Concept LK6460ds


Šírka: 59.5 cm, Výška: 185.8 cm, Dvojokruhový NoFrost: Áno, Trieda energetickej účinnosti 2021: E, Elektronický informačný list


Cena 689,00 €

13,78 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Kombinovaná chladnička s mrazničkou dole Concept LK6460ds v antracitovej farbe s technológiou Total No Frost je 216 litrová chladnička, ktorá ponúka množstvo úložného priestoru a Fresh zónu na uskladnenie ovocia a zeleniny. Využíva technológiu Super chladenie, má aj režim Dovolenka. Mraznička má 122 litrov a za 24 hodín zmrazí až 14 kg potravín. V prípade výpadku uchová potraviny zmrazené až 15 hodín. Hlučnosť le 40 dB. Ovládací dotykový panel je umiestnený na prednej strane dvier. Samozrejmosťou je úsporné LED svetlo.

Chladiaca časť

Kombinovaná chladnička Concept LK6460ds zaujme dizajnom v antracitovej farbe. Povrch chladničky je ošetrený špeciálnou úpravou nezanechavájúcou odtlačky prstov. Chladiaca časť v objeme 216 litrov je vybavená 3 odkladacími policami z bezpečnostného skla a 3 dverovými poličkami. Nechýba ani Fresh Zóna s dvoma plastovými zásuvkami. Vrchná zásuvka je určená pre ovocie a zeleniny, spodná zásuvka zase pre mäsové výrobky a ryby. Má praktickú funkciu Dovolenka, ktorú stačí aktivovať pri odchode na dovolenku alebo služobnú cestu. Funkcia automaticky zníži odber energie na minimum. Zadná strana chladničky je z metalického materiálu (Metal cooling) pre lepšie chladenie. Funkcia Super chladenie rýchlejšie schladí čerstvo vložené potraviny a zároveň bráni tomu, aby sa neprimerane zvýšila vnútorná teplota v chladničke.

Mraziaca časť

Mraziaci priestor je umiestnený v spodnej časti a má objem 122 litrov. Mraziaca kapacita dosahuje 14 kg/24 hod. a doba skladovania pri výpadku prúdu je 15 hodín. Vybavenie tvoria 3 priehľadné plastové mraziace priehradky pre pohodlné uloženie mrazených potravín. Využíva funkciu Super mrazenie, ktorá zmrazí nové potraviny pri teplote -24 °C. 

Technológia No Frost 

S technológiou No Frost ušetríte váš čas i vaše peniaze. Vďaka nej sa vo vnútornej časti kombinovanej chladničky a mrazničky nevytvára námraza a vy sa nebudete musieť starať o jej zložitú údržbu. Vaše potraviny udrží dlhšie čerstvé. Je vybavená dvoma samostatnými chladiacimi okruhmi, vdaka čomu sa zachová optimálna teplota v chladničke aj mrazničke. 

LED osvetlenie a ovládanie

Vnútro chladničky osvetľuje energeticky úsporné LED svetlo s dlhou životnosťou. Koncepcia osvetlenia zaručuje rovnomerné osvetlenie celého interiéru chladničky bez oslnovania či tienenia. Na vonkajších dverách chladničky je umiestnený dotykový displej s bielym podsvietením, na ktorom si jednoducho a rýchlo zvolíte požadovanú teplotu v chladiacej a mraziacej časti. Na zle zatvorené dvere vás upozorní zvukový signál.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 59.5 cm
Výška 185.8 cm
Dvojokruhový NoFrost Áno
Trieda energetickej účinnosti 2021 E

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Concept LK6460ds

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené