Concept LA7383bc


Šírka: 83 cm, Výška: 178 cm, Maximálna hlučnosť: 41 dB, Celkový čistý objem: 445 L, Čistá kapacita chladničky: 272 L, Čistá kapacita mrazničky: 173 L, Trieda energetickej účinnosti 2021: F Viac info


Cena 779,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 15,58 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Americká chladnička Concept LA7383bc s dverami v čiernom skle je vybavená funkciou Total No Frost, ktorá zabraňuje tvorbe námrazy v celom spotrebiči. S unikátnou šírkou 83 cm pohodlne zapadne aj do klasickej kuchyne. Praktické otváranie dverí v 90° uhle umožňuje umiestniť chladničku aj do užších priestorov blízko steny. K dispozícii sú funkcie Power Cool a Power Freeze. Chladiaca časť ponúka úžitkový objem 272 l. Vnútorné vybavenie tvorí LED osvetlenie, 4 sklenené police, 3 dverové police a 2 plastové zásuvky. Mraziaca časť má 173 l. Mraziaca kapacita dosahuje 12 kg/24 hod. a akumulačná doba v prípade výpadku prúdu je 9 hodín. Vnútorný priestor mrazničky je vybavený sklenenými policami a 2 zásuvkami. Vo dverách sa nachádzajú praktické poličky.

Technológia Total No Frost

Vďaka technológii Total No Frost už nebudete musieť svoju chladničku zdĺhavo rozmrazovať. Zabraňuje tvorbe námrazy v mraziacej časti a zároveň aj v chladiacej časti. Prieduchy No Frost technológie siahajú aj do chladničky, vďaka čomu sa námraza nebude tvoriť. Na skladovaných potravinách v mrazničke sa už nebude tvoriť námraza. Funkcia urýchľuje aj proces zmrazovania potravín a zachováva tak ich nutričné hodnoty aj po rozmrazení. Samozrejmosťou je aj značná úspora elektrickej energie.

Dostatočný priestor pre skladovanie potravín

Americká chladnička s dvomi dverami, Concept LA7383bc vám ponúka dostatočný skladovací priestor, ktorý postačí či pre menšiu alebo väčšiu domácnosť. Celkový objem 445 litrov bude určite dostačujúci. Hlavnou prednosťou americkej chladničky je skvele riešený úložný priestor. Vďaka efektívne usporiadaným a nastaviteľným policiam a priehradkám budete mať potraviny vždy pekne uskladnené. Chladiaca časť má celkový objem 272 litrov a jej vnútorné vybavenie pozostáva z vnútorného LED osvetlenia. Nájdete v nej tiež 4 sklenené police, 2 plastové zásuvky pre skladovanie ovocia a zeleniny a tiež praktické dverové poličky. Ovládanie chladničky je elektronické. Chladnička prekvapí svojou nízkou hlučnosťou 41 dB.

Mraziaca časť

Na pravej strane americkej chladničky sa nachádza mraziaca časť s celkovým objemom 173 litrov s mraziaciou kapacitou 12 kg/24 h a v prípade výpadku prúdu uchová vaše potraviny až 9 hodín. Vnútorné vybavenie pozostáva z 4 sklenených poličiek, 3 dverových políc a 2 priehľadných plastových zásuviek.

Dokonalé rozmery

Táto americká chladnička skvelo zapadne takmer do každej kuchyne. Vďaka jej kompakným rozmerom už nemusíte len snívať o tom, že budete mať aj v kuchyni menších rozmerov americkú chladničku. V šírke 83 cm určite zapadne do každej domácnosti. Slim verzia s hĺbkou 64 cm, napriek svojim rozmerom ponúka dostatočný úložný priestor.

Čierne sklo

Luxusný vzhľad americkej chladničky vyzdvihuje trendová farba čierneho skla. Má jednoduché a čisté prevedenie, ktoré vkusne doplní vašu kuchyňu. Údržba jej povrchu je nenáročná. Táto americká chladnička zaručene vkusne zapadne do vašej kuchyne.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 83 cm
Výška 178 cm
Maximálna hlučnosť 41 dB
Celkový čistý objem 445 L
Čistá kapacita chladničky 272 L
Čistá kapacita mrazničky 173 L
Trieda energetickej účinnosti 2021 F

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Concept LA7383bc

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené