CellularLine duálna bezdrôtová nabíjačka 2x10W, čierna

Cena:
59,90 €

Späť na NAY Extra kartu 1,20 €

POPIS PRODUKTU

Univerzálna duálna bezdrôtová nabíjačka CellularLine v čiernej farbe je vhodným príslušenstvom k mobilným telefónom a zariadeniam s podporou rýchleho nabíjania, ďalej k slúchadlám Airpods a smart hodinkám Apple Watch. Nabíjačka umožňuje súčasné nabíjanie dvoch zariadení s výkonom 2 x 10W. Možnosť nabíjať telefón vložený v puzdre. Plocha nabíjačky má protišmykový povrch, spodná časť má špeciálne nekĺzavé nožičky, čo zabráni pádu vášho zariadenia. Zaujme elegantným a štýlovým prevedením. Podporuje bezdrôtové nabíjanie Wideactive ™ 1. Stav nabíjania zobrazuje LED indikátor.

Zobraziť celý popis

Popis produktu

Bezdrôtové nabíjanie 2 x 10W

Nabíjajte váš mobilný telefón s podporou bezdrôtového nabíjania Qi pomocou bezdrôtovej nabíjačky od CellularLine. Taktiež s nou môžete nabiť vaše slúchadlá Airpods alebo smart hodinky Apple Watch. Prednosťou nabíjačky je, že umožňuje súčasné nabíjanie dvoch zariadení. Podporuje aj bezdrôtovú technológiu Wideactive ™ 1, ktorá sa stará o stály prísun energie a zároveň bráni prehriatiu nabíjaných zariadení.


Vynikne na pracovnom stole

Prekvapí štýlovým dizajnom v nadčasovej čiernej farbe a veľmi tenkou konštrukciou (hrúbka len 7 mm). Zariadenia (možnosť nabíjať telefón vložený v puzdre) stačí položiť na nabíjačku a proces nabíjania začne. Nekĺzavý povrch nabíjačky udrží váš telefón v bezpečí a bráni jeho skĺznutiu. Samozrejmosťou je aj LED indikátor upozorňujúci na stav nabíjania. V balení nájdete nabíjací adaptér so 160 cm microUSB káblom. 


 

Hore

Parametre produktu

Ďalšie vlastnosti

Značka: Cellular line

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 6,3 mm
Výška: 20 mm
Hmotnosť: 0,804 g
Hĺbka: 23,9 mm

Obsah balenia

Obsah balenia: nabíjací kábel,adaptér

Konektivita

Rozhranie: micro Jack

Energetické údaje

Max. výstupný prúd: 3 A
Vstupné napájacie napätie: 9

Ďalšie parametre

Typ rýchlonabíjania: Fast Charge
Výkon nabíjačky: 10 W

Ostatné

Kód produktu: WIRELESSDUALPADK

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore