Concept IDV5360

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Cena:
469,00 €

Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 9,38 €

Nedá sa rezervovať

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Indukčná varná doska Concept IDV5360 v čiernom prevedení má 4 varné zóny s 2 flexi zónami. Je vyrobená z odolného sklokeramického materiálu Schott Ceran. Ovládanie je dotykové pomocou slidera. Varná doska má k dispozícii ukazovateľ zvyškového tepla. Funkcia PowerBooster umožňuje rýchlejšie zohriatie varných zón. Pre bezpečnosť je indukčná varná doska Concept IDV5360 vybavená praktickou detskou poistkou, ktorá uzamkne varnú dosku. Ponúka tiež užitočné funcie ako oneskorené vypnutie, automatické vypnutie, minútku a akustický signál. Šírka 59 cm.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo

Zvážte aj tento produkt

Electrolux 800 FLEX FlexiBridge EIV654 Electrolux 800 FLEX FlexiBridge EIV654

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky
Cashback až do 630 € na produkty Electrolux: po registrácii

Indukčná varná doska Electrolux 800 FLEX FlexiBridge EIV654 v čiernom prevedení so skosenými hranami ponúka 4 varné zóny s rôznym výkonom. S funkciou FlexiBridge Bridge môžete skombinovať až 4 varné zóny do jednej veľkej. Ak potrebujete vaše jedlo rýchlo zohriať, určite využijete funkciu Power Booster. Technológia Hob2Hood umožňuje nastavenie automatického ovládania odsávača pár. Pre bezpečnosť detí je je doska vybavená detským zámkom. Ovládanie je PowerSlide, umiestnené v prednej časti. Detekcia nádoby zaistí, aby sa vaša varná zóna zohriala len vtedy, keď je na nej panvica alebo hrniec. Varná doska Electrolux 800 FLEX FlexiBridge EIV654 je vybavená aj minútkou a ukazovateľom času. Nechýba akustický signál s možnosťou vypnutia a minútka. Šírka 56 cm.

Základné parametre

  • Šírka: 59 cm
  • Typ varnej dosky: Indukčná
  • Počet horákov/varných zón: 4

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Flexi zóny

Flexi zóny indukčnej varnej dosky Concept IDV5360 umožňujú praktickejšie a flexibilnejšie varenie. Prepojenie platničiek do dvoch aktívnych zón vám dovolia pripraviť jedlo vo veľkom hrnci alebo na pekáči. Pohodlne poskladáte jeden alebo viac hrncov rôznych tvarov kamkoľvek vo vyznačenej ploche. Dajte voľný priechod svojej fantázii a využite rýchlosť a presnosť, ktorú vám dopraje a to všetko vďaka dômyselnej indukčnej technológii ako takej. Pri indukčnom varení sa ohrieva iba dno nádoby, nie platňa. Tým pádom varenie na indukcii šetrí podstatným spôsobom aj vašu peňaženku.

Funkcia Power Booster

Pre varenie môžete využiť 4 indukčné varné zóny. Potrebujete rýchlo ohriať napríklad vodu na kávu za minimum času? Priviesť vodu k varu na klasickej indukčnej doske trvá mennej ako dve minúty. Všetko je možné s funkciou Powerbooster to je dokonca ešte rýchlejšie. Táto funkcia totiž dokáže krátkodobo zvýšiť výkon najvyššieho varného stupňa. Vďaka tejto funkcii je varenie rýchlejšie a váš čas strávený v kuchyni sa podstatne skráti.

  • Predná ľavá platňa: Rozmer prednej ľavej platne: 200 x 270 mm/ Príkon prednej ľavej platne: 1800 W (s funkciou Powerbooster 3000 W)
  • Zadná ľavá platňa: Rozmer zadnej ľavej platne: 200 x 270 mm / Príkon zadnej ľavej platne: 1800 W (s funkciou Powerbooster 3000 W)
  • Zadná pravá platňa: Rozmer zadnej pravej platne: 200 x 270 mm / Príkon zadnej pravej platne: 1800 W (s funkciou Powerbooster 3000 W)
  • Predná pravá platňa: Rozmer prednej pravej platne: 200 x 270 mm / Príkon prednej pravej platne: 1800 W (s funkciou Powerbooster 3000 W)

Posuvné ovládanie Slider

Posuvné ovládanie Slider je náhradou za klasické ovládanie. Je veľmi ľahké a presné, stačí len jemne a ľahko posúvať prstom po skle. Zvolený výkon sa vám ukáže pomocou praktickej svetelnej signalizácie.

Auto Shut Off

Funkcia automatického vypnutia zaručuje maximálnu bezpečnosť pri varení. Pokiaľ nepoložíte pri zapnutí na platňu hrniec alebo hrniec zo zapnutej platne odoberiete, automaticky sa sama vypne.

Minútka

Funkcia minútky je pri varení veľmi praktická. Jednoducho si nastavíte požadovaný čas a po jeho uplynutí sa ozve zvukový signál. Ľahko si tak ustrážite čas varenia.

Bezpečnosť

Indukčná varná doska disponuje ukazovateľom zostatkového tepla a časovačom. Pre bezpečnú prevádzku je varná doska vybavená detským zámkom. Detský zámok zabráni nežiaducemu zapnutiu vypnutej varnej zóny.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Šírka: 59 cm
Typ varnej dosky: Indukčná
Počet horákov/varných zón: 4
Napájanie: 400 V, 220-240
iFunkcia Boost: Áno
Ukazovateľ zbytkového tepla: Áno
Celkový príkon dosky: 7,2 kW

Ďalšie vlastnosti

Značka: Concept
iSmart: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 59 cm
Výška: 6 cm
Hĺbka: 60 cm
Hmotnosť: 12,8 Kg

Funkcie

iDetská poistka: Áno
iFunkcia Boost: Áno
Ukazovateľ zbytkového tepla: Áno

Varná doska

Typ varnej dosky: Indukčná

Varné zóny

Počet horákov/varných zón: 4

Energetické údaje

Napájanie: 400 V, 220-240
Celkový príkon dosky: 7,2 kW

Dizajn

Velká varná zóna (počet): 4
Flexi zóna: Ano
Kovový Rámček: Áno

Ďalšie parametre

iSmart (ovládanie mobilom): Nie

Ostatné

Kód produktu: IDV5360

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore