Carneo Combo A9400 GPS navigácia + kamera do auta

Zobraziť

 • Doprava zadarmo
 • Výpredaj −17 %

Uhlopriečka ("): 6.86 ", Bluetooth: Áno, Kompat.pamäť.karty: micro SDHC, Interná pamäť: Áno, Vodeodolný: Nie, TMC: Áno, TIR mod: Nie, Bezplatná aktualiz.máp: Áno, Smart notifikácia: Áno, Asist. radenia do jazd.pruhov: Áno, MP3 prehrávač: Áno, Podpora pre Geocaching: Nie,


Cena 165,00 €

Zľava 17 % z pôvodnej ceny: 199,00 € Zobraziť nápoveď

3,30 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


4,5 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

2 dva nákupy

Zobraziť 2 recenzie

Popis produktu

GPS navigácia s kamerou CARNEO Combo A9400 zaznamená dopravnú situáciu odohrávajúcu sa pred vami počas jazdy autom. Pripojenie k sieti pomocou siete 3G a SIM karty. Jednoduchá inštalácia na palubnú dosku pomocou držiaka. Disponuje širokouhlým dotykovým LCD displejom s uhlopriečkou 17 cm a prednou DVR kamerou s rozlíšením Full HD. Pracuje s platformou Android 5.0, procesorom ARM A7 Quad s frekvenciou 1.3 GHz a 1 GB operačnou pamäťou RAM. Pre záznamy je k dispozícii 16 GB interná pamäť s možnosťou rozšírenia do 32 GB. Aplikácia Car Assist pre online sledovanie vášho vozidla. O výdrž navigácia sa stará 900 mAh batéria.

CARNEO Combo A9400

V jednom zariadení nájdete praktickú GPS navigáciu a autokameru, ktorá zaznamená vašu jazdu. Ak ste sa vybrali na nové, doteraz neznáme miesta, stačí si zapnúť navigáciu, ktorá vás navedie do toho správneho cieľa. V navigačnom rozhraní nájdete predištalovanú aplikáciu Google maps. Ak chcete využiť iné navigačné aplikácie, môžete si ich naištalovať a používať tú, ktorá vám najlepšie vyhovuje.

Full HD záznamy

Okrem GPS navigácie vám na cestách poslúži aj zabudovaná predná DVR kamera, ktorá zaznamená dopravnú situáciu. K navigácii je možné dodatočne pridať aj zadnú kameru (nie je súčasťou balenia) a vytvárať tak záznamy v duálnom režime.Zhotovené zábery v skvelej Full HD kvalite si prezriete na veľkom dotykovom LCD displeji s uhlopriečkou 6,86 palca. Záznamy sa ukladajú do internej 16 GB pamäte, alebo na pamäťovú kartu micro SDHC s kapacitou do 32 GB.

Pripojte sa

S navigáciou môžete mať prístup k ďalším online aplikáciam, navigáciam, videám či hudbe, stačí len vložiť 3G dátovú SIM kartu alebo využiť sieť Wi-Fi. Multimediálny prehrávač vám umožní prehrať videá alebo si vypočuť hudbu z internetu priamo vo vašom aute. K dispozícii je aj FM Transmiter pre bezdrôtové streamovanie hudby s použitím smart telefónov, tabletov a iných audio zariadení. Využijete ho v prípade, ak vaše autorádio nepodporuje prehrávanie skladieb vo formáte MP3.

Pod dohľadom 

Parkovací mód spolu s G- senzorom zachytí každý pohyb, ktorý je okolo vášho vozidla aj vo chvíľach, aj keď nie ste vo vozidle. K monitorovaniu situácie môžete využiť aj mobilnú aplikáciu Car Asisst, ktorá  v prípade kolíznej situácie zhotoví a odošle fotografiu a krátke video priamo do vášho telefónu. Okrem toho si môžete prezať aj trasu a aktuálnu polohu vozidla. 

Obsah balenia: Combo A9400, GPS anténa, adaptér do auta, držiak na upevnenie na palubnú dosku

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka (") 6.86 "
Bluetooth Áno
Kompat.pamäť.karty micro SDHC
Interná pamäť Áno
Vodeodolný Nie
TMC Áno
TIR mod Nie
Bezplatná aktualiz.máp Áno
Smart notifikácia Áno
Asist. radenia do jazd.pruhov Áno
MP3 prehrávač Áno
Podpora pre Geocaching Nie

Hodnotenie

4,5 / 5

2 recenzie Carneo Combo A9400 GPS navigácia + kamera do auta

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Jaroslav

28. 5. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • funkcie / výbava
 • dizajn
 • jednoduchosť ovládania
 • Dizajn
 • Funkcie
 • Jednoduchosť
 • Možnosť pridať aplikácie
 • Horší dotykový displej
 • Starý android systém

V celku celkom dobrá navigácia + handsfree.


Imrich

2. 2. 2019

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • funkcie / výbava
 • dizajn
 • výkon
 • jednoduchosť ovládania
 • pomer cena / výkon