Concept IDV4460

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Cena:
299,00 €

Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 5,98 €

Nedá sa rezervovať

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Indukčná varná doska Concept IDV4460 v prevedení čierného skla, bez rámu, so skosenými hranami disponuje 4 indukčnými varnými zónami. Ovládanie prebieha prostredníctvom dotykového displeja a posuvnému Slideru, ktorý sa nachádza v predu uprostred varnej dosky. Vybavená je funkciou PowerBooster, ktorá sa postará o rýchly ohrev, a to na akejkoľvek varnej zóne. Zvýškove teplo vám zobrazí ukazovateľ- H. Varná doska disponuje tiež časovačom, akustickým signálom a nechýba ani detská poistka.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo

Zvážte aj tento produkt

Whirlpool WF S7560 NE Whirlpool WF S7560 NE

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

5 (1)

Indukčná varná doska Whirlpool WF S7560 NE v čiernom prevedení s funkciou Power Management umožňuje zvoliť maximálny príkon a pripojiť ju na napätie 230 V alebo 400 V. Disponuje 4 indukčnými varnými zónami s funkciou Booster (rýchloohrevu). FlexiSide zóna umožňuje zjednotiť 2 zvislé varné zóny do jednej veľkej a rovnomerne tak ohrievať veľký hrniec alebo pekáč na celej ploche. Dotykové ovládanie slider je umiestnené vpredu. Varná doska Whirlpool WF S7560 NE s funkciou 6.ZMYSEL ponúka automatické programy pre udržiavanie v teple, rozpúšťanie, zahusťovanie/pomalé varenie, uvedenie do varu, ChefControl. Ponúka tiež detskú poisku a praktický časovač. Pre bezpečnosť je varná doska vybavená ukazovateľom zbytkového tepla. Šírka 59 cm.

Základné parametre

  • Šírka: 59 cm
  • Typ varnej dosky: Indukčná
  • Počet horákov/varných zón: 6

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Spoľahlivé plynulé varenie

Rýchle varenie s úsporou energie a bezpečná prevádzka s jednoduchou údržbou? To všetko ponúka indukčná varná doska Concept IDV4460. Disponuje sklokermaickým povrchom v elegantnej čiernej farbe, bez rámu, so skosenými hranami . Vybavená je technológiou plynulého varenia, ktorá prinesie do vašej kuchyne ešte väčší komfort. Pri varení na nižších stupňoch zaistí konštantný ohrev bez opakovaného pulzovania. Výhodou tejto technológie je tiež úspora energie, a tým pádom šetrí aj vašu peňaženku. 

Prehľadné a jednoduché ovládanie. 

Ovládať indukčnú varnú dosku si určite obľúbite. Disponuje moderným dotykovým displejom s bielym podsvietením, vďaka ktorému bude ovládanie jednoduché a intuitívne. Vybavený je tiež posúvnym Slider-om s ktorým si jedným pohybom zvolíte stupeň výkonu. ,

Funkcia PowerBooster

Potrebujete rýchlo ohriať napríklad vodu na kávu za minimum času? Indukčná varná doska vám umožní využívať funckiu PowerBooster, ktorá vám zaistí rýchly ohrev platne, a to tak že krátkodobo zvýši výkon najvyššieho varného stupňa. Poteší tiež že ju môžete využiť na akejkoľvek varnej zóne. Vďaka tejto funkcií bude varenie vo vašej kuchyni rýchlejšie a príjemnejšie.

Bezpečnosť na prvom mieste

Indukčná varná doska Concept vyniká aj svojou bezpečnosťou. Kým je varná doska prázdna, varné zóny sa nezohrejú, a to ani v prípade že je zapnutá. Keď zložíte nádobu z dosky, ohrev sa automaticky preruší. Po dovarení sa doska rýchlo ochladí. Indukčná doska je tiež vybavená ukazovateľom zvyškového tepla (H), ktorý vás upozorní na zvýšenú teplotu varnej zóny. Ďalším bezpečnostným prvkom je detská poistka. Po uzamknutí dosky zamedzí vašim ratolestiam dosku akokoľvek ovládať.

 

Pripojené súbory

Návod Concept IDV4460 [*.pdf, 1.67 MB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Šírka: 59 cm
Typ varnej dosky: Indukčná
Počet horákov/varných zón: 4
Napájanie: 220-240
iFunkcia Boost: Áno
Ukazovateľ zbytkového tepla: Áno
Celkový príkon dosky: 7 kW

Ďalšie vlastnosti

Značka: Concept
iSmart: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 59 cm
Výška: 6 cm
Hĺbka: 52 cm
Hmotnosť: 9,5 Kg

Funkcie

iDetská poistka: Áno
iFunkcia Boost: Áno
Ukazovateľ zbytkového tepla: Áno

Varná doska

Typ varnej dosky: Indukčná

Varné zóny

Počet horákov/varných zón: 4

Energetické údaje

Napájanie: 220-240
Celkový príkon dosky: 7 kW

Dizajn

Malá varná zóna (počet): 2
Velká varná zóna (počet): 2
Flexi zóna: Ne
Kovový Rámček: Áno

Ďalšie parametre

iSmart (ovládanie mobilom): Nie

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore