Concept DV7370

 • Momentálne nedostupný
 • O zmene dostupnosti produktu vás budeme informovať

Cena:
29,90 €

Späť na NAY Extra kartu 0,60 €

V súčasnej dobe nie je produkt dostupný a od dodávateľa nemáme upresnený dátum dodania. Ak máte o produkt záujem, nastavte si stráženie zmeny dostupnosti cez tlačidlo - MÁM ZÁUJEM, prostredníctvom ktorého vám dáme vedieť o naskladnení produktu hneď ako k tomu dôjde.
Mám záujem

POPIS PRODUKTU

Praktická elektrická výhrevná poduška Concept DV7370 vás zahreje nielen v zimnom období. Pomôže vám od bolesti chrbta, svalov a kĺbov, a navodí príjemný a ukľudňujúci pocit. Poduška má rozmery 42 x 63 cm a je opatrená nastaviteľným bedrovým pásom a suchým zipsom v oblasti krku. Vybrať si môžete z 3 teplôt, ktoré si nastavíte pomocou odnímateľného ovládača. Vyhrievacia poduška sa dá po odňatí ovládača prať v práčke. Je vyrobená z príjemného mäkkého materiálu. Pre bezpečné používanie disponuje ochranou proti prehriatiu a bezpečnostnou funkciou automatického vypnutia, ktorá vypne funkciu vyhrievania po 90 minútach nepretržitej prevádzky.

Zobraziť celý popis

Zvážte aj tento produkt

Táto elektrická vyhrievacia poduška Beurer HK 125 je univerzálne použiteľná. Poduška je určená na ohrev ľudského tela. Môžete ňou teplo aplikovať cielene. Teplo podporuje prekrvenie a uvoľňuje svalstvo. Poduška je priedušná, veľmi prispôsobivá a príjemná na pokožku. Vďaka odnímateľnému vypínaču je možné čistenie elektrickej podušky v práčke. Poduška je vybavená BEZPEČNOSTNÝM SYSTÉMOM. Elektronická senzorová technika zabraňuje prehriatiu vyhrievacej podušky na jej celej ploche automatickým vypnutím v prípade poruchy.

Základné parametre

 • Príkon: 100 W
 • Automatické vypnutie: Áno
 • Umývateľný: Áno

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Výhrevná poduška Concept DV7370

 • 3 stupne teploty vyhrievania
 • Bezpečnostná funkcia automatického vypnutia po 90 minútach
 • Rýchle nahriatie
 • Ochrana proti prehriatiu
 • Prateľná vďaka odnímateľnému ovládaču
 • Rozmery: 42 x 63 cm
 • Materiál: flis
 • Príkon: 100 W
 • Napätie: 220 - 240 V ~ 50 Hz
 • Farba: tmavo šedá

Zahreje a uľaví od bolesti

Vyhrievacia poduška na krk a chrbát Concept DV7370 spríjemní vaše chvíľky odpočinku. Rýchlo sa nahrieva a rovnomerne rozvádza teplo po celej svojej ploche. Pre maximálny komfort počas užívania je opatrená nastaviteľným bedrovým pásom a suchým zipsom v oblasti krku. Uľaví vám od bolesti chrbta, svalov a kĺbov a navodí príjemný a upokojujúci pocit. Vyhrievaciu podušku oceníte predovšetkým pri dlhých zimných večeroch alebo v období nachladenia. Ponúka 3 stupne teploty vyhrievania, ktoré môžete jednoducho meniť. Je skladná, takže si ju môžete vziať so sebou napr. na chatu či chalupu.

Príjemný materiál

Vyhrievacia poduška DV7360 je vyrobená z flisového materiálu, ktorý je veľmi príjemný na dotyk. Veľkou prednosťou je odnímateľný ovládač, po ktorého odpojení môžete celú podušku vložiť do práčky a vyprať.

Bezpečné používanie

Poduška je vybavená ochranou proti prehriatiu a bezpečnostnou funkciou automatického vypnutia, ktorá vypne funkciu vyhrievania po 90 minútach nepretržitej prevádzky. Nastavíte prepínač do polohy 0 (vypnuté) dôjde k resetovaniu časovača bezpečnostného vypnutia a podušku môžete opätovne použiť.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Príkon: 100 W
Automatické vypnutie: Áno
Umývateľný: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Concept
Zabezp. proti prehriatiu: Áno
Umývateľný: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: sivá
Šírka: 42 cm
Hmotnosť: 670 g
Výška: 1 cm
Hĺbka: 63 cm

Energetické údaje

Príkon: 100 W

Funkcie

Automatické vypnutie: Áno
Počet teplotných nastavení: 3
Automatické vypnutie po: 90 min.

Ostatné

Kód produktu: DV7370

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore