Carneo G-Track 4G čierne

  • Výpredaj - 55 %
  • Doprava zadarmo

NFC: Nie, Funkcie: meranie tlaku, krokomer, monitoring spánku, senzor tepovej frekvencie, gyroskop, notifikácie, Bezdrôtové nabíjanie: Nie,


Cena 89,00 €

Zľava 55% z pôvodnej ceny: 199,00 € Zobraziť nápoveď

1,78 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Smart hodinky Carneo G-Track 4G nadchnú každého outdoorového nadšenca. Vnútri kovového tela je vsadený 1,39" okrúhly AMOLED displej s rozlíšením 400x400 pixelov. Oceníte fitness funkcie, ako je krokomer alebo merač spálených kalórií. Ďalej podporujú až 9 športových aktivít. Vybavené sú barometrom, vlastným GPS, výškomerom, WiFi a Bluetooth, internou pamäťou s 16 GB a integrovaným 2 Mpx fotoaparátom. Podporuje nano SIM karty, čo z hodiniek vytvorí plnohodnotný telefón s podporou mobilného internetu 4G. Nechýba tiež integrovaný senzor tepovej frekvencie a monitoring spánku. Integrovaná batéria s kapacitou 600 mAh výdrží až 2 dni. Carneo G-Track 4G disponujú operačným systémom Android 7.1.

Štýlové prevedenie

Smart hodinky Carneo G-Track 4G prichádza s exkluzívnym spracovaním a dizajnom klasických hodiniek. Telo hodiniek je vyrobené z kovu, čo im zaisťuje odolnosť a tiež reprezentatívny vzhľad. K hodinkám je dodávaný antialergický silikónový remienok s prackou z nerezovej ocele. Vziať si ich môžete bez obáv na rokovanie, na posedenie s priateľmi i na šport alebo horskú túru. Dominantou hodiniek je perfektný displej. Jedná sa o dotykový 1,39" AMOLED displej s vysokým rozlíšením 400x400 pixelov. Displej vynikne skvele jemným a čitateľným obrazom. Hodinky navyše umožňujú stálé zobrazenie ciferníku, takže na prvý pohľad nebudú k rozoznaniu od klasických hodiniek. Podporujú tiež aktiváciu displeja pomocou gestá ruky pre pozretie sa na hodinky.

Smartfón na zápästiu

V krásne spracovanom tele sa nachádza mnoho skvelých a bežných i menej bežných funkcií, ktoré robia z tohto modelu veľmi zaujímavé príslušenstvo pre nejedného nadšenca do moderných technológií. Carneo G-Track 4G disponujú slotom na nano SIM kartu. Ak SIM do hodiniek vložíte, možno s nimi telefonovať ako s klasickým smartfónom. Dokonca podporujú aj rýchly mobilný internet 4G. Hodinky možno prevádzkovať aj bez SIM, stále vám však umožní zavolať si na tiesňovú linku 112 v prípade núdze.

Senzorová výbava, GPS a podpora širokej škály aplikácií

Hodinky sa ďalej pýšia bohatou výbavou senzorov. Vo výbave sa nachádza pohybový senzor, barometer a výškomer. Vďaka prítomnosti barometra vás hodinky dokážu upozorniť na skorú zmenu počasia. Integrované Google mapy a vlastný GPS modul umožní hodinky využiť aj ako podrobnú a presnú navigáciu. Ďalšou špecialitou týchto hodiniek je použitý operačný systém. Ide o operačný systém Android 7.1. Vďaka tomu si možno do hodiniek nainštalovať všetky aplikácie z obchodu Google Play. Integrovaná pamäť poskytne 16 GB priestoru pre aplikácie, fotky a ďalšie multimédiá vrátane hudobných súborov. K dispozícii vám bude tiež WiFi pripojenie, 2 Mpx integrovaný fotoaparát a Bluetooth verzie 4.0 pre komunikáciu s vaším telefónom.

Sledovanie športových a každodenných aktivít

Vo výbave smart hodiniek Carneo G-Track 4G nechýbajú ani bežné funkcie pre sledovanie každodenných aktivít. Hodinky vám spočítajú každý deň projdené kroky a vzdialenosť, spálené kalórie a tiež zmeria váš tep srdca, vďaka integrovanému optickému senzoru. Ďalej umožní sledovanie celkovo deviatich športových aktivít. Pri každej aktivite vám hodinky zmerajú potrebné parametre, ktoré sú špecifické pre daný šport. Všetky namerané hodnoty budete mať dostupné priamo v hodinkách.

Skvelá výdrž batérie, smart notifikácia a zvýšená odolnosť

Hodinky sú doslova nabité funkciami, ktoré vyžadujú prísun dostatočného množstva energie. Preto výrobca vybavil tento model batériou s kapacitou 600 mAh. Batéria je schopná poskytnúť dostatok energie až na 2 dni prevádzky. V prípade aktívneho využívania dosiahne výdrž niekoľkých hodín v závislosti na veľkom odbere GSM prijímača a GPS. Pri úspornom režime sa výdrž predĺži až na 3 dni. Samozrejmosťou je tiež podpora smart notifikácií z vášho telefónu. Priamo na zápästi tak budete mať najdôležitejšie informácie z vášho telefónu. Každý aktívny jedinec iste ocení aj vyššiu odolnosť podľa certifikácie IP65. Hodinky sa tak nezľaknú ľahkého dažďa ani postriekaniu vodou pri umývaní rúk.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

NFC Nie
Funkcie meranie tlaku, krokomer, monitoring spánku, senzor tepovej frekvencie, gyroskop, notifikácie
Bezdrôtové nabíjanie Nie

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Carneo G-Track 4G čierne

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené