Concept ETV7460ss

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Cena:
359,00 €

Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 7,18 €

Doprava zadarmo

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Elektrická multifunkčná rúra Concept ETV7460ss vybavená trojitým sklom v dvierkach, ochladzovacím ventilátorom a zatláčacími gombíkmy PUSH PULL sa stane nielen pomocníkom vo vašej kuchyni ale aj elegantným doplnkom. Oceníte aj úzky ovládací panel na ktorom si nastavíte všetky funkcie ako minútky, nastavenie doby pečenia, nastavenie oneskoreného začiatku pečenia a funkciu pripomenutia. Váš rodinný rozpočet určite tiež ocení energetickú triedu A, vďaka ktorej ušetríte ročne nemalú sumu peňazí. Rúra Concept ETV7460ss disponuje dostatočným vnútorným objemom 70 litrov. Ponúka 9 funkcií pečenia vrátane teplovzdšného a grilu. Sklo vo dvierkach tejto rúry je ľahké očistiť. Údržba skla v dvierkach rúry je veľmi jednoduchá. Sklo je možné ľahko vybrať pomocou zacvakávacích poistiek bez nutnosti vyberania celých dverí.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo

Zvážte aj tento produkt

Electrolux 600 PRO SteamBake EOD5C71X Electrolux 600 PRO SteamBake EOD5C71X

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Vstavaná parná rúra Electrolux 600 PRO SteamBake EOD5C71X používa jemný dotyk pary na dosiahnutie dokonalého pečenia. Je zaradená do energetickej triedy A. Ponúka 7 funkcií pečenia: Dolný ohrev, Tradičné pečenie, Rozmrazovanie, Turbo gril, Pečenie pizze, Teplovzdušné pečenie PLUS, Rýchly gril, Svetlo, Vlhký horúci vzduch. Nechýba minútka, čas, akustický signál, trvanie/ukončenie programu a množstvo iných. Ovládanie je zabepečené pomocou 2 záspustných otočných gombíkov. Objem rúry Electrolux 600 PRO SteamBake EOD5C71X dosahuje 72 litrov. Čistenie rúry je katalytické. Príslušenstvo: 1 drôtená vysoká chrómovaná mriežka, 1 smaltovaný plech na pečenie, 1 plech na zachytávanie mastnoty šedý smalt.

Základné parametre

  • Trieda energ.účinnosti: A
  • Celk.vnútor.kapacita rúry: 57 L
  • Gril: Áno

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

 

 

Extra objem s nízkou spotrebou

Elektrická multifunkčná rúra Concept ETV7460ss s vnútorným objemom 70 l vám zaistí dostatok miesta i na prípravu priestorovo náročnejších pokrmov. I napriek tomuto extrémnemu objemu vás rúra prekvapí svojou energetickou triedou  A. Vďaka tomu je spotreba elektrickej energie nižšia a jej prevádzka je výrazne lacnejšia, než u spotrebičov zaradených do iných tried.

Rovnomerné pečenie - garancia

Vstavaná rúra je vybavená 9 funkciami pečenia vrátane teplovzduchu a grilu. Vďaka ventilátoru, ktorý rozháňa horúci vzduch vo vnútri rúry, je dosiahnuté rýchlejšie a rovnomernejšie pečenie. Pri teplovzdušnom pečení nie je nutné rúru predhrievať a môžete v nej piecť niekoľko plechov naraz, čím ušetríte množstvo času aj elektrickej energie. S garanciou rovnomerného pečenia sa vám už nikdy nestane, že pokrmy na jednom plechu budú nedopečené a na druhom prepečené.

Katalytické vložky

Katalytické vložky vám výrazne uľahčia údržbu vnútorného priestoru rúry. Sú opatrené špeciálnym poréznym materiálom, ktorý absorbuje nečistoty a počas procesu pečenia ich vypáli. Prípadné zvyšné nečistoty sa ľahko odstránia po vychladnutí rúry vlhkou handrou.

Teleskopické výsuvy

Teleskopické výsuvy vám zaistia maximálny komfort a pohodlie počas pečenia. Už nemusíte siahať do horúcej rúry. Na teleskopické pojazdy ľahko umiestnite nielen plechy, ale tiež rošt. Pripravovaný pokrm si tak kedykoľvek vysuniete pred priestor rúry, bez toho aby sa vám prevrhol, a môžete ho bezpečne skontrolovať.

Bezpečná prevádzka

Rúra je vybavená ochladzovacím ventilátorom, ktorý sa automaticky spustí so zapnutím spotrebiča, a zamedzuje jej prehriatiu. Dvierka sú tvorené trojitým sklom, takže sa počas pečenia pri kontakte s vonkajšou časťou dverí nespálite. Ďalším bezpečnostným prvkom je detský zámok, ktorý zamedzí vašim deťom rúru akokoľvek ovládať.

Praktickosť vo všetkých smeroch

Z praktického hľadiska vás rúra zaujme hneď niekoľkými vecami. Napríklad 3 sklá vo dvierkach. Spoľahlivo ochránia pred popálením a iným nebezpečenstvom pri pečení. Sklo je možné ľahko vybrať bez nutnosti vyberania celých dverí. Pomocou zacvakávacích poistiek na spodnej části dvierok nie je potrebné využitie žiadneho náradia. Navyše sú vybavené užitočným chladením, vďaka ktorému sa pri dotyku s dverami už nepopálite. Údržba rúry je jednoduchá a časovo nenáročná.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iTrieda energ.účinnosti: A
Celk.vnútor.kapacita rúry: 70 L
Gril: Áno
Celkový výkon rúry: 3000 W
Typ čistenia: Katalýzou
Teplovzdušná funkcia: Áno
Počet funkcií: 9

Ďalšie vlastnosti

Značka: Concept
iSmart: Nie
Jednoduché čistenie: Áno
Teleskopický výsuv: Jednoúrovňový
Počet skiel dvierok: 3

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: nerez
Šírka: 56 cm
Výška: 60 cm
Hĺbka: 57 cm
Hmotnosť: 32 Kg

Obsah balenia

Obsah balenia: 1 plytký plech

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Funkcie

Časovač: Áno
Gril: Áno
Typ čistenia: Katalýzou
Počet funkcií: 9

Konektivita

Dĺžka kábla: 1,1 m

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A

Rúra

Celk.vnútor.kapacita rúry: 70 L
Celkový výkon rúry: 3000 W
Teplovzdušná funkcia: Áno

Ďalšie parametre

iSmart (ovládanie mobilom): Nie

Ostatné

Kód produktu: ETV7460SS

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore