Concept LA8783bc

Zobraziť

Šírka: 83.3 cm, Výška: 190 cm, Maximálna hlučnosť: 38 dB, Celkový čistý objem: 500 L, Čistá kapacita chladničky: 337 L, Čistá kapacita mrazničky: 163 L, Trieda energetickej účinnosti 2021: F Viac info

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

2 dva nákupy

Zobraziť 2 recenzie

Popis produktu

Voľne stojaca kombinovaná chladnička s mrazničkou amerického typu Concept LA8783bc v čiernom prevedení s 1 kompresorom. Disponuje funkciou Total No Frost aby nevznikala námraza v chladničke ani mrazničke. Zadná stena chladničky zo špeciálneho materiálu, ktorý zachytí viac chladu ako plast. Celkový objem spotrebiča je 500 l. Priestranná mraznička s mraziacou kapacitou 12 kg /deň umiestnená v spodnej časti v objeme 163 l disponuje 6 plastovými zásuvkami. Chladnička s objemom 337 l je umiestená vo vrchnj časti a jej vnútorné vybavenie pozostáva z vnútorného LED osvetlenia, 4 sklených políc, 2 plastových zásuviek, 6 plastových políc vo dverách a nechýba alarm nedovretých dverí. Maximálna hlučnosť dosahuje 40 dB. Ročná spotreba energie dosahuje 358 kWh.

Metal cooling

Concept LA8783bc je voľne stojaci štvordverový model v čiernom prevedení. Hlučnosť dosahuje iba 38 dB. Chladnička poskytuje objem 337 l v chladiacej a 163 l v mraziacej časti. Zadná stena chladničky je vyrobená zo špeciálneho metalického materiálu, ktorý dokáže prenášať oveľa viac chladu ako štandardný plast. Vďaka tomu chladnička oveľa rýchlejšie dochladí na nastavenú teplotu po jej otvorení a znovu zatvorení.

Technológia Total No Frost

Vďaka inovatívnej technológii Total No Frost sa netvoria ľadové kryštály a nedochádza tak k tvorbe námrazy ani v chladničke, ani v mrazničke. To znamená, že už nebudete musieť chladničku znova odmrazovať a ušetríte tak čas. Cirkulácia vzduchu rovnomerne rozprestiera studený vzduch a potraviny kdekoľvek v chladničke vydržia dlhšie čerstvé.

Perfect FIT

Ak snívate o veľkej americkej chladničke, ale priestor Vašej kuchyne je príliš stiesnený, riešením je americká chladnička Concept s celkovým úžitkovým objemom 500 litrov. Pohodlne sa do chladničky vojde aj váš víkendový nákup pre veľkú rodinu. Vďaka šírke 83 cm a hĺbke 67 cm si nájde miesto v takmer každej domácnosti, bez toho aby vám zasahovala do priestoru, ktorý ponúkajú veľké americké chladničky. Ako jediná na trhu disponuje touto hĺbkou a ideálne sa prispôsobí vašeh domácnosti. Nebude vyčnievať pred kuchynskou linkou.

Vlastnosti

Hlavnou prednosťou chladničky je skvele riešený úložný priestor. Vďaka efektívne usporiadaným policiam a priehradkám budete mať potraviny vždy pekne uskladnené. Na spodu sa nachádza mraziaca časť s celkovým objemom 163 litrov s mraziaciou kapacitou 12 kg / 24 h a v prípade výpadku prúdu uchová vaše potraviny až 12 hodín. Vnútorné vybavenie pozostáva zo 6 plastových zásuviek. Chladiaca časť má celkový objem 337 litrov a jej vnútorné vybavenie pozostáva z vnútorného LED osvetlenia,  4 sklených políc, 2 plastových zásuviek, 6 plastových políc vo dverách. Na nedovretie dvier vás upozorní praktický alarm. Chladnička prekvapí svojou nízkou hlučnosťou 38 dB.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 83.3 cm
Výška 190 cm
Maximálna hlučnosť 38 dB
Celkový čistý objem 500 L
Čistá kapacita chladničky 337 L
Čistá kapacita mrazničky 163 L
Trieda energetickej účinnosti 2021 F

Návody a manuály

Hodnotenie

5,0 / 5

2 recenzie Concept LA8783bc

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Juraj

22. 2. 2020

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • jednoduchosť ovládania
  • pomer cena / výkon
  • -police sú bez stredovej priečky čo nám vyhovuje
  • -zmestím do nej celý plech s koláčom
  • zatiaľ bez nedostatkov

+kvalita a funkčnosť výrobku je veľmi dobrá<br /> +jednoduché používanie


Jozef

9. 12. 2018

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • funkcie / výbava
  • dizajn
  • výkon
  • jednoduchosť ovládania
  • pomer cena / výkon