CAT S61 čierny

  • Doprava zadarmo
  • Zľava

Uhlopriečka: 5.2 ", Operačná pamäť RAM: 4 GB, Kapacita: 64 GB, Rozlíšenie displeja: Full HD Viac info

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Odolný CAT S61 v čiernom prevedení sa pýši vojenským štandardom MIL-STD-810G a IP68. Ponúka 5,2" IPS displej s HD rozlíšením pokrytý Corning Gorilla Glass 5. Internú pamäť s kapacitou 64 GB je možné rozšíriť kartou microSDXC o 256 GB. 8-jadrový procesor Snapdragon 630 s frekvenciou 2.2 GHz dopĺňa 4 GB RAM a operačný systém Android 8.1. Disponuje FLIR termokamerou, ktorá umožňuje zaznamenať teploty až do 400 °C. K dispozícií hlavný 16 Mpx a predný 8 Mpx fotoaparát. Je vybavený snímačom kvality vzduchu a laserovým metrom. Nechýba USB-C, 3,5 mm jack, NFC, podpora Dual SIM, Bluetooth 5.0, Wi-fi a batéria s kapacitou 4500 mAh.

Zabezpečí dostatočne plynulý chod počas celého dňa

O plynulý chod štýlového telefónu bez nadmerného sekania sa postará 8-jadrový procesor Snapdragon 630 s frekvenciou 2.2 GHz, ktorý dopĺňa operačná pamäť RAM o veľkosti 4 GB a operačný systém Android 8.1. Na uloženie dát a aplikácií ponúka internú pamäť s kapacitou 64 GB, ktorú je v prípade potreby možné rozšíriť pomocou pamäťovej karty microSDXC o ďalších 256 GB. O to, aby ste mohli telefón využívať počas celého dňa sa postará batéria s kapacitou 4500 mAh.

 

Disponuje jedinečnou FLIR termokamerou

CAT S61 disponuje inovatívnou termografickou kamerou FLIR, vďaka ktorej môžete zaznamenovať teploty až do 400 °C. Využiť ju možete v oblasti diagnostiky elektrických strojov, v stavebníctve alebo pri kontrole rozvádzačov. Zaznamenať vaše zážitky môžete pomocou hlavného 16 Mpx fotoaparátu. Nechýba predný 8 Mpx snímač na moderné selfie alebo videohovory s vašimi blízkymi. Fotoaparát je to doplnený o praktický LED bleskautomatické zaostrovanie a ostrenie detekciou fázového posuvu PDAF. Tešiť sa môžete videá v rozlíšení Ultra HD.

 

Pýši sa vojenským štandardom

Outdoorový telefón je vybavený 5,2" IPS displejom s HD rozlíšením 1920 x 1080 pixelov. Displej pokrýva odolné sklo Corning Gorilla Glass 5, ktoré reaguje na dotyk v rukavici, ale aj v mokrou rukou. Rámy telefónu v nadčasovom čiernom prevedení sú vystužené hliníkom. Vyznačujú sa tiež vojenským štandardom MIL-STD-810G a IP68, zásluhou čoho je odolný voči vode, prachu alebo nárazom.   

 

Užitočné využitie v každom smere

Praktické využitie oceníte aj vďaka snímaču kvality vzduchu, ktorý dokáže zachytiť prchavé organické zlúčeniny v prostredí, na ktoré dokáže upozorniť. Disponuje laserovým metrom umiestneným na zadnej strane, ktorý zameriava do vzdialenosti 10 metrov a namerané hodnoty ukladá do obrazu, ku ktorému sa môžete kedykoľvek vrátiť.

Obsah balenia: mobilný telefón, kábel, nabíjačka

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka 5.2 "
Operačná pamäť RAM 4 GB
Kapacita 64 GB
Rozlíšenie displeja Full HD

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií CAT S61 čierny

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené