CEL-TEC MK02 Dual Wi-Fi GPS čierna


Autokamera, Rozlíšenie: 2 Mpx, Uhol záberu: 140°, Max. rozlíšenie videa: 1920x1080 px, Snímková frekvencia videa: 30 sn/s, Ukladacie médium: micro SD, Podporované videoformáty: MP4, Obrazové formáty: jpg, Zabudovaný mikrofón, G-Shock senzor, Fotorežim, Wi-Fi, GPS. Viac info


Cena 214,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 4,30 € Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 6 × 35,84 €

Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

80% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peniaze
Výborná

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Kamera CEL-TEC MK02 Dual Wi-Fi GPS je určená pre motocykle, ale s predĺžením kábla zadnej kamery dobre poslúži aj v aute. Vo FULL HD rozlíšení nie je problém uchovať desiatky hodín záznamu vďaka podpore až 256GB microSD kariet. Kamera disponuje GPS modulom zaznamená údaje o trase a WiFi uľahčí rýchle nastavenie, prezeranie a sťahovanie záznamov do telefónu.

Primárne určená pre motocykle

Súčasťou balenia je aj diaľkový ovládač na kábli s mikrofónom a indikačnou LED pre jednoduché a rýchle vytvorenie fotografie. Kamery sú samozrejme vodotesné, keďže na motorke sa jazdí aj daždivom počasí, nielen keď je vonku krásne. Preto sú kamery prevedené v odolnom krytí IP67, čo je úplná ochrana pred vniknutím prachu a ponorením do vody. Hlavná jednotka má potom krytie IP65, ktoré ju ochráni pred krátkodobým dažďom. 

Dvojitý FULL HD záznam

CEL-TEC MK02 DUAL Wi-Fi GPS disponuje dvojicou FULL HD kamier. Tým je počas jazdy monitorovaná situácia ako pred, tak aj za motorkou. Záznamy sú ukladané a spracované v nahrávacej jednotke. Tú je možné bez problémov schovať do útrob motocykla, na microSD kartu veľkosti až 256 GB. Samozrejmosťou je možnosť nahrávať do slučky a nárazový g-senzor, ktorý reaguje na prudký pohyb kamery (napr. náraz). Keď senzor taký pohyb zaznamená, uzamkne práve prebiehajúci záznam proti prepísaniu, situácia tak zostane uchovaná na microSD karte.

Okamžité zdieľanie záznamov

Kamera má GPS a zabudovaný WiFi modul pre okamžité zdieľanie záznamov a dokonalý prehľad o trase. Vďaka jednoduchej aplikácii je možné stiahnuť zhotovené záznamy a okamžite ich zdieľať na sociálnych sieťach. Pri pripojení GPS modulu sa do záznamu ukladajú informácie o polohe a rýchlosti. V špeciálnom prehrávači si môžte prehrať záznam vrátane trasy v Google mapách, rýchlosti a dát preťaženia (nárazov) z G-senzora.

Hlavné vlastnosti 

  • Full HD rozlíšenie 1080 P
  • Duálny záznam
  • Mobilná aplikácia
  • GPS modul
  • P2P WiFi pripojenie
  • Ovládač na kábli
  • Široký uhol záberu 140 stupňov
  • krytie IP67
  • Nárazový G-senzor
  • Podpora až 256 GB

Obsah balenia

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Wi-Fi Áno
GPS Áno
Dotyková obrazovka Nie
Zabudovaný mikrofón Áno
Max.rozlíš.videa 1920x1080
Rozlíšenie 2 mpx
Uhol záberu hl.kamery 140 °
Fotorežim Áno
Parkovací režim Nie

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia CEL-TEC MK02 Dual Wi-Fi GPS čierna

80% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peniaze
Výborná

Ako pracujeme s recenziami

Jozef

11. 10. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Výborná