Canon Zoemini S ružovo zlatý

Cena:
129,00 €

Pôvodná cena 169,00 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 2,58 €

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Instantný fotoaparát Canon Zoemini S v ružovo zlatom prevedení je kompaktné zariadenie, ktoré vám umožní vytvárať snímky, zdieľať ich a rovno ich tlačiť. Vybavený je snímačom s rozlíšením 8 Mpx a rozlíšenie tlačené fotografie je 600x314 dpi. Tlač využíva technológiu Zink. S fotoaparátom môžete vytvárať tiež perfektné selfie snímky, vďaka integrovanému zrkadlu a kruhovému svetlu. Fotografie je možné tiež ukladať na pamäťovú kartu microSD alebo ich môžete prostredníctvom Bluetooth prenášať do svojho smartfónu, odkiaľ ich môžete rovno zdieľať.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 24 %
Popis produktu

Elegantný, kompaktný a všestranný

Canon Zoemini S v elegantnom ružovo zlatom prevedení vyniká svojim všestranným použitím. Umožní vám zhotovovanie digitálnych 8 Mpx fotografií. Tieto fotografie je možné ihneď po nasnímaní vytlačiť pomocou integrovanej tlačiarne. Digitálne fotografie je možné ukladať na pamäťovú kartu microSD s maximálnou kapacitou 256 GB. Canon Zoemini S je vďaka svojim kompaktným rozmerom a váhe iba 188 gramov vhodným spoločníkom na výlety aj prechádzky s priateľmi.

Dokonalé selfie fotografie

Instantný fotoaparát Canon Zoemini S je tiež vybavený pomocníky, ktorí vám umožní vytvárať nádherné selfie fotografie. Je vybavený špeciálnym zrkadielkom pre kontrolu správneho zamerania. Okolo objektívu sa tiež nachádza LED blesk. Tieto diódy tvorí 8 LED diód, ktoré produkujú prirodzené svetlo. Vďaka tomuto svetlu budú vaše selfie zábery vždy pekne osvietené. Každý obrázok bude vynikať perfektnou ostrosťou a prirodzeným farebným podaním.

Zink technológia tlače

Fotoaparát využíva na tlač fotografií papier, ktorý je opatrený špeciálnymi kryštálmi, ktoré reagujú na teplo. Na tlač fotografií tak nie je potrebný žiadny atrament. Tento špeciálny fotografický papier je navyše odolný voči rozmazaniu, roztrhnutiu a tiež odolný voči vode. Výhodou je tiež špeciálna úprava zadnej strany, ktorá je lepiaca. Svoje snímky si tak môžete nalepiť takmer kamkoľvek a ozdobiť si svoje veci spomienkami a momentky s vašimi priateľmi. Fotoaparát má zásobník na 10 kusov týchto papierov. Samozrejmosťou je podpora bezokrajovej tlače. Integrovaná batéria s kapacitou 700 mAh poskytne dostatok energie na vytlačenie až 25 snímok.

Jednoduché ovládanie a podpora Bluetooth

Fotoaparát tiež vyniká jednoduchým ovládaním, ktoré je intuitívne a zvládne ho úplne každy. Na jeho tele sa nachádza dvojica diód, ktoré indikujú stav zariadenia a stav tlačiarne. Na spodnej strane sa nachádza prepínač umožňujúci aktivovať svetlo ako blesk, deaktivovať alebo aktivovať ako lampu pre stále osvetlenie. Výhodou je aj podpora Bluetooth technológie. Vďaka nej si môžete Canon Zoemini S spárovať so smartfónom a prenášať svoje snímky bezdrôtovo do telefónu a odtiaľ ich rovno zdieľať so svojimi priateľmi. K tomu je potrebná špeciálna aplikácia Canon Mini Print. V tejto aplikácii tiež nájdete pekné filtre a možnosti úprav fotografií, ktoré môžete po úprave poslať späť do fotoaparátu na vytlačenie. Ďalšiou vynikajúcou funkciou je diaľková spúšť, ktorá vám umožní vytvárať veľké skupinové fotografie.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Odolné prevedenie: Nie

Ďalšie vlastnosti

Značka: Canon
Odolné prevedenie: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: ružová
Šírka: 80,3 mm
Výška: 21,5 mm
Dĺžka: 121 mm
Hmotnosť: 188 g

Batérie

Typ batérie: Li-Pol

Ostatné

Kód produktu: 3879C007

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore