Concept CW1010 3 v 1 Perfect Clean

Cena:
26,90 €

Pôvodná cena 31,00 €
Späť na NAY Extra kartu 0,54 €

Nedá sa rezervovať

POPIS PRODUKTU

Výkonný čistič Concept CW1010 Perfect Clean na čistenie okien a sklených plôch v domácnosti , poháňaný Li-Ion batériou bude vaším parťákom pri upratovaní. Zastane hneď tri funkcie - povrch namočí, umyje a povysáva prebytočnú vodu. Výsledkom budú vždy dokonale čisté okná a povrchy , bez škvŕn. Doba nabíjania je 4 - 5 hodín s prevádzkou 34 - 40 minút. Kapacita komôr: 100 ml/100 ml. Príkon motora: 10 W. Príslušenstvo: nabíjací adaptér, prateľná textília z mikrovlákna a odmerka.

Zobraziť celý popis

 • Zľava 13 %

Zvážte aj tento produkt

Akumulátorová stierka Kärcher WV 52 Plus ponúka dlhú výdrž až 20 min. a vyniká mimoriadne tichým chodom. Na plné nabitie dokáže umyť až 40-60 m² plochy. Stierka okien Kärcher je navyše veľmi ľahká a ergonomicky tvarovaná, takže manipulácia s ňou bude jednoduchá a pohodlná. Vďaka jedinečnému prevedeniu a kvalitným materiálom zaručí vždy prvotriedny výsledok.

Základné parametre

 • Oblasť vyčistenia na jedno nabitie batérie: 60 m²

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Okenný vysávač Concept CW1010 Perfect Clean

 • 3 v 1
 • Rýchle upratovanie
 • Pohodlná manipulácia
 • Batéria: Li-Ion 2000 mAh
 • Doba nabíjania: 3 - 4 hod.
 • Doba prevádzky: 35 - 40 min.
 • Kapacita komôr: 100 ml/100 ml
 • Príkon: 10 W

Dokonalé čisté okná

Aj vás bolí hlava pri predstave umývania okien? S okenným vysávačom Concept CW1010 zvládnete túto neobľúbenú činnosť za pár minút. Zastane hneď tri funkcie - povrch namočí, umyje a povysáva prebytočnú vodu. Vysávač je ľahký, a preto sa s ním ľahko pracuje. Je vybavený Li-Ion batériou, takže vás počas práce nebude obťažovať žiaden kábel. Na jedno nabitie vydrží až 40 minút. Vaše okná budú vždy dokonale čisté a bez škvŕn. Využiť ho môžete aj na upratovanie sprchových stien a kútov, obkladov, zrkadiel, sklenených častí nábytku alebo okien áut.

Bez námahy

Nádobku na čistú vodu naplňte a pridajte malé množstvo prostriedku na umývanie okien. Stlačte páčku rozprašovača a nastriekajte roztok na miesto, ktoré chcete vyčistiť. Pomocou špeciálnej textílie z mikrovlákna, ktorá má vynikajúce čistiace vlastnosti a je mimoriadne jemná a mäkká, okná umyte. Posledným krokom vysávač odsaje znečistenú vodu z povrchu do nádržky. Výsledok? Dokonale čisté okná. Gumová stierka okná naviac vyleští. Vďaka elektrickému odsávaniu zostanú okná čisté a bez jedinej kvapky špinavej vody.

Ľahká údržba

Čistiaca textília je k vysávaču pripevnená pomocou suchého zipsu. Po ukončení práce ju ľahko zložíte, vyperiete a čistú znovu nasadíte. Aké jednoduché.

Príslušenstvo:

 • nabíjací adaptér
 • textília z mikrovlákna
 • odmerka

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Typ batérie: Li-Ion
Objem nádoby na špinavú vodu: 100 ml
Pracovná šírka: 28 cm
Výdrž batérie: 40 min.

Ďalšie vlastnosti

Značka: Concept
Objem nádoby na špinavú vodu: 100 ml
Pracovná šírka: 28 cm

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: mix farieb
Šírka: 27,5 cm
Výška: 33,5 cm
Hĺbka: 14,6 cm
Hmotnosť: 0,74 Kg

Obsah balenia

Obsah balenia: odmerka

Batérie

Typ batérie: Li-Ion
Doba nabíjania: 240 min.
Výdrž batérie: 40 min.

Ostatné

Kód produktu: CW1010

Všetky parametre

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore