Concept IDV2760

  • Doprava zadarmo

Šírka: 59 cm, Typ varnej dosky: Indukčná, Počet horákov/varných zón: 4, Napájanie: 400 V, 230 V, Funkcia Boost: Áno, Ukazovateľ zbytkového tepla: Áno, Celkový príkon dosky: 7 kW, Napájanie: 230/400 V. Viac info

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Indukčná varná doska Concept IDV 2760 vyniká mimoriadne rýchlym ohrevom a jednoduchým dotykovým a posuvným ovládaním. Chutné jedlá si pripravíte na 4 varných zónach s funkciou PowerBooster. Praktickou funkciou je i automatické vypnutie po zobraní hrnca z platne, ako i indikácia zostatkového tepla, ktorú využijete pri dovarení jedál a detská poistka. Okrem toho môžete využiť i praktický časovač, ktorý dohliadne na bezpečné vypnutie varnej dosky po uplynutí stanoveného času. Indukčná varná doska Concept IDV 2760 má hladký sklokeramický povrch v elegantnej čiernej farbe v prevedení bez rámu.

Dokonalosť vo všetkých smeroch

S indukčnou doskou Concept IDV2760 sa stane nezabudnuteľným zážitkom aj samotné varenie, ktoré si rozhodne užijete. Dajte voľný priechod svojej fantázii a využite rýchlosť a presnosť, ktorú Vám dopraje IDV 2760, to všetko vďaka dômyselnej indukčnej technológii ako takej. Pri indukčnom varení sa ohrieva iba dno nádoby, nie platnička. Tým pádom varenie na indukcii šetrí podstatným spôsobom aj Vašu peňaženku.

Perfektný prehľad a ovládanie

Indukčná doska IDV 2760 Vás iste oslní praktickým dotykovým posuvným ovládaním - Slider. Vďaka nemu pohodlne jedným pohybom volíte stupeň výkonu. Pre Váš dokonalý prehľad je ovládací panel umiestnený vpredu uprostred, aby ste ho mali stále na očiach.

Rýchlosť, ktorá prekvapí

Potrebujete rýchlo ohriať napríklad vodu na kávu za minimum času? Priviesť vodu k varu na klasickej indukčnej doske trvá menej ako dve minúty. S funkciou PowerBooster to je dokonca ešte rýchlejšie. Táto funkcia totiž dokáže krátkodobo zvýšiť výkon najvyššieho varného stupňa.

Ďalšia funkcia - minútka

Potrebujete variť presne 10 minút? Napríklad vajíčka? Hravo si s touto úlohou poradí funkcia Minútka. Môžete si nastaviť časovač od 1 do 99 minút a príprava Vašich jedál bude zas o niečo jednoduchšia.

Bezpečnosť na prvom mieste

Indukčná varná doska Concept vyniká aj svojou bezpečnosťou. Keď zložíte nádobu z dosky, ohrev sa automaticky preruší. Indukčná doska je tiež vybavená ukazovateľom zvyškového tepla, ktorý Vás upozorní na zvýšenú teplotu varnej zóny. Ďalším bezpečnostným prvkom je detská poistka. Po uzamknutí dosky zamedzí Vašim ratolestiam dosku akokoľvek ovládať.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 59 cm
Typ varnej dosky Indukčná
Počet horákov/varných zón 4
Napájanie 400 V, 230 V
Funkcia Boost Áno
Ukazovateľ zbytkového tepla Áno
Celkový príkon dosky 7 kW
Napájanie 230/400 V

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Concept IDV2760

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami