Carneo S7 čierne

Cena:
27,99 €

Pôvodná cena 34,90 €
Späť na NAY Extra kartu 0,56 €

Vyberte si iný variant

POPIS PRODUKTU

Dizajnové bezdrôtové slúchadlá na uši Carneo S7 v čiernej farbe vás ohúria svojím moderným prevedením a špičkovými vlastnosťami. Na konektivitu slúži technológia Bluetooth 4.1, čiže po jednoduchom spárovaní so smartfónom či tabletom si môžete začať užívať obľúbenú hudbu slobodne a flexibilne. Pýšia sa slotom na micro SD kartu či vstavaným FM rádiom. Tóny budú do vašich uší prúdiť z kvalitných neodymiových reproduktorov a o celodenný komfort sa postarajú kvalitné kožené náušníky. Na hands-free vybavovanie telefonátov slúži vysokokvalitný všesmerový mikrofón, vďaka ktorému budú vaše hovory čisté a jasné. Na jedno nabitie dokážu poskytovať zábavu až 5 hodín.

Zobraziť celý popis

  • Zľava 20 %

Zvážte aj tento produkt

Ľahké a pohodlné bezdrôtové slúchadlá s diaľkovým ovládaním na počúvanie hudby a telefonovanie. Rozhranie Bluetooth, dosah bezdrôtového signálu 10 m. Určené na počúvanie hudby a telefonovanie. Vstavaný mikrofón. Možnosť pripojenia pomocou kábla. Nabíjanie cez USB (kábel je súčasťou balenia). Doba prehrávania 10 hodín. Tlačidlá ovládania hlasitosti na náušníku. Skladacie pohodlné slúchadlá, nastaviteľný hlavový most.

Základné parametre

  • Zabudovaný mikrofón: Áno
  • Frekvenčný rozsah (Hz): 20-20000
  • Štýl nosenia: náhlavné

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Počúvajte pohodovú hudbu so slúchadlami Carneo S7

Sú vybavené technológiou Bluetooth 4.1 a tak ich môžete spárovať a začať prehrávať hudbu bez akýchkoľvek komplikácií. Slobodu a flexibilitu bezdrôtového prehrávania si môžete užívať až 5 hodín, bez toho, aby pritom trpela kvalita zvuku. Privedú vám do uší obľúbené melódie jediným kliknutím. Ak vám počas počúvania hudby niekto volá, stačí jedno kliknutie a ste spojení. Ak kliknete opäť, prehrávanie začne tam, kde skončilo. 

Micro SD a FM rádio

Ak nemáte k dispozícii mobil, stačí do slúchadiel vložiť micro SD kartu s nahranými mp3 a zábava môže opäť začať. Vstavaný MP3 prehrávač vám umožní prehrať všetky MP3 súbory na karte. Ak vás prestane baviť hudba z mobilu či SD karty, jednoducho si spustite FM rádio, ktorým slúchadlá disponujú a opäť máte o zábavu postarané. 

Pripravte sa na nečakane pôsobivé počúvanie

Slúchadlá Carneo S7 sú vybavené kvalitnými neodymiovými reproduktormi. Reprodukujú zvuk čistý a jasný a pritom nikde žiadne káble. Hudbe môžete naviac pridať na intenzite a rozbaliť to skutočne s plnou parádou. Hudba vás sprevádza na každom kroku, dokonca i počas nabíjania slúchadiel. 

Kvalitný mikrofón a zaslúžený komfort

S vysoko kvalitným všesmerovým mikrofónom už hlasové hovory nemôžu znieť živšie. Hlas je pri telefonovaní i nahrávaní jasný i s najrôznejšími detailmi. Keď môžete celý deň počúvať v pohodlí, hudbu si skrátka užijete viac. Kožené náušníky sú priamo stvorené k tomu, aby ste osobne spoznali, čo chcel váš obľúbený umelec skutočne vyjadriť. Skoro zabudnete, že máte na hlave slúchadlá s mikrofónom.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Značka: Carneo
Frekvenčný rozsah (Hz): 20-20000
iNFC: Nie
Rozhranie: Bluetooth
Štýl nosenia: náhlavné

Ďalšie vlastnosti

Značka: Carneo
Ovládanie prehrávania: Áno
iStupeň krytia: nemá

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Hmotnosť: 110 g

Mikrofón

Zabudovaný mikrofón: Áno

Zvuk

Frekvenčný rozsah (Hz): 20-20000
Ovládanie hlasitosti: Áno
Potlačenie šumu: Áno

Konektivita

iNFC: Nie
Rozhranie: Bluetooth
Odnímateľný kábel: Nie
Dosah: 10 m

Dizajn

Štýl nosenia: náhlavné

Obsah balenia

Dokovacia stanica: Nie

Batérie

Výdrž batérie: 5 hod.

Ostatné

Kód produktu: 8588006962543

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore