Concept LA6683ds


Americká chladnička, Energetická trieda E, Čistá kapacita chladničky: 323 l, Čistá kapacita mrazničky: 183 l, Ročná spot. energie: 304 kWh, Maximálna hlučnosť: 41 dB, Dvojokruhový No Frost, Šírka: 83,6 cm, Výška: 183 cm. Viac info


Cena 999,99 €

Zľava 27 % z predchádzajúcej ceny: 1 379,00 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 20,00 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Americká chladnička Concept LA6683ds typu French door v elegantnom titánovom prevedení je vybavená funkciou Total No Frost, ktorá zabraňuje tvorbe námrazy v celom spotrebiči. Nechýba dávkovač na vodu s objemom 2 litrov. K dispozícii sú funkcie Super Cool, Super Freeze a ešte omnoho viac. Chladiaca časť ponúka úžitkový objem 323 litrov. Vnútorné vybavenie tvorí LED osvetlenie, sklenené police, dverové police a plastové zásuvky. Mraziaca časť má 183 litrov a pozostáva z 2 teleskopicky výsuvných zásuviek. Mraziaca kapacita dosahuje 12 kg/24 hod., v prípade výpadku je výdrž 10 hodín. Tichý chod vďaka invertorovému kompresoru s hlučnosťou 41 dB.

Dostatočný priestor pre skladovanie potravín

Americká chladnička Concept LA6683ds vám ponúka dostatočný skladovací priestor, ktorý postačí či pre menšiu alebo väčšiu domácnosť. Celkový objem 506 litrov bude určite dostačujúci. Hlavnou prednosťou americkej chladničky je skvele riešený úložný priestor. Vďaka efektívne usporiadaným a nastaviteľným policiam a priehradkám budete mať potraviny vždy pekne uskladnené. Chladiaca časť má celkový objem 323 litrov a osvetľuje ju úsporné LED osvetlenie. Nájdete v nej 2 sklenené police, 2 plastové zásuvky pre skladovanie ovocia a zeleniny a tiež praktické dverové poličky. Chladnička prekvapí svojou nízkou hlučnosťou 41 dB.
 

Technológia Total No Frost

Vďaka technológii Total No Frost už nebudete musieť svoju chladničku zdĺhavo rozmrazovať. Zabraňuje tvorbe námrazy v mraziacej časti a zároveň aj v chladiacej časti. Funkcia urýchľuje aj proces zmrazovania potravín a zachováva tak ich nutričné hodnoty aj po rozmrazení. Dva nezávislé chladiace okruhy znižujú ovplyvňovanie teplôt vo vnútri spotrebiča a miešaniu pachov medzi jednotlivými priestormi. Samozrejmosťou je aj značná úspora elektrickej energie. Luxusný vzhľad americkej chladničky vyzdvihuje trendová tmavá titánová farba. Má jednoduché a čisté prevedenie, ktoré vkusne doplní vašu kuchyňu. Údržba jej povrchu je nenáročná. Táto americká chladnička Concept LA6683ds s French Door dverami zaručene vkusne zapadne do vašej kuchyne.

Dávkovač vody

Dávkovač vody je zabudovaný vo dverách chladničky. Vďaka nemu si môžete pohodlne napustiť sviežu studenú vodu kedykoľvek máte chuť. Nie je potrebné ho pripojiť k prívodu vody, vo dvierkach sa nachádza zásobník s objemom 2 litrov. Úzky dávkovač vody zbytočne nezaberá úžitkový objem chladničky.

Fresh zóna

Fresh zóna je určená pre zachovanie dlhodobej čerstvosti uložených potravín. Skladá sa z 2 zásuviek, v ktorých možno oddelene regulovať vlhkosť a vytvoriť v nich ideálnu klímu na mieru aktuálne uložených potravín. Obecne platí, že čím viac vody potravina obsahuje, tým väčšia vlhkosť je potrebná k jej skladovaniu - napr. vyššia vlhkosť vyhovuje ovociu a zelenine, nižšia je vhodná pre zachovanie čerstvosti mäsa, údenín a syrov.

Metal cooling

Zadná stena chladničky je vyrobená zo špeciálneho metalického materiálu, ktorý posilňuje chladiace schopnosti chladničky tým, že dokáže pojať oveľa viac chladu. Zabraňuje úniku chladného vzduchu a urýchľuje obnovenie optimálnej teploty pri častom otváraní dverí. Výsledkom je stabilná teplota vo vnútri chladničky, ktorá predlžuje čerstvosť uložených potravín.

Super FREEZE

Funkcia Super FREEZE nastaví teplotu v mrazničke na -24 °C, čím zrýchľuje zmrazenie novo vložených potravín. Súčasne chráni uložené potraviny pred rozmrazením v okamihu, keď máte mrazničku otvorenú.

Super COOL

Funkcia Super COOL slúži pre rýchle schladenie čerstvo vložených potravín. Oceníte ju v momente, keď máte chladničku dlhšiu dobu otvorenú, napr. pri vkladaní veľkého nákupu. Nové potraviny rýchlo schladí a súčasne zabráni nežiaducemu ohrevu vnútorného obsahu.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 83.6 cm
Výška 183 cm
Maximálna hlučnosť 41 dB
Celkový čistý objem 506 L
Čistá kapacita chladničky 323 L
Čistá kapacita mrazničky 183 L
Dvojokruhový NoFrost Áno
Trieda energetickej účinnosti E

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Concept LA6683ds

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami