Popis produktu

 

Výkonný motor & batéria

Nabíjanie batérie Li-Ion 18,2 Ah je rýchle, za približne 8 hodín dosiahnete stav plného nabitia a maximálny dojazd je veľmi solídnych 55 km. Samozrejme pri nižšom zaťažení a pri šetrnom spôsobe jazdy môže byť dojazd aj vyšší. Kvalitný motor s výkonom 700 W je svižný aj pri plnom zaťažení, v prípade núdze môžete využiť túto kolobežku aj ako klasickú na ľudský pohon. S prídavným sedadlom (predáva sa osobitne) hravo zvládnete aj dlhšie cesty bez únavy. Aj namontované sedadlo možno spolu s kolobežkou sklápať, takže vás neobmedzuje ani pri prenášaní kolobežky.

Kvalitné nafukovacie pneumatiky

Kolobežka disponuje kvalitnými pneumatikami značky CST, obe sú nafukovacie s priemerom pneu 10" a šírkou pneu 2,5". Majú výborné jazdné vlastnosti a dobrú priľnavosť aj na vlhkom povrchu, v spolupráci s tlmičmi a blatníkmi.

Bezpečnosť

Zadné a predné nezávislé mechanické brzdy sú doplnené elektrickou brzdou v motore. Pre zvýšenú bezpečnosť je tu predné a zadné svetlo, húkačka, smerovky a zadné brzdové svetlo. Rám kolobežky je vyrobený z leteckého hliníka, ideálny pre postavy 150 - 210 cm.

Jazdné režimy

3 režimy jazdy - pomalý 15 km/h, stredný 25 km/h, rýchly 35 km/h. Nastavíte ich na prehľadnom transreflexnom displeji, ktorý je dobre viditeľný aj v noci a zobrazuje základné ukazovatele ako aktuálnu rýchlosť, stav batérie. Pomocou USB portu hravo dobijete váš smartfón alebo tablet. Na spríjemnenie jazdy využijete praktický tempomat pre nastavenie požadovanej rýchlosti.

Vlastnosti

  • Farba: čierna
  • Kapacita batérie: 18,2 Ah
  • Typ batérie: Li-Ion
  • Max. rýchlosť: 35 km/h
  • Max. dojazd: 55 km
  • Výkon: 700 W
  • Hmotnosť: 20,1 kg
  • Max. nosnosť: 150 kg

Používaj vyznačené cyklistické trasy

Ak je to možné, použi trasu a cestu vyznačenú pre bicykle, ak nie, jazdi na okraji vozovky. Rešpektuj všetky dopravné predpisy. Nepoužívaj na jazdu chodník, iba ak by ti to umožňovali dopravné predpisy. Rovnako ako pri bicyklovaní, aj tu je najlepšie vždy nosiť prilbu pri jazde.

Vždy dodržuj dopravné predpisy

Nezabudni, že pre teba platia dopravné predpisy rovnako ako pre ostatných účastníkov cestnej premávky. Preto sleduj všetky dopravné značenia, vodorovné dopravné značky a semafory. Ber ohľad na chodcov a ostatných účastníkov cestnej premávky na križovatkách.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Hmotnosť: 20,1 Kg
Kapacita batérie: 18,2 Ah
Výkon motora: 700 W

Ďalšie vlastnosti

Značka: City boss
iSmart: Nie
Maximálna nosnosť: 150 Kg
Určenie: univerzálny
Max. rýchlosť: 35 km/hod.
Dojazd: 45 km
Výkon motora: 700 W

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 56 cm
Výška: 115 cm
Hĺbka: 120 cm
Hmotnosť: 20,1 Kg

Obsah balenia

Obsah balenia: nabíjačka, manuál

Batérie

Doba nabíjania: 8 hod.
Kapacita batérie: 18,2 Ah
Batéria: 52 V

Ďalšie parametre

Display: LED
Odporúčaný vek: 16
Svetlá: Áno

Ostatné

Kód produktu: C1071

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore