Carneo LuXii Active čierne smart hodinky


Smart hodinky, LCD farebný displej, Bluetooth, Vodeodolnosť, Počet dní výdrže batérie: 5, Funkcie: senzor tepovej frekvencie, meranie tlaku, gyroskop, krokomer, monitoring spánku, notifikácie, výpočet kalórií, meranie, vzdialenosti, Podporovaný OS: Android, iOS. Viac info

Farba


Cena 88,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 1,78 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

1,0 / 5

40% Kvalita
Priemerná

40% Hodnota za peniaze
Priemerná

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Smart hodinky Carneo LuXii Active v čiernom prevedení disponujú 1,57" displejom a batériou s výdržou 7 dní. Odolnosť podľa certifikácie IP67.

IPS displej a zvýšená odolnosť s certifikáciou IP67

Carneo LuXii Active ponúkajú 1,57" dotykový displej s rozlíšením 240 x 360 pixelov a modernou IPS technológiou, ktorá vám poskytne bohaté farby a široké pozorovacie uhly. Aktivovať ho môžete len jednoduchým otočením zápästia, vďaka čomu môžete k informáciám pristupovať rovnako rýchlo, ako pri pohľade na klasické hodinky. Na výber je viacero ciferníkov alebo si môžete vytvoriť vlastný, čo vám umožňuje prispôsobiť si ich podľa svojho štýlu. Komfortné používanie bez obmezení vám zaručí certifikácia IP67, ktorá sa vyznačuje zvýšenou odolnosťou voči prachu a vode. Sú vybavené silikónovým remienkom pre obvod zápästia 165 - 220 mm.


Široká škála užitočných funkcií

Okrem toho, že sú kompatibilné s operačnými systémami Android a iOS disponujú aj množstvom užitočných funkcií, zásluhou čoho si ich rýchlo obľúbite pri vašich každodenných činnostiach. S hodinkami budete mať prehľad o pohybových aktivitách, ale aj o množstve spálených kalórií či o počte prejdených krokov. Nechýba automatické meranie tepu, meranie tlaku a meranie okysličenia krvi. Carneo LuXii Active podporujú 7 druhov športov (beh, chôdza, bicykel, basketbal, futbal, bedminton a švihadlo), automatické meranie stresu počas celého dňa, ovládanie hudby a vzdialené ovládanie fotoaparátu v telefóne. Samozrejmosťou je dodržiavanie pitného režimuupozornenie na dlhú nečinnosť a zobrazenie aktuálneho počasia s predpoveďou na 7 dní.


Bezplatná aplikácia Carneo Fit

Všetky zaznamenané údaje zo smart hodiniek sa synchroznizujú do aplikácie Carneo Fit, ktorú si môžete bezplatne stiahnuť a nainštalovať do vášho smartfónu. V aplikácií si ich viete kedykoľvek vyhľadať aj spätne, na základe čoho môžete sledovať, ako sa zlepšuje vaša kondícia a výkon. K náhľadu budete mať aj vaše BMI, čo vás môže motivovať stále k ďalším aktivitám. Pre udržanie vašej motivácie môžete sledovať denné, týždenné, mesačné a ročné štatistiky všetkých nameraných hodnôt s anonymným porovnaním s ostatnými užívateľmi vo vašom veku. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

NFC Nie
Funkcie meranie vzdialenosti, výpočet kalórií, meranie tlaku, krokomer, monitoring spánku, senzor tepovej frekvencie, gyroskop, notifikácie
Bezdrôtové nabíjanie Nie

Hodnotenie

1,0 / 5

1 recenzia Carneo LuXii Active čierne smart hodinky

40% Kvalita
Priemerná

40% Hodnota za peniaze
Priemerná

Ako pracujeme s recenziami

Jarmila

19. 11. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Priemerná

Hodnota za peniaze Priemerná


  • Nastavenie na android ihneď
  • Pekné spracovanie
  • Dostatočná výdrž batérie
  • Na ios zlé párovanie, neukazujú viacero funkcii
  • Nie sú k dispozícii žiadne návody, rady

Hodinky vlastním skoro rok, prešla som z androidu na ios a strašne zle sa hodinky párujú, ale hlavne nastavujú.<br /> Android telefon sparujete nastavíte a všetky funkcie idú ukazujú čo majú, ale akonáhle to idete urobiť na ios tak pohroma .Telefónu si od základov celý prednastavíte kvôli jedným hodinkám aj tak polovica vecí nefunguje, poprosím vývojárov, výrobcov aby dávali návody obsiahlejšie .