Concept ETV8960bc


Vstavaná parná rúra, Energetická trieda A+, Kapacita: 72 l, Počet funkcií: 12, Vstavaný displej, Teleskopický výsuv: Viacúrovňový, Gril, Výška: 59,6 cm, Šírka: 59,5 cm, Hĺbka: 54,6 cm. Viac info


Cena 578,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 11,58 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Vstavaná parná rúra Concept ETV8960bc disponuje s veľkým vnútorným objemom 72 l, zaradená je do energetickej triedy A+ a prináša zdravý a rýchly spôsob prípravy pokrmov. Ponúka 12 funkcií pečenia vrátane teplovzduchu, grilu a funkcie rozmrazovania. Disponuje trojitým sklom v dvierkach a ochladzovacím ventilátorom dverí. Oceníte LED displej - biely, s možnosťou nastavenia minútky, nastavenie doby pečenia a nastavenie oneskoreného konca pečenia. Špeciálna sonda pačenia vám zmeria presnú teplotu vo vnútri pokrmu. Maximálny komfort a pohodlie počas pečenia zaručia teleskopické výsuvy (1 pár).

 

 

 

Extra objem

Parná rúra Concept ETV8960bc ponúka veľký vnútorný objem až 72 l, ktorý poskytuje dostatok miesta pre prípravu vašich obľúbených pokrmov. Vďaka svojmu zaradeniu spadá do energetickej triedy A+. 

Dotykové ovládanie

Rúra je vybavená prehľadným dotykovým ovládacím panelom, ktorý ponúka jednoduché a intuitívne ovládanie. K príprave môžete využiť automatické programy, u ktorých stačí vybrať recept a rúra sama nastaví čas i teplotu. Ďalšie možnosti je manuálny výber funkcie, kde si pomocou slidera plynule nastavíte požadovaný čas i stupeň teploty.

Zdravý a rýchly spôsob prípravy pokrmov v pare

Parná rúra Concept ETV8960bc prináša zdravý a rýchly spôsob prípravy pokrmov. Ponúka funkcie bežnej elektrickej rúry s možnosťou aktivácie parného režimu. Jedlo pripravené v pare si uchováva vitamíny, minerály a ďalšie dôležité živiny. Jedlo je ľahšie, zdravšie, a hlavne chutnejšie ako pri bežnej tepelnej príprave. jedlo si zachová svoju prirodzenú farbu, mäso je lepšie prepečené, šťavnaté a vytvorí krásne chrumkavú kôrku. 

Až 3 možnosti dávkonia pary

Parná rúra disponuje nádržkou na vodu, ktorá je vďaka parnému generátoru vo vnútri rúry premenená na paru. Tá rovnomerne obklopí pripravované jedlo, takže sa počas prípravy nevysušuje ani nepripaľuje. Intenzitu pary môžete voliť podľa typu pripravovaného pokrmu. Nízka intenzita pary je vhodná pre prípravu veľkých kusov mäsa a k pečeniu kysnutých ciest. Stredná pre prípravu rýb, gratinovanie zeleniny alebo ohrievanie mrazených pokrmov. Vysoká slúži k príprave menších kusov mäsa, steakov alebo rezňov.

Jednoduché čistenie s parou

Stačí naplniť zásobník na vodu a aktivovať funkciu parného čistenia. Horúca para zmäkčí nečistoty vo vnútri rúry, ktoré potom stačí jednoducho zotrieť handrou. Aby nedochádzalo k zaneseniu parného systému vodným kameňom, odporúčame cca po 20 h prevádzky previesť jeho odvápnenie. V tomto prípade naplňte zásobník na vodu a pridajte odvápňovací prípravok. Potom stačí aktivovať funkciu pre odstránenie vodného kameňa a program nechať dokončiť.

Teplotná sonda

Rúra je vybavená špeciálnou pečiacou sondou, pomocou ktorej zmeriate presnú teplotu vo vnútri pokrmu. Oceníte ju predovšetkým pri príprave pečiva alebo mäsa, pretože budete s istotou vedieť, kedy je váš pokrm hotový a pripravený k servírovaniu. Výsledkom budú perfektne prepečené a šťavnaté pochúťky.

Teleskopické výsuvy

V základnej výbave rúry nájdete 1 pár teleskopických výsuvov, ktoré vám zaistia maximálny komfort a pohodlie počas pečenia. Už nemusíte siahať do horúcej rúry. Vďaka teleskopickým pojazdom ľahko vysuniete plech pred priestor rúry a môžete bezpečne skontrolovať vaše pokrmy. Výhodou je, že sú vyberateľné a vďaka tomu si ich ľahko umiestnite do akejkoľvek úrovne podľa vašej potreby.

Rýchle zahriatie a rovnomerné pečenie 

Vstavaná rúra ponúka ďalších 12 funkcií pečenia, vrátane teplovzduchu. Výhodou teplovzdušného pečenia je, že rúru nemusíte predhrievať a môžete v nej piecť dva plechy naraz. Vďaka perfektne prepracovaným prieduchom vo vnútri rúry budú vaše pokrmy rovnomerne prepečené. Nechýba ani gril, eko program pre energeticky úsporné pečenie, program na rozmrazovanie, na pizzu alebo na kysnutie cesta.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Trieda energ.účinnosti A+
Celk.vnútor.kapacita rúry 72 L
Gril Áno
Celkový výkon rúry 3150 W
Typ čistenia Parou
Teplovzdušná funkcia Áno
Počet funkcií 12

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Concept ETV8960bc

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami