Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Paušál na Istotu na chladničky Paušál na Istotu na chladničky

  Nákupom na paušál získate s chladničkou balík služieb. Dovoz až do kuchyne, inštaláciu, predĺženú záruku, náhradnú počas opravy.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

Hore

Zvážte aj tento produkt

Bosch KGE49EI4P Bosch KGE49EI4P

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Kombinovaná chladnička Bosch KGE49EI4P v nerezovejfarbe je zaradená v energetickej triede A+++. Využiteľný objem chladiacej časti s automatickým odmrazovaním dosahuje 302 litrov. Vnútorný priestor má výbavu: 5 sklenených políc z bezpečnostného skla z toho výškovo nastaviteľných 2, 4 x easyAccess Shelf, výsuvná plocha, 1 veľká a 2 x malá odkladacia priehradka vo dverách, špeciálny držiak na fľaše. Freshness systém chladničky pozostáva z 1 zásuvky VitaFresh plus s reguláciou vlhkosti a 1 zásuvky VitaFresh 0°C s reguláciou teploty pre skladovania mäsa a rýb. LED osvetlenie vám zaručí dokonalý prehľad o uložených potravinách. Kombinovaná chladnička Bosch KGE49EI4P má mrazničku umiestnenú dole s objemom 111 l. Mraziaci priestor so systémom LowFrost zabraňuje tvorbe námrazy a uľahčuje odmrazovanie. Mraziaca kapacida dosahuje 15 kg/24 hod. a akumulačná doba 44 hodín. Vnútri sa nachádzajú 3 priehľadné plastové zásuvky, z toho 1 bigBox. Teplota je regulovaná oddelene pre chladiacu a mraziacu časť elektronicky. Chladnička disponuje akustickým signálom otvorených dverí a optickým a akustickým varovným signálom pri zvýšenej teplote vo vnútornom priestore chladničky. Môžete podľa poteby nastaviť aj dovolenkový režim.

Základné parametre

 • Šírka: 70 cm
 • Výška: 201 cm
 • Hĺbka: 65 cm

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

 

 

Retro dizajn

Štýlová kombinovaná chladnička Concept LKR-7360cr z kolekcie Concept Retro je kombináciou modernej technológie a charakteristických retro oblých línií. Tento dizajnový kúsok vytvorí správnu klímu a tak bude o vaše potraviny kvalitne postarané. Dokonale zapadne do kuchyne zaradenej vo vidieckom alebo vintage štýle, pričom sa vďaka nadčasovému odtieňu bude hodiť aj do moderného interiéru. Ide o praktický model chladničky, kde nechýbajú základné prvky, ktoré by mala obsahovať každá chladnička. Spotrebič je zaradený v energetickej triede A+, takže je úsporná a nemusíte sa obávať vysokej spotreby. Jej hlavnými výhodami sú:

 • Funkcia No Frost
 • Moderný dizajn
 • Párty box
 • Štýlová rukoväť s kovovou výstužou
 • Priehradky na dverách s nerezovými lištami

Chladiaca časť s party boxom

Chladiaca časť v objeme 231 l je vybavená 4 odkladacími policami z bezpečnostného skla, držiakom na fľaše, 4 dverovými poličkami, ktoré sú vystužené nerezovou lištou. Uskladniť vaše jedlo je možné aj do dvoch plastových zásuviek, ktoré udržia ovocie a zeleninu čerstvé. O dokonalý prehľad sa postará LED osvetlenie. Navyše tu nájdete praktický Partybox, vďaka ktorému si môžete dopriať ľadovú sviežosť a osvieženie v horúcich dňoch. Jednoducho vložíte nápoje do pary boxu a necháte ich v chladničke vychladiť. Potom ho len vyberiete a môžete si ho vziať so sebou kamkoľvek potrebujete. Vďaka špeciálnemu chladeniu ľadom budú vaše nápoje studené dlhší čas. Navyše je veľmi variabilný. Môžeže ho použiť na vychladenie nápojov v skle alebo v plechovkách. Veľkosť boxu je prispôsobená pre uloženie do dverí, čím efektívne šetrí miesto v interiéri chladničky.

Polica na víno

Ak si radi vychutnávate špecifické vlastnosti vína a máte radi jeho správnu chuť a teplotu, určite oceníte špeciálny držiak na víno. Vína, ktoré sa zvyknú podávať chladené vložde do držiaka v chladničke. Držiak efektívne šetrí miesto vo vnútornom priestore chladničky a fľaše sa vám nezakotúľajú. Víno si získa požadovanú teplotu.

Retro madlo

Aj samotné madlo je dôležité. Jeho prípadné poškodenie síce nenaruší funkciu chladničky ale z estetického hľadiska je to významný prvok. Madlo je opatrené kovovou výstužou, ktorá slúži k jeho spevneniu a zabezpečeniu dlhodobej životnosti.

Mraziaca časť

Mraziaci priestor je umiestnený v spodnej časti a jeho objem dosahuje 87 litrov. Mraziaca kapacita dosahuje 4,2 kg/ 24 hod. a doba skladovania pri výpadku prúdu 13 hodín. Vybavenie tvoria 3 priehľadné plastové mraziace priehradky pre pohodlné uloženie mrazených potravín.

NoFrost

S funkciou NoFrost už nemusíte riešiť zdĺhavé odmrazovanie a tvorbu námrazy vo vnútri mrazničky. Odmrazí sa sama a vy si tak môžete dopriať viac voľných chvíľ so svojimi najbližšími a komfort z ušetrenej práce. Funkcia No Frost urýchľuje aj proces zmrazovania potravín a prispieva tak k zachovaniu ich nutričných hodnôt po rozmrazení. Taktiež pomáha pri úspore elektrickej energie, čím ušetrí množstvo peňazí.

Pripojené súbory

CONCEPT LKR7360cl, návod [*.pdf, 697.9 kB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Šírka: 59,5 cm
Výška: 190 cm
Hĺbka: 63,5 cm

Ďalšie vlastnosti

Značka: Concept
iSmart: Nie

Funkcie

Automatické odmrazovanie ( chladnička ): Áno
No Frost (mraznička): Áno
Rýchle zmrazenie: Áno
Alarm: Nie

Chladnička

Beznámrazový systém (chladnička): Áno
Počet priehradok chladničky: 4
Čistá kapacita chladničky: 231 L

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: béžová
Šírka: 59,5 cm
Výška: 190 cm
Hĺbka: 63,5 cm

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 45 dB

Display/Grafika

Vstavaný displej: Nie

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A+
Ročná spotreba energie: 305 kWh
Klimatická trieda: T, N, ST
Odolnosť voči výpadku prúdu: 13 hod.

Mraznička

Umiestnenie mrazničky: dole
Čistá kapacita mrazničky: 87 L
Mraziaci výkon: 4,2 kg/24h

Dizajn

Celkový čistý objem: 318 L

Čerstvá zóna

Priehradka Fresh Zone: Nie

Ďalšie parametre

Kovová polica na fľaše: Áno
iSmart (ovládanie mobilom): Nie

Ostatné

Kód produktu: LKR7360CR

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore