Carneo Gear+ platinum čierne

Cena:
79,00 €

Späť na NAY Extra kartu 1,58 €

Vyberte si iný variant

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Dizajnové smart hodinky Carneo Gear+ platinum v čiernej farbe sú všestranným pomocníkom pri monitorovaní každodennej pohybovej aktivity. Prehľadný farebný OLED displej vás upozorní na prichádzajúce hovory, SMS alebo správy z iných aplikácií. Displej sa znovuaktivuje otočením ruky. Náramok je vyrobený zo silikónu, príjemného na dotyk. Disponuje funkciou automatického merania srdcového tepu a krvného tlaku, funkciou merania spálených kalórií, menštruačným kalendárom, gyroskopom, krokomerom /meranie vzdialenosti a doby pohybu/ a monitorom spánku. Možnosť nastavenia 9 športov pri funkcii Šport. Počas športovej aktivity monitoruje aktuálny tep srdca, spálené kalórie, dĺžku celkovej aktivity, vzdialenosť, resp. zobrazí trasu na mape. Výdrž na jedno nabitie až 7 dní. Batéria 110 mAh. Vodotesnosť podľa certifikácie IP67. Hodinky môžete spárovať pomocou technológie Bluetooth s vašim smartfónom. Kompatibilný s operačným systémom Android a iOS. Aplikácia v slovenskom jazyku.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
Popis produktu

Meranie životných funkcií

Hodinky Carneo Gear+ platinum umožňujú automatické meranie srdcového tepu, a to v rámci športovej aktivity aj mimo nej počas celého dňa. Disponuje možnosťou nastavenia upozornenia pri prekročení vami zadanej hodnoty tepu. Okrem toho hodinky ponúkajú automatické meranie krvného tlaku v priebehu celého dňa, meranie spálených kalórií s možnosťou nastavenia vášho denného cieľa, meranie prejdenej vzdialenosti, menštruačný kalendár, celkový čas aktivity a krokomer /prípadne trasa zobrazená na mape/. Pri športových aktivitách máte možnosť nastavenia 9 športov. Hodinky stačí spárovať cez Bluetooth so smartfónom a užívať si komfortné používanie v prehľadnej aplikácii.

Monitoring spánku

Užitočnou funkciou hodiniek je určite aj monitorovanie kvality spánku. Po spárovaní zariadenia s vašim smartfónom môžete vidieť v aplikácii prehľadnú štatistiku vášho spánku. Sledované sú rôzne fázy spánku /hlboký spánok, ľahký spánok a vaše prebudenia/, na základe čoho sa vyhodnotí celková kvalita spánku. To môže pomôcť nájsť príčiny nekvalitného spánku a zlepšiť jeho stav.

Štýlový dizajn a kvalita

Hodinky ponúkajú elegantný dizajn v čiernej farbe. Silikónový náramok s kovovou prackou poskytuje pohodlné nosenie počas celého dňa. 1,22" OLED displej hodiniek je farebný z temperovaného skla, dobre čitateľný a praktický, keďže nevyčnieva z náramku. OLED technológia je energeticky šetrná, v prípade potreby rozsvieti len tie údaje, ktoré niečo zobrazujú. Pre aktivovanie displeja stačí otočiť rukou. Upozorní vás na prichádzajúce hovory bez toho, aby ste museli sledovať váš smartfón. Hodinky sú kompatibilné s operačným systémom Android a iOS. Jedným nabitím môžete hodinky používať cca 7 dní.  

Vysoká odolnosť

Hodinky Carneo Gear+ platinumvodeodolné a odolné voči prachu, takže sa nemusíte obávať že sa vodou alebo usadením prachu znehodnotia. Podľa certifikácie splňajú normu na úrovni IP67.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iNFC: Nie
iFunkcie: meranie vzdialenosti, výpočet kalórií, meranie tlaku, monitoring spánku, notifikácie, senz or tepovej frekvencie, krokomer, gyroskop
Bezdrôtové nabíjanie: Nie

Ďalšie vlastnosti

Značka: Carneo
iSmart: Áno
Vodeodolný: Áno
Vodotesný: Áno
Určené pre: pánske
Slot na SIM: Nie

Konektivita

iBluetooth: Áno
iNFC: Nie
Nabíjanie z USB: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 41 mm
Výška: 41 mm
Hmotnosť: 26 g
Hĺbka: 9 mm
Farba hodiniek: čierna
Farba remienku: čierna

Obsah balenia

Obsah balenia: Hodinky, napájací kábel

Display/Grafika

Dotyková obrazovka: Áno
Zobrazenie: OLED

Pamäť

iSlot pre pamäťovú kartu: Nie

Operačný systém

Podporovaný OS: Android, iOS

Batérie

Výdrž batérie: 7 Dni

Ďalšie parametre

iFunkcie: meranie vzdialenosti, výpočet kalórií, meranie tlaku, monitoring spánku, notifikácie, senz or tepovej frekvencie, krokomer, gyroskop
Typ nabíjania: dock
Vodovzdornosť: vodotesný
Materiál remienku: silikón
Aktivita: fitness, beh, cyklistika, turistika, chôdza
iHudobný prehrávač: Ne
Solárne nabíjanie: Nie

Materiál

Materiál tela hodiniek: hliník

Funkcie

Ant+: Nie
Bezdrôtové nabíjanie: Nie

Ostatné

Kód produktu: 8588007861111

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore