Concept LKV5260

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

  • Na objednávku
  • Objednáme pre vás a upresníme termín dodania.
  • Rozbalené kusy v 1 predajni

Cena:
629,00 €

Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 12,58 €
Elektronický informačný list

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Vstavaná kombinovaná chladnička Concept LKV5260 má chladiacu časť, umiestnenú hore s objemom 180 l a jej vnútorné vybavenie tvoria 3 sklenené police, zásuvka s Fresch zónou a dverové poličky a tajná polička pre drobné potraviny. LED osvetlenie pomáhla sprehľadniť obsah chladničky. Mraziaca časť je umiestnená dole a jej objem tvorí 68 l skladovacieho priestoru. Výbavou sú 2 priehľadné plastové zásuvky a 1 výsuvná zásuvka. Mraziaca kapacita dosahuje 3,5 kg/24 hod. a akumulačná doba v prípade výpadku prúdu 17 hodín. Maximálna hlučnosť vstavanej kombinovanej chladničky Concept LKV5260 je 39dB. Ovládanie je elektronické - dotykové. Technológia Total No Frost zabraňuje tvorbe námrazy v chladiacej aj mraziacej časti.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo

Trieda energetickej účinnosti 2021: F

Zvážte aj tento produkt

AEG SCE81826TS AEG SCE81826TS

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky
5-ročná záruka po registrácii

Vstavaná kombinovaná chladnička AEG SCE81826TS patrí do energetickej triedy A++. Objem chladničky je 192 litrov a objem mrazničky 61 litrov. Ovláda sa pomocou dotykového ovládacieho panela. Cirkulácia vzduchu prebieha ventilátorom pre rovnomerné rozloženie teploty v chladničke. Technológia Coolmatic vychladí čerstvé potraviny na optimálnu teplotu a funkcia Frostmatic sa zasa postará o bleskovo rýchle zmrazovania surovín v mrazničke. Dovolenkový režim zasa minimalizuje spotrebu energie počas dlhej neprítomnosti, zabraňuje tvorbe plesní a zápachu. Nechýba ani zvukový a svetelný varovný signál pri vysokej teplote a vizuálny a zvukový výstražný signál pri otvorených dverách. Rozmery pre zabudovanie VxŠxH (mm): 1780 x 560 x 550

Základné parametre

  • Výška: 178 cm
  • Maximálna hlučnosť: 39 dB
  • Celkový čistý objem: 253 L

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Dostatočný priestor pre skladovanie potravín

Vstavaná kombinovaná chladnička Concept LKV5260 vám ponúka dostatočný skladovací priestor, ktorý postačí či pre menšiu alebo väčšiu domácnosť. Celkový objem bude určite dostačujúci. Hlavnou prednosťou vstavanej kombinovanej chladničky je skvele riešený úložný priestor. Vďaka efektívne usporiadaným a nastaviteľným policiam a priehradkám budete mať potraviny vždy pekne uskladnené. Chladiaca časť, umiestnená hore má celkový objem 180 litrov a jej vnútorné vybavenie pozostáva z vnútorného LED osvetlenia na strope. Nájdete v nej 3 sklenené police plnej šírky, zásuvku Fresh zóny a dverové poličky. Ovládanie chladničky je elektronické - dotykové. Chladnička prekvapí svojou nízkou hlučnosťou 39 dB. Súčasťou chladničky sú aj pánty pre jedoduché primontovanie drevených dvierok kuchynskej linky.

Fresh zóna

V priehľadnej plastovej zásuvke Fresh zóny máte možnosť si manuálne nastaviť vlhkosť podľa potreby. Vyššia vlhkosť je vhodná pre optimálne skladovanie ovocia a zeleniny, ktoré tak zostanú dlhodobo čersté. Nájdete tu aj praktický návod, kde je napísané ako dlho je vhodné potraviny skladovať.

Technológia Total No Frost

Vďaka technológii Total No Frost už nebudete musieť svoju chladničku zdĺhavo rozmrazovať. Zabraňuje tvorbe námrazy v mraziacej časti a zároveň aj v chladiacej časti.

Tajná polička

Ak potrebujete schovať napr. pred deťmi sladkosti alebo iné dobroty, určite oceníte špeciálny priestor, ktorý sa nachádaza pod zásuvkou na zeleninu. Je takmer neviditeľný. Vojde sa doň až 5 plechoviek piva alebo 20 tabuliek čokolády.

Mraziaca časť

Na spodu vstavanej kombinovanej chladničky sa nachádza mraziaca časť s celkovým objemom 68 litrov s mraziaciou kapacitou 3,5 kg / 24 h a v prípade výpadku prúdu uchová vaše potraviny až 11,7 hodín. Vnútorné vybavenie pozostáva z 2 priehľadných plastových zásuviek a jednej výsuvnej zásuvky. Výsuvná polička poslúži dokonale pre skladovanie potravín, ktoré chcete mať hneď po ruke. Veľkosťou zodpovedá krabici mrazenej pizze alebo zmrzliny. Potraviny, ktoré často zapadnú až na dno zásuviek tak môžete mať hneď k dipozícii.

Pripojené súbory

IL_SK/CZ_2044312 [*.pdf, 95.96 kB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Výška: 177 cm
Maximálna hlučnosť: 39 dB
Celkový čistý objem: 241 L
No Frost (mraznička): Áno
iTrieda energetickej účinnosti 2021: F

Ďalšie vlastnosti

Značka: Concept
iSmart: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 54 cm
Výška: 177 cm
Hĺbka: 55 cm
Hmotnosť: 56,5 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 39 dB

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Mraznička

Umiestnenie mrazničky: dole
Čistá kapacita mrazničky: 68 L
Mraziaci výkon: 3,5 kg/24h

Dizajn

Celkový čistý objem: 241 L
Uchytenie dverí: Koľajničkové uchytenie

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 180 L

Energetické údaje

Ročná spotreba energie: 280 kWh
Klimatická trieda: N-T
Odolnosť voči výpadku prúdu: 11,7 hod.
iTrieda energetickej účinnosti 2021: F

Funkcie

No Frost (mraznička): Áno
Rýchle zmrazenie: Nie
Alarm: Nie

Čerstvá zóna

Priehradka Fresh Zone: Áno

Ďalšie parametre

Kovová polica na fľaše: Nie
iSmart (ovládanie mobilom): Nie

Ostatné

Kód produktu: LKV5260

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore