Concept MNV3360


Vstavaná umývačka riadu, Energetická trieda E, Kapacita 14 súprav riadu, Spotreba energie: 70 kWh na 100 cyklov, Maximálna hlučnosť: 44 dB, Spotreba vody 8 na umývací cyklus, Počet programov: 6, AquaStop funkcia, Výška: 81,5 cm, Šírka: 59,8 cm, Hĺbka: 57 cm. Viac info


Cena 379,99 €

Zľava 5 % z predchádzajúcej ceny: 399,99 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 7,60 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Vstavaná umývačka riadu Concept MNV3360 v štýlovom prevedení vyniká svojou úspornou a tichou prevádzkou. Ponúka kapacitu až na 14 obedových súprav a na výber budete mať zo 6 programov pre zvýšenú účinnosť umytia a sušenia. Disponuje variabilnou priborovou zásuvkou, ktrorá vám poskytne viacej priestoru v hornom koši. Vybavená je tiež funkciou odloženého štartu až do 24 hodín, elektronickým AquaStop, dávkovačom typu Slide či ukazovateľom nedostatku soli a leštidla. Umývačka riadu vďaka technológií TOP SILENCE dosahuje nízku hlučnosť iba 44 dB.

Concept MNV3360

Hlučnosť umývačky dosahuje len 44 dB - a to vďaka technológií TOP SILENCE, takže sa nemusíte obávať žeby vas umývačka riadu nejako vyrušovala.

Praktický pomocník

Umývačka riadu poskytne kapacitu až na 14 sád riadu. Vy si tiež môžete ľubovoľne nastaviť prítok teplej, alebo studenej vody, ktorá sa pohybuje v rozmedzí od 40°C do 70°C.. Na výber budete mať zo 6 praktickým umývacích programov: 

  • Intensive- silne znečistený riad vrátane hrncov a panvíc, zaschnuté zvyšky jedla
  • Normal- normálne znečistený riad
  • ECO- štandardný program pre normálne znečistený riad
  • Glass- pre ľahko zašpinený riad a sklo
  • 90 min- normálne zašpinený riad, ktorý nevyžaduje dlhé umývania
  • Rapid- kratšie umývanie pre mierne znečistený riad, ktorý nepotrebuje sušenie

Odložený štart umývania je v dnešnej dobe pri umývačkách už štandardnou záležitosťou. Pri tomto modeli si môžete ľubovoľne vybrať odloženie umývania od 1 - 24 hodín

Dávkovač typu SLIDE

Poznáte to, naplnili ste umývačku, zapli a výsledok po doumývaní nebol dokonalý. Zabudli ste, že pred výklopným dávkovačom musíte nechať miesto, aby sa tableta dostala do priestoru umývačky. S novým dávkovačom typu "SLIDE" už tento problém riešiť nemusíte. Pri štarte umývania sa dávkovač otvorí "do strany" a po dokončení programu Vás čaká dokonalý výsledok.

AquaStop

AquaStop čiže Double safety systém - dvojité istenie úniku vody. Je dôležitým prvkom ukazujúcim na kvalitu umývačky. Skladá sa z dvojitej steny hadice a čidla AQUAstop, ktoré kontroluje, či voda neuniká, kam nemá. Ak taká situácia nastane, čidlo zastaví prevádzku umývačky a uzavrie prívodný ventil.

Dostatok priestoru 

Výhodou umývačky Concept, ktorá vám uľahčí život, je jej variabilná príborová zásuvka. V prípade že potrebujete umyť väčší riad, stačí túto zásuvku jednoducho premiestniť alebo ju vybrať. Vďaka tomu vám vznikne väčší priestor v hornom koši, kde môžete umiestniť čokoľvek. Už sa nemusíte obávať, umývačka riadu umyje takmer všetok riad rôzných rozmerov!

 

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 59.8 cm
Maximálna hlučnosť 44 dB
Počet súprav riadu 14
Trieda energetickej účinnosti E

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Concept MNV3360

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami