Concept LA7791ss


Šírka: 91.1 cm, Výška: 183 cm, Maximálna hlučnosť: 42 dB, Celkový čistý objem: 459 L, Čistá kapacita chladničky: 292 L, Čistá kapacita mrazničky: 167 L, Trieda energetickej účinnosti 2021: E, Elektronický informačný list


Cena 999,00 €

19,98 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Americká chladnička Concept LA7791ss s 3 s dverami v nerezovom prevedení z dizajnovej rady Sinfonia je vybavená funkciou Total No Frost, ktorá zabraňuje tvorbe námrazy v celom spotrebiči. S šírkou 91,1 cm pohodlne zapadne aj do klasickej kuchyne. Praktické otváranie dverí v 90° uhle umožňuje umiestniť chladničku Concept LA7791ss aj do užších priestorov blízko steny. Chladiaca časť ponúka úžitkový objem 292 l. Vnútorné vybavenie tvorí LED osvetlenie, 2 sklenené police, 2 dverové police a 1 zásuvka Fresh zóny. Dolné dvierka ponúkajú variabilnú zónu, s objemom 106 l ponúka možnosť prispôsobiť sa potrebám. Využiteľná je ako chladnička alebo nulová zóna, či soft mraznička. Mraziaca časť má 167 l. Mraziaca kapacita dosahuje 10 kg/24 hod. a akumulačná doba v prípade výpadku prúdu je 8 hodín. Vnútorný priestor mrazničky je vybavený sklenenými policami a 2 zásuvkami. Vo dverách sa nachádzajú praktické poličky. Vybavená je aj alarmom nedovretých dverí. Vďaka zabudovanému dávkovaču vody je možné si napustiť sviežu vychladenú vodu bez potreby pripojenia k vodovodnej prípojke. Vo dverách chladničky je umiestnený zásobník vody s objemom 2 l. Zadná stena chladničky je vyrobená zo špeciálneho metalického materiálu, ktorý pojme oveľa viac chladu ako plast. Funkcia SMART umožňuje pomocou tlačidla nastaviť optimálnu teplotu vo všetkých častiach chladničky.

Technológia Total No Frost

Vďaka technológii Total No Frost už nebudete musieť svoju chladničku zdĺhavo rozmrazovať. Zabraňuje tvorbe námrazy v mraziacej časti a zároveň aj v chladiacej časti. Prieduchy No Frost technológie siahajú aj do chladničky, vďaka čomu sa námraza nebude tvoriť. Na skladovaných potravinách v mrazničke sa už nebude tvoriť námraza. Funkcia urýchľuje aj proces zmrazovania potravín a zachováva tak ich nutričné hodnoty aj po rozmrazení. Samozrejmosťou je aj značná úspora elektrickej energie. Luxusný vzhľad americkej chladničky vyzdvihuje trendová nerezová farba dverí a šedá farba bočných častí. Má jednoduché a čisté prevedenie, ktoré vkusne doplní vašu kuchyňu. Údržba jej povrchu je nenáročná. Táto americká chladnička Concept LA7791ss zaručene vkusne zapadne do vašej kuchyne.

Dostatočný priestor pre skladovanie potravín

Americká chladnička ponúka skutočne priestranný a prehľadný skladovací priestor. Dizajn s tromi dverami je súčasťou dizajnovej línie Black z modelového radu Simfonia. Kombinuje v sebe chladničku, mrazničku a variabilnú zónu, ktorú si je možné prispôsobiť podľa momentálnej potreby užívateľa. Zaručene bude neodmysliteľnou súčasťou vašej domácnosti. Americká chladnička s tromi dverami vám ponúka dostatočný skladovací priestor, ktorý postačí či pre menšiu alebo väčšiu domácnosť. Celkový objem 459 litrov bude určite dostačujúci. Hlavnou prednosťou americkej chladničky je skvele riešený úložný priestor. Vďaka efektívne usporiadaným a nastaviteľným policiam a priehradkám budete mať potraviny vždy pekne uskladnené. Chladiaca časť má celkový objem 292 litrov a jej vnútorné vybavenie pozostáva z vnútorného LED osvetlenia. Nájdete v nej tiež 2 sklenené police, plastovú zásuvku Fresh Zóny a tiež praktické dverové poličky. Ovládanie chladničky je elektronické.

Fresh Zóna

Fresh zóna v chladiacom priestore sa nachádza v spodej časti. Táto časť chladničky sa vyznačuje nižšou teplotou a optimálnou vlhkosťou, ktorá je riadená vlhkostným ochranným filmom a špeciálnym tesnením. Fresh zóna predlžuje skladovaciu dobu potravín.

Variabilná zóna

Variabilná zóna sa nachádza v pravej dolnej časti chladničky. Je vybavená samostatnými dvierkami. Jej objem je 106 l. Ide o skladovací priestor, ktorý je možné prispôsobiť podľa aktuálnych potrieb užívateľa. Je vybavená samostatným osvetlením a vlastným zdrojom teploty, ktorú je možné nastaviť v rozmedzí -4 °C - 8 °C alebo ju úplne vypnúť. Je možné ju použiť aj ako chladničku, nulovú zónu alebo ako soft mrazničku. Vďaka tomu máte k dispozícii bezkonkurenčnúmraziacu kapacitu.

Mraziaca časť

Mraziaca časť má rovnako ako chladnička k dispozícii skutočne veľký priestor s objemom 167 l. Mraziaca kapacita dosahuje 10 kg / 24 hod. a v prípade výpadku prúdu uchová vaše potraviny až 8 hodín. Vnútorné vybavenie pozostáva zo 4 sklenených poličiek, 3 dverových políc a 3  plastových zásuviek. Vo dverách je umiestnený aj výrobník ľadu. Vďaka výrobníku ľadu vo dverách budete mať ľadové kocky vždy po ruke. Do vaničky ľadovača je potrebné naliať vodu a po zmrazení vysypete pomocou otočného ovládača ľad do zásobníka. Zásobník na ľad je vyberateľný, čiže je možné ho jednoducho naplniť alebo premiestniť kamkoľvek je potrebné. Mraznička ponúka aj funkciu Super FREEZE, ktorá zrýchľuje zamrazenie novo vložených potravín do mrazničky. Tie si následne vďaka tomu uchovajú svoju chuť, vitamíny a výživové hodnoty. Zároveň v momente, keď je mraznička otvorená ochráni uložené potraviny pred rozmrazením.

Smart funkcia

Užitočná funkcia SMART umožňuje prostredníctvom jediného tlačidla nastaviť optimálnu teplotu vo všetkých častiach spotrebiča. Teplota v chladničke bude automaticky nastavená na 5 °C, teplota vo variabilnej zóne na 0 °C a v mrazničke na -18 °C. Smart funkcia variabilnej zóny ponúka 3 možnosti nastavenia:

  • Light Breeze - je ideálna pre ktátkodobé zmrazenie potravín uložených vo variabilnej zóne s teplotou, ktorá sa automaticky nastaví na -4 °C.
  • Fresh - teplota je automaticky nastavená na 0 °C. Táto teplota je vhodná pre skladovanie mäsa a rýb.
  • Vegetable - teplota je ideálna pre skladovanie čerstvého ovocia a zeleniny, teplota je nastavená na 4 °C.

Metal Cooling

Zadná stena chladničky má špeciálny povrch z metalického materiálu. Ten dokáže pojať omnoho viac chladu ako štandardný plastový povrch. Chladnička tak po jej zatvorení rýchlejšie dokáže dochladiť na nastavenú teplotu.

Návod

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 91.1 cm
Výška 183 cm
Maximálna hlučnosť 42 dB
Celkový čistý objem 459 L
Čistá kapacita chladničky 292 L
Čistá kapacita mrazničky 167 L
Trieda energetickej účinnosti 2021 E

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Concept LA7791ss

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené