Canyon CNE-SB11BB čierny

Cena:
23,99 €

Pôvodná cena 27,99 €
Späť na NAY Extra kartu 0,48 €

POPIS PRODUKTU

Canyon CNE-SB11BB je elegantný fitness náramok, ktorý vás poteší množstvom zaujímavých a užitočných funkcií. Jeho dominantou je farebný LCD displej s uhlopriečkou 0,96" a rozlíšením 160x80 pixelov s vynikajúcou čitateľnosťou. O ovládanie sa stará dotykové tlačidlo umiestnené pod displejom. Náramok je schopný zaznamenávať až 8 športových aktivít. Medzi ďalšie funkcie patrí sledovanie tepovej frekvencie, monitoring spánku vrátane jeho fáz, krokomer, smart notifikácie a ďalšie. Výhodou je zvýšená vodeodolnosť podľa certifikácie IP67. Integrovaná batéria s kapacitou 110 mAh poskytne dostatok energie až na 5 dní aktívneho používania. Náramok je kompatibilný s platformami Android a iOS. Farba čierna.

Zobraziť celý popis

  • Zľava 14 %
Popis produktu

Štýlové prevedenie a pekný displej

Canyon CNE-SB11BB vyniká štýlovým a ergonomickým prevedením. Konštrukcia je navyše veľmi ľahká a celková váha dosahuje len 25,3 g, takže vás náramok nebude nijako obmedzovať počas športovania. Hlavnou súčasťou náramku je 0,96" LCD displej s rozlíšením 160x80 pixelov. Displej vyniká tiež dobrou čitateľnosťou a pekným farebným podaním. Zároveň vám poskytne všetky potrebné informácie o vašom tréningu.

Monitoring športových aktivít a srdce

Medzi hlavné funkcie tohto náramku patrí monitorovanie športových aktivít. Na výber budete mať celkovo 8 režimov prednastavených aktivít, ktoré obsahujú beh, cyklistiku, bedminton, basketbal, futbal, stolný tenis, lezenie a chôdzu. Ak ste medzi výpočtom nenašli svoj obľúbený šport, možno aktivovať režim viac športov. Canyon CNE-SB11BB je ďalej vybavený optickým senzorom tepovej frekvencie, ktorý vám sprostredkuje prehľad o aktivite vášho srdca počas dňa pri odpočinku i športovaní. K tomu si navyše môžete zmerať aj aktuálnu saturáciu krvi kyslíkom (SpO2).

Informácie o vašom spánku

Tento náramok je aj správnou voľbou pre tých, ktorí by sa radi dozvedeli niečo o kvalite svojho spánku. Canyon CNE-SB11BB umožní jeho sledovanie vrátane jeho fáz. Každé ráno tak budete mať k dispozícii prehľad o tom, ako kvalitný váš spánok bol. Náramok je vybavený aj budíkom a inteligentným budením, takže vás dokáže aj jemne vzbudiť v ten správny čas. Medzi ďalšími funkciami sa nachádza podpora smart notifikácií, vyhľadanie náramku a telefónu, možnosť diaľkového ovládania fotoaparátu prostredníctvom aplikácie a upozornenie na dlhodobú neaktivitu.

Dlhá výdrž

Canyon CNE-SB11BB dostal do výbavy batériu s kapacitou 110 mAh. Batérie pojme dostatok energie až na 5 dní aktívnej prevádzky. V pohotovostnom režime dosahuje výdrž až 10 dní. Nabíjanie prebieha prostredníctvom USB a trvá okolo 2,5 hodín. Ďalšou praktickou vlastnosťou tohto náramku je zvýšená odolnosť voči prachu a vode podľa certifikácie IP67. Náramok tak odolá potu, dažďu a tiež krátkodobému ponorenie do vody v maximálnej hĺbke 1 meter.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iFunkcie: krokomer, notifikácie, monitoring spánku
Výdrž batérie: 5 Dni
Vodovzdornosť: vodotesný

Ďalšie vlastnosti

Značka: Canyon
iSmart: Áno
Určené pre: unisex
Slot na SIM: Nie

Konektivita

iWi-Fi: Nie
iBluetooth: Áno
iNFC: Nie
Nabíjanie z USB: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 22 mm
Výška: 12 mm
Hmotnosť: 25,3 g
Hĺbka: 43,7 mm
Farba remienku: čierna

Funkcie

iGPS: Nie

Display/Grafika

Dotyková obrazovka: Nie
Zobrazenie: LCD (farebné)

Operačný systém

Podporovaný OS: iOS, Android

Ďalšie parametre

iFunkcie: krokomer, notifikácie, monitoring spánku
Typ nabíjania: USB
Vodovzdornosť: vodotesný
Materiál remienku: plast

Batérie

Výdrž batérie: 5 Dni

Ostatné

Kód produktu: CNE-SB11BB

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore