Concept MN3360ss


Umývačka riadu, Energetická trieda E, Kapacita 14 súprav riadu, Spotreba energie: 95 kWh na 100 cyklov, Maximálna hlučnosť: 44 dB, Spotreba vody 10 na umývací cyklus, Počet programov: 6, AquaStop funkcia, Výška: 84,5 cm, Šírka: 59,8 cm, Hĺbka: 60 cm. Viac info

Farba


Cena 549,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 10,98 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Voľne stojaca umývačka riadu Concept MN3360ss v nerezovom prevedení so šírkou 60 cm umyje naraz až 14 súprav riadu. Na jeden cyklus spotrebuje 10 litrov vody a vybrať si môžete zo 6 programov. Má špeciálne ostrekovacie rameno INNOWASH 2, systém AquaStop, dávkovač Slide, detskú poistku aj odložený štart. Max. hlučnosť pri umývaní je 44 dB. Rozmery (VxŠxH): 84,5 x 59,8 x 60 cm.

Concept MN3360ss

Počas štandardného cyklu spotrebuje 10 litrov vody. Hlučnosť umývačky dosahuje len 44 dB - a to vďaka technológií TOP SILENCE, takže sa nemusíte obávať žeby vas umývačka riadu nejako vyrušovala. Na jedno umytie umyje až 14 súprav riadu. Je vybavená ostrekovacím ramenom typu InnoWash II, ktoré sa otáča okolo svojej osy aj horizontálne. 

Dávkovač typu SLIDE

Poznáte to, naplnili ste umývačku, zapli a výsledok po doumývaní nebol dokonalý. Zabudli ste, že pred výklopným dávkovačom musíte nechať miesto, aby sa tableta dostala do priestoru umývačky. S novým dávkovačom typu "SLIDE" už tento problém riešiť nemusíte. Pri štarte umývania sa dávkovač otvorí "do strany" a po dokončení programu Vás čaká dokonalý výsledok.

AquaStop

AquaStop čiže Double safety systém - dvojité istenie úniku vody. Je dôležitým prvkom ukazujúcim na kvalitu umývačky. Skladá sa z dvojitej steny hadice a čidla AQUAstop, ktoré kontroluje, či voda neuniká, kam nemá. Ak taká situácia nastane, čidlo zastaví prevádzku umývačky a uzavrie prívodný ventil.

Dostatok priestoru 

Výhodou umývačky Concept, ktorá vám uľahčí život, je jej variabilná príborová zásuvka. V prípade že potrebujete umyť väčší riad, stačí túto zásuvku jednoducho premiestniť alebo ju vybrať. Vďaka tomu vám vznikne väčší priestor v hornom koši, kde môžete umiestniť čokoľvek. Už sa nemusíte obávať, umývačka riadu umyje takmer všetok riad rôzných rozmerov!

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Maximálna hlučnosť 44 dB
Počet programov 6
Počet súprav riadu 14
Trieda energetickej účinnosti 2021 E

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Concept MN3360ss

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami