Concept IDV4260wh


Šírka: 59 cm, Typ varnej dosky: Indukčná, Počet horákov/varných zón: 4, Napájanie: 220-240, Funkcia Boost: Áno, Ukazovateľ zbytkového tepla: Áno, Celkový príkon dosky: 7 kW, Napájanie: 230 V Viac info


Cena 349,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 6,98 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Indukčná varná doska Concept IDV4260wh v prevedení bieleho skla disponuje 4 indukčnými varnými zónami. Ovládanie prebieha prostredníctvom dotykového panelu, ktorý sa nachádza v predu uprostred varnej dosky. Vybavená je funkciou PowerBooster, ktorá sa postará o rýchly ohrev, a to na akejkoľvek varnej zóne. Zvýškove teplo vám zobrazí ukazovateľ- H. Varná doska disponuje tiež časovačom, akustickým signálom a nechýba ani detská poistka.

Spoľahlivé plynulé varenie 

Rýchle varenie s úsporou energie a bezpečná prevádzka s jednoduchou údržbou? To všetko ponúka indukčná varná doska Concept IDV4260wh. Disponuje hladkým sklokermaickým povrchom v elegantnej bielej farbe. Vybavená je technológiou plynulého varenia, ktorá prinesie do vašej kuchyne ešte väčší komfort. Pri varení na nižších stupňoch zaistí konštantný ohrev bez opakovaného pulzovania. Výhodoou tejto technológie je tiež úspora energie, a tým pádom šetrí aj vašu peňaženku. 

Funkcia PowerBooster

Potrebujete rýchlo ohriať napríklad vodu na kávu za minimum času? Indukčná varná doska vám umožní využívať funckiu PowerBooster, ktorá vám zaistí rýchly ohrev platne, a to tak že krátkodobo zvýši výkon najvyššieho varného stupňa. Poteší tiež že ju môžete využiť na akejkoľvek varnej zóne. Vďaka tejto funkcií bude varenie vo vašej kuchyni rýchlejšie a príjemnejšie.

Perfektný prehľad a ovládanie

Indukčná doska Concept IDV4260wh vás iste oslní praktickým dotykovým ovládaním. Vďaka nemu pohodlne zvolíte stupeň výkonu. Pre váš dokonalý prehľad je ovládací panel umiestnený vpredu, aby ste ho mali stále na očiach. 

Bezpečnosť na prvom mieste

Indukčná varná doska Concept vyniká aj svojou bezpečnosťou. Kým je varná doska prázdna, varné zóny sa nezohrejú, a to ani v prípade že je zapnutá. Keď zložíte nádobu z dosky, ohrev sa automaticky preruší. Po dovarení sa doska rýchlo ochladí. Indukčná doska je tiež vybavená ukazovateľom zvyškového tepla (H), ktorý vás upozorní na zvýšenú teplotu varnej zóny. Ďalším bezpečnostným prvkom je detská poistka. Po uzamknutí dosky zamedzí vašim ratolestiam dosku akokoľvek ovládať.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 59 cm
Typ varnej dosky Indukčná
Počet horákov/varných zón 4
Napájanie 220-240
Funkcia Boost Áno
Ukazovateľ zbytkového tepla Áno
Celkový príkon dosky 7 kW
Napájanie 230 V

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Concept IDV4260wh

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené