Canyon CNE-SB02BB čierny

Cena:
13,99 €

Pôvodná cena 21,99 €
Späť na NAY Extra kartu 0,28 €

Nedá sa rezervovať

POPIS PRODUKTU

Praktický fitness náramok je vybavený 0,96" LCD farebným displejom, ovládanie zaisťuje dotykové tlačidlo. Náramok je schopný zaznamenávať až 8 športových aktivít, spánok a vďaka prítomnosti optického senzora zistí vašu aktuálnu tepovú frekvenciu. Integrovaná batéria s kapacitou 80 mAh poskytne dostatok energie až na 5 dní prevádzky. V pohotovostnom režime vydrží náramok až 7 dní. Spárovanie so zariadením prebieha prostredníctvom Bluetooth 4.0 a je kompatibilný s Android a iOS. Nechýba ani zvýšená odolnosť voči striekajúcej vode podľa certifikácie IP65. Farba čierna.

Zobraziť celý popis

  • Zľava 36 %

Zvážte aj tento produkt

Canyon CNE-SB11BB je elegantný fitness náramok, ktorý vás poteší množstvom zaujímavých a užitočných funkcií. Jeho dominantou je farebný LCD displej s uhlopriečkou 0,96" a rozlíšením 160x80 pixelov s vynikajúcou čitateľnosťou. O ovládanie sa stará dotykové tlačidlo umiestnené pod displejom. Náramok je schopný zaznamenávať až 8 športových aktivít. Medzi ďalšie funkcie patrí sledovanie tepovej frekvencie, monitoring spánku vrátane jeho fáz, krokomer, smart notifikácie a ďalšie. Výhodou je zvýšená vodeodolnosť podľa certifikácie IP67. Integrovaná batéria s kapacitou 110 mAh poskytne dostatok energie až na 5 dní aktívneho používania. Náramok je kompatibilný s platformami Android a iOS. Farba čierna.

Základné parametre

  • Funkcie: krokomer, notifikácie, monitoring spánku
  • Výdrž batérie: 5 Dni
  • Vodovzdornosť: vodotesný

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Zaznamená až 8 športových aktivít

Canyon CNE-SB02BB je dostupný a zároveň skvele vybavený fitness náramok. Náramku dominuje 0,96" LCD displej, ktorý je dobre čitateľný a poskytne vám všetky potrebné informácie. Pri športovaní si možno zvoliť jednu z ôsmich prednastavených aktivít, medzi ktorými sa nachádza bedminton, basketbal, lezenie, cyklistika, futbal, beh, stolný tenis a chôdza. Medzi ďalšími funkciami sa nachádza krokomer a vyhľadanie hodiniek. Výhodou náramku je veľmi nízka hmotnosť iba 18 g, takže vás nebude nijako obmedzovať pri vašich športových aktivitách. Nechýba ani zvýšená odolnosť IP65. Náramok sa tak nezľakne ľahkého dažďa alebo potu.

Sledujte svoju tepovú frekvenciu a spánok

Všetky tieto funkcie dopĺňa optický senzor tepovej frekvencie. Vďaka nemu budete môcť mať prehľad o vašej srdcovej aktivite nielen počas športovania ale aj počas odpočinku alebo spánku. Samozrejmosťou je tiež možnosť monitorovania vášho spánku. Náramok disponuje aj funkciou chytrého budenia, ktoré zabezpečí, že sa zobudíte vždy v ten správny moment. Energiu zaisťuje batéria s kapacitou 80 mAh. Náramok si s týmto množstvom energie vystačí až na 5 dní aktívneho používania. V pohotovostnom režime vydrží náramok až 7 dní. Nabíjanie prebieha prostredníctvom USB.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iFunkcie: krokomer, notifikácie, monitoring spánku
Výdrž batérie: 5 Dni
Vodovzdornosť: vodotesný

Ďalšie vlastnosti

Značka: Canyon
iSmart: Áno
Určené pre: unisex
Slot na SIM: Nie

Konektivita

iWi-Fi: Nie
iBluetooth: Áno
iNFC: Nie
Nabíjanie z USB: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 15,7 mm
Výška: 10,5 mm
Hmotnosť: 18 g
Hĺbka: 40,3 mm
Farba remienku: čierna

Funkcie

iGPS: Nie

Display/Grafika

Dotyková obrazovka: Nie
Zobrazenie: LCD (farebné)

Operačný systém

Podporovaný OS: iOS, Android

Ďalšie parametre

iFunkcie: krokomer, notifikácie, monitoring spánku
Typ nabíjania: USB
Vodovzdornosť: vodotesný
Materiál remienku: silikón

Batérie

Výdrž batérie: 5 Dni

Ostatné

Kód produktu: CNE-SB02BB

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore