50 s. Tlačiareň je vybavená vstavanou batériou s kapacitou 500 mAh (nabíjateľnou pomocou micro USB káblu), 2 LED svetelnými indikátormi a vypínačom. Na pripojenie k mobilným zariadeniam poslúži technológia Bluetooth 4.0. Premium Kit má v balení navyše 20 kusov fotopapiera.

Štýlová, ľahká a prenosná

Štýlová a ľahko prenosná tlačiareň Canon Zoemini bude skvelé príslušenstvo pre váš smartfón či mobilné zariadenie, nech ste kdekoľvek. Vďaka kompaktným rozmerom sa vojde do vrecka, či malej tašky a tak si ju vezmete prakticky kamkoľvek so sebou. Tlačiareň sa navyše vyznačuje elegantným bielym vyhotovením.

Jednoduchá obsluha

Zachyťte kúzelné okamihy a v momente sa o ne podeľte so svojimi kamarátmi. Zariadenie pracuje s technológiou termosublimačnej tlače, ktorá nevyžaduje dopĺňanie farieb. Stačí vložiť ZINK papier s rozmerom 5 ×7,6 cm a výsledkom bude fotografia odolná voči poliatiu, rozmazaniu či roztrhnutiu.

Bezdrôtové pripojenie

Neobmedzujte sa zbytočnými káblami a vychutnajte si všetky výhody okamžitej tlače. Pomocou technológie Bluetooth bezdrôtovo pripojíte svoj tablet alebo smartfón k tlačiarni a okamžite bez problémov vytlačíte fotografie a zábery.

Prispôsobte si svoje zábery

Pre bezproblémové pripojenie tlačiarne k mobilnému zariadeniu je k dispozícii aplikácia Canon Mini Print, ktorú si môžete bezplatne prevziať z obchodov App Store a Google Play. Umožní vám upraviť vytvorené fotografie, pridať filtre, text, efekty rozšírenej reality a tak vytvoriť celkom prispôsobený obrázok.

Zábava tlačou nekončí

Fotografický papier Canon Zink vám ponúkne možnosť premeny staromódnej fotografie na personalizovanú samolepku. Odlepením zadnej vrstvy odkryjete lepivú stranu a jednoducho si fotografiu nalepíte na puzdro, notebook alebo stenu. Prípadne využite funkciu, s ktorou si budete môcť zo 4 alebo 9 fotografií vyskladať výnimočný plagát.

 

Obsah balenia

  • Vrecková tlačiareň Canon Zoemini
  • Štartovací balík papiera ZINK 5ks
  • 20ks fotografického papiera ZINK
  • Nabíjací kábel (USB typ A na Micro USB)
  • Stručná príručka
  • Regulačný hárok
     

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Wi-Fi Nie
Bluetooth Áno
Integr.čítačka kariet Nie
Ethernet / LAN pripojenie Nie
Tlač farebná
Air print Nie

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Canon Zoemini (Premium Kit) biela

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené