F1 2018 PC hra

Popis produktu

*** DÁTUM VYDANIA: 24.8.2018 *** Hra na počítač F1 2018 vás vtiahne do sveta plného adrenalínu, pretekania, súperenia a pocitu z víťazstva. Prináša množstvo noviniek oproti svojej minuloročnej verzii. Vizuálne zmeny, aktualizované súpisky a vylepšenia sa nevyhli ani roku 2018. Kariérny mód bol rozšírený a naplnený možnosťami upravovania vašej postavy a štýlu jazdy. Tieto zmeny vám umožnia sa viac ponoriť do hry a užívať si skutočnú atmosféru riadenia jedných z najrýchlejších vozidiel na svete. Na podnet hráčov boli do hry pridané ďalšie klasické F1 vozidlá. Vychutnať si môžete aj ďalšie okruhy, ktoré už dlhšiu dobu neboli dostupné.

Buďte sami sebou

V móde kariéry sa môžete stotožniť s vašou postavou viac ako kedykoľvek predtým. Vyberiete si svojich rivalov a budete porovnávať svoje úspechy. Budete sa zúčastňovať rôznych popretekových rozhovorov, pri ktorých si vyberiete, ako budete odpovedať na určité otázky. Vy rozhodnete o vašom správaní, či budete chcieť byť showmanom, alebo úctivým pretekárom. Všetko je vo vašich rukách. 

Spať do minulosti 

Nebaví vás stále pretekať s najnovšími technológiami? Tvorcovia hry sa pýtali hráčov, čo by pridali do hry, keby mali tú možnosť. Veľa odpovedí požadovalo priniesť do hry viac historických vozidiel F1 z minulosti. Hra F1 2018 zabezpečila 8 nových modelov historických vozidiel a tak teraz môžete závodiť dokopy s 20 klasickými vozidlami F1. Do série pretekov sa vracia Veľká Cena Francúzska a aj Veľká Cena Nemecka. 

Realistická fyzika

Ovládanie samostatných monopostov bolo prerobené a výsledky pocítite hneď, ako si prvý-krát sadnete za volant hry F1 2018. Správanie sa podvozku a zavesenie kolies bolo značne vylepšené oproti predošlej verzii hry. Funkciu ERS (systém obnovy energie) si v tomto roku môžete nastaviť, aby ste ju museli zapínať manuálne. Vďaka týmto vylepšeniam sa budete počas hrania cítiť, akoby ste naozaj sedeli v jednom z týchto monopostov. Taktiež si uvedomíte rozdiel medzi riadením auta z roku 2018 a z roku 1970. 

Objavte sa na titulkoch

Vaše rozhodnutia v móde Kariéra budú mať obrovskú odozvu na tom, ako vás vidí celý, nie len motoristický svet. Spoznajte nový charakter v hre, reportérku Claire, ktorá s vami bude viesť rozhovory, pýtať sa na vaše názory a aj prečo ste urobili rozhodnutia, ktoré by iní nespravili. Rozhovory a rozhodnutia formujú personalitu vášho charakteru a budú mať efekt na kariérnom postupe. Získajte si náklonnosť tímov a srdcia divákov po celom svete.  

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Médium DVD
Platforma PC
Typ hry Závodné
Lokalizácia anglická

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií F1 2018 PC hra

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené