CASIO BA 110-7A1 (397) - hodinky


Farba: medená, Typ hodiniek: analógové, digitálne, Ukazovateľ dátumu: Áno Viac info


Cena 71,90 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 1,44 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Elegantné dámske náramkové hodinky CASIO BA 110-7A1 (397) výborne dotvoria zovňajšok každej dámy. Sú vyrobené v príjemnom bielom prevedení s priemerom puzdra 43,4 mm. Ramienok je vyrobený z plastu a rovnako ako hodinky je prevedený v bielej farbe. Náramkové hodinky sú vodotesné, preto sa nemusíte báť a s radosťou ich môžete nosiť do bazénu alebo sa s nimi vykúpať počas dovolenky v mori. Displej je osvetlený pomocou LED diód, preto aj v noci alebo v šere budete presne vedieť koľko je práve hodín.

Elegantné prevedenie

Dámske náramkové hodinky CASIO BA 110-7A1 (397) sú elegantným doplnkom pre každú ženu. Sú vyrobené v decentnej bielej farbe a príjemne dotvoria jej zovňajšok. Puzdro je vyrobené z plastu a je vysoko odolné voči nárazom vďaka technológii G-Shock. Nerezové zadné viečko výborne chráni batériu proti neželanému zásahu. Dámske hodinky kombinovane zobrazujú údaje, teda v digitálnom aj analógovom zobrazení. Osvetlenie ciferníku zabezpečujú LED diódy. Priemer puzdra náramkových hodiniek je 43,4 mm, ktoré je v tvare kruhu. Náramok je vyrobený z platu a je prevedený rovnako ako hodinky v elegantnej bielej farbe, vďaka čomu pôsobí celistvo a príjemne.

Alarm

V decentných dámskych náramkových hodinkách nechýba ani alarm. Hodinky vám ponúkajú možnosť nastaviť si až 5 multi alarmov a hodinový signál, ktorý vás zakaždým upozorní na to, že uplynula ďalšia hodina. Nechýba ani funkcia odpočtu, 24 hodinový timer vás 10 sekundovým alarmom upozorní na koniec odpočítavania, odpočítavanie pokračuje aj po prechode do iného módu. Odpočet môžete nastaviť ako opakovateľný, vďaka tomu sa bude automaticky opakovať.

Prispôsobený kalendár

Kalendár je v dnešnej dobe nutnosť, ktorá nechýba ani v dámskych náramkových hodinkách CASIO BA 110-7A1 (397). Úplne automaticky zobrazí dáta, rôzne dĺžky času spolu s korekciou v priestupných rokoch. Hodinky sú naozaj príjemným módnym doplnkom, ktoré nezabudnú na nič.

Formát času

Elegantné dámske hodinky vám ponúkajú možnosť zvoliť si z 12-hodinového časového formátu alebo 24-hodinového časového formátu. S funkciou svetového času vždy budete mať prehľad o tom, koľko je presne hodín vo všetkých veľkých mestách sveta v každom časovom pásme.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Farba medená
Typ hodiniek analógové, digitálne
Ukazovateľ dátumu Áno

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií CASIO BA 110-7A1 (397) - hodinky

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené