Canyon CNE-SB12BB čierny

  • Zľava 23 %

Vodovzdornosť: vodotesný, Funkcie: krokomer, monitoring spánku, notifikácie, Výdrž batérie v dňoch: 5. Viac info

Popis produktu

Fitness náramok Canyon CNE-SB12BB v štýlovom čiernom prevedení so silikónovým remienkom je vybavený 0,96" TFT displejom s rozlíšením 128 × 64 pixelov. Podľa certifikácie IP68 je náramok vodotesný. Disponuje batériou s kapacitou 100 mAh s výdržou v pohotovostnom režime 10 dní a dobou nabíjania 1,5 - 2 hod. Prostredníctvom technológie Bluetooth 4.0 umožňuje spárovanie so smartfónom. Využiť môžete monitor spánku, krokomer, monitor tepovej frekvencie či senzor na krvný tlak. Dokáže zaznamenať plávanie, jazdu na koni, beh alebo chôdzu. Upozorní vás tiež na dlhé na sedenie.

Certifikácia IP68 a dobre čitateľný displej

Canyon CNE-SB12BB v modernom čiernom prevedení s kvalitným silikónovým remienkom, ktorý je príjemný na dotyk vám poskytne maximálny komfort počas celého dňa. Ergonomický dizajn dopĺňa certifikácia IP68, čo vám umožňuje využívať fitness náramok aj počas plávania. Sledovať všetky potrebné informácie vám umožňuje 0,96" TFT displej s rozlíšením 128 x 64 pixelov.

 

Praktické funkcie, ktoré oceníte

Vďaka tomu, že náramok dokáže monitorovať hneď niekoľko druhov športových aktivít ako je beh, plávanie, chôdza alebo jazda na koni sa Canyon CNE-SB12BB stane vašim obľúbeným spoločníkom na každý deň. Ďalej tiež disponuje užitočnými funkciami ako krokomer na meranie počtu krokov, monitor kvality spánku, monitor tepovej frekvencie, vďaka ktorému bude mať neustály prehľad o aktivite vášho srdca či senzor na meranie krvného tlaku. V prípade, že to bude potrebné vás upozorní na dlhé sedenie.

 

Dlhá výdrž, vďaka ktorej nič nezmeškáte

O výdrž fitness náramku sa postará batéria s kapacitou 100 mAh s výdržou v pohotovostnom režime 10 dní a dobou nabíjania 1,5 - 2 hod. Po správaní s mobilným telefónom pomocou technológie Bluetooth 4.0 vás upozorní na prichádzajúceho hovory alebo sms správy.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Vodovzdornosť vodotesný
Funkcie krokomer, monitoring spánku, notifikácie
Výdrž batérie v dňoch 5

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Canyon CNE-SB12BB čierny

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami